hapa läheb ökoks!

Suvi!!!

Viimaks ometi on sess selja taga ja võimalus natuke usinamalt käsitööga tegeleda. Aga miskipärast tulevad muud toimetused, mis ju ka vahepeal unarusse jäid, pidevalt vahele. Midagi olen ma siiski ka valmis jõudnud.

Esimesena lõpetasin juba ammu poolikuna seisnud töö. Piinlik küll öelda, aga idee poolest pidi see olema minu ema sünnipäeva kink (emal on sünnipäeva veebruaris) icon_coquet . valmis sai aga mais- no mis sa teed, kui on kiire. Peaasi, et valmis sai, kas pole?!
Tahtsin emale midagi eriti ilusat teha, sest ta on mul ju super ema. Mõtlesin pikalt enne kui asja kallale asusin. Idee sain miskit mõtteradu pidi Vogue Knittingut sirvides. Sealt tulevad enamus minu kudumite ideid.
Ei hakkagi pikalt heietama. Olen tööga ülirahul!!!

Järgmisena võtsin ette oma vanad teksad. Kuna teksad on üks mu lemmikriideesemeid, siis tekib mul neid ikka aeg-ajalt juurde. Vanadest saab kuidagi kõrini ja nii jäävad nad kappi seisma. Nüüd otsisingi kapipõhjast üles ühed teksad ja tegin neist endale suveks põlvpüksid. Et natuke lõbusam oleks, kaunistasin neid mõnede nööpidega.
Enne:

Pärast:

Hakkasin tasapisi oma helmevarusid revideerima ja lõpuks jõudsin osa vanadest jääkidest ka kasutusse lasta.

Käisin neljapäeval Tallinnas sõbrannal külas. Päeval jõudsin käia ka Uuskasutuskeskuses ja Reet Ausi loomingut kaemas. Ütleme nii, et just viimane andis eriti palju inspiratsiooni. Kuigi jah, natuke kurb oli tõdeda, et kahjuks maksab nö label rohkem kui sama hästi tehtud käsitöö. Mitte, et need disaonrõivad oleksid ülehinnatud, vaid meie käsitööliste toodang on lihtsalt alahinnatud.

Igatahes sain palju indu juurde ja loodan, et saan varsti hakata oma ideid ka teostama. icon_g020

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.