HandiCraft by Jane

Sain teatepulgad mitmelt-mitmelt inimeselt juba mõni aeg tagasi. Tahtsin tegelikult teha ühe pikapostituse ja kekutada oma vastvalminud rippkiigega, aga photobucket ei tee täna taas koostööd. Nii et jääb homseks vast..

Reeglid: Mängija vastab viiele küsimusele ja pärast seda saadab mängu edasi viiele-kuuele inimesele. Seejärel teavitab neid sellest nende blogide kommentaariumis. Lisaks annab pärast vastamist teada sellele, kes tema mängu tõmbas.
1. Mida sa tegid kümne aasta eest?Olin lõpetanud 10nda klassi ja hullult armunud(oma praegusesse elukaaslasse ja laste isasse).
2. Viis asja “Vaja teha” nimekirjast?Vaja lõpetada paar tellimust, lastetoa seinad ära triibuliseks värvida, peenrad ära rohida, koristada hästi palju ja PUHATA (sest juba 2 kuu pärast algab teine kursus ), kaalust alla võtta korralikult (nii ca 10 kg oleks ideaalne).
3. Lemmiknäksid? Juust, pistaatsiapähklid, arbuus, ja hetkel suurtes kogustes sokolaad.
4. Mida sa teeksid, kui oleksid miljonär? Majalaenu likvideeriks ja lõpetaks ehitamise ja remondid, sõidaks puhkama kkuskile ja võtaks täiega aja maha kogu perega.
5. Kohad, kus oled elanud?Tartu (3 eri aadressit) ja nüüd siis Tartust 6km kaugusel oma majas, mida täiega fännan.

Ilusat ööd.
Homme vast siis võimalik näidata oma suurt saavutust.
😀 :tramp: :tramp: :tramp

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.