ellukas

Forum Replies Created

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 48 total)
 • Autor
  Postitused
 • in reply to: 10. TK Kardinad – lõppenud! #349112
  Avatarellukas
  Member

  Vabandust, ei saanud hakkama. Kardin on juba mõnda aega valmis, aga tahtsin selle ka ette saada. Ei saanud akent valmis ja kardinapuu on ka alles vaid idee tasemel. Näitaks lihtsalt kardinat, aga selles arvutis on mul mingi tarkvara puudujääk. Homme saan abi. Üks igavene rist ja viletsus minuga!

  in reply to: 10. TK Kardinad – lõppenud! #349099
  Avatarellukas
  Member

  Mul just kardinad plaanis! Löön kampa.

  in reply to: Isetegija Käsitöökalender 2013 – OTSAS! #331441
  Avatarellukas
  Member

  ülekanne tehtud, e-kiri saadetud.

  in reply to: Isetegija Käsitöökalender 2013 – OTSAS! #331436
  Avatarellukas
  Member

  soovin 2 kalendrit. Kui on veel…

  in reply to: Tartukad 5. detsembril 2010 kell 13.00: Jõuluvanaootuses #287730
  Avatarellukas
  Member

  Mina ka! Kaasa võtan midagi magusat, äkki leivatrühvleid.
  :?: Kellel on ree otsa peal ruumi?

  in reply to: AASTAPROJEKT 2011 – Hubase Kodu 12 kuud #285711
  Avatarellukas
  Member

  Hääletasin selle projekti poolt ja kui uskuda sulgudes toodud arvu, siis olin sajas.
  Ja natuke tagamaadest ka: üks minu selle aasta lubadusi oli, et vaja kodu kodustada. Möödunud 10,5 kuuga olen kodu jaoks valmis teinud vaid mõne käterätiku, siis olen varunud materjali ja mõne nurga olen hoolikalt läbi mõelnud. Nii et eeltööd tõsiseks andmiseks on tehtud. Kui jorutajad ikka tohivad tublidega ühte jalga käia… Nii või teisiti, kodu on plaanis ja kohati ka plaanitud ja ilmselt teeksin nii mõndagi ka siis, kui Isetegijast üldse midagi ei teaks. Aga õnneks ma tean ja isegi jorutajad tohivad ju teistele kaasa elada. See on sellegi poolest parim projekt, et ilmselt tehakse kõige-kõigemad asjad just siin.

  in reply to: Tartukad 2. oktoobril 2010 kell 12.00: Vildime susse #282303
  Avatarellukas
  Member

  Mulle sobib Ülenurme natukese paremini, kuna pean enne lõppu jalga laskma, et mind saadaks tee äärest pealer korjata ja järgmisele olengule viia. Aga kui hästi tahta, saab hakkama ka Nõoga. Ja kuna ma pole kaua isetegemistel käinud, siis ma tahan ikka hästi küll.

  in reply to: Tartukad 2. oktoobril 2010 kell 12.00: Vildime susse #282280
  Avatarellukas
  Member

  Tulen.
  Tervist ja jaksu, Siilipopp!

  in reply to: Nr. 4 12 aksessuaari #252779
  Avatarellukas
  Member

  Natuke vähem kui 2 aastat tagasi tulin IT-sse, kus kogus tuure Värvispektri projekt. Tundus põnev ja sellest sai minu esimene projekt nende väheste hulgas, milles osalenud olen. Selle aja sees on neid värvilisi tegemisi olnud veel mõnedki. Nüüd teeks midagi muud, näiteks 12 aksessuaari. Ainus, mis mõtlema paneb: ühte tehnikat üle kahe korra ei kasuta – mulle meeldib kududa ja heegeldada, natuke vähem võiksin tikkida, pisut pärlendada ja hambad ristis ka õmmelda. Siit saan kaetud 10 kuud (kui ikka võtan vaevaks hambad risti suruda, et õmmelda ja veel kaks korda). Üks tehnika jääb puudu. Või sain ma millestki valesti aru?

  in reply to: Must nimekiri ja Jorutajate nimekiri #91185
  Avatarellukas
  Member

  Eksisin, pakiteate sain 10.11 ja postkontorisse palusin saata 11.11. Lihtsalt, kuna sai juba hakatud aegu paika panema. Et see midagi muudaks, aga ehk läheb natuke kergemaks, kui saab hinge tagant ära rääkida.

  in reply to: Must nimekiri ja Jorutajate nimekiri #91184
  Avatarellukas
  Member

  Jah, läks seekord kehvasti.

  Aga ma ei jätnud pakist teatamata ja pilti üles panemata, tegin seda tõesti kohe, kui paki kätte sain. Probleem oli selles, et mul lihtsalt ei olnud võimalik pakile enne järle minna kui 18.11 (projekt lõppes 16.11), sest olin kõik päevad 8-20, vahel kauemgi, tööl (postkontor avatud 9-19). Tõsi, foorumisse oleksin saanud teatada (et teate olen kätte saanud, ma teatasin), aga tegelikult ma TAHTSIN ju pakile järele minna ja lootsin, et järgmisel päeval ikka tööaega mahun.

  Pakiteate sain 9.11. Pakk oli Tartu kandekeskuses, kuhu ma kuidagi ligi ei pääse. Uurisin asja ja 10.11. palusin saata paki mulle sobiva mulle sobivasse postkontorisse. See pidi sinna jõudma järgmisel päeval. Teate paki postkontorisse jõudmisest sain 17.11 ja ära tõin 18.11.

  Vabandan pakitegija ja projektivedaja ees.

  in reply to: 17. TKV Rõõmus sügis! Lõppenud #248612
  Avatarellukas
  Member

  Vabandan kõigi, eriti GGrreettee ees! On praegu selline aeg, kui olen ainult tööl, kodus käin vaid magamas ning uneajal ei tööta ka postkontor. Ja tööl käin linnast väljas ja postkontor on linnas. Endal kah kehv olla, et hoian projekti kinni ja mis kõige hullem – ei saagi teada, mis on pakis.

  Nüüd on see mure murtud. Pilt on albumis, aga ma siin suure ähmiga ei oska praegu linki panna. 😳

  loveshower Aitäh, GGrreettee’kene suurpärase sügispaki eest loveshower [/url]

  in reply to: 17. TKV Rõõmus sügis! Lõppenud #248581
  Avatarellukas
  Member

  Aitäh, Minuliisu, rõõmuhüüatuse eest. Seda mul vaja oligi, kohe hea päeva alata, kui tean, et teised ka minuga rahul on.

  Pakiteade mul juba on, täna ilmselt kohtun oma sügisvärvidega. Põnev!

  in reply to: 17. TKV Rõõmus sügis! Lõppenud #248568
  Avatarellukas
  Member

  Ta läks! Laupäeval.
  Ma ei teagi, mida nüüd rohkem ootan, kas oma pakki või seda, millal minu tehtu adressaadini jõuab. Põnev!

  in reply to: 17. TKV Rõõmus sügis! Lõppenud #248550
  Avatarellukas
  Member

  Huvitav asi selle pakiga, ta tegutseb kuidagi omasoodu: ma valin värvid, aga need muudavad omavahelises koosluses tooni; ma mõtlen välja tehnika, aga siis leian end hoopis midagi muud tegemas; ma arvan, et pakk on valmis, aga siis näen, et mu näpud teevad midagi, mis kangesti tahab kah pakki pugeda… Kas ma olen Selgeltnägijate tuleproovis ja mul on Pakisaajaga side tekkinud? Huvitav, mis veel juhtub, enne kui sean sammud postkontorisse. Kui see ei juhtu täna, siis homme ikka, sest sisu oleks nagu OK. Nii arvan ma praegu.
  Kannatust, kallis Pakisaaja, ta tuleb siiski!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 48 total)