Yllepi tegemised

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad Yllepi tegemised

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 646 through 660 (of 1,797 total)
  • Autor
    Postitused
  • #105826 Reply
    Member

Õige! :D Aitab sellest, et meil on vabrikud mis masstoodangut toodavad :D Ma olen ise ka näiteks kaartide tegemisel vältinud ühesuguste kaartide tegemist. Isegi kui motiiv on sama, on igal kaardil midagi erinevat. Häid ideid ja mõnusat jõuluaega!

#105827 Reply
    Hetty
    Member

Nii palju kauneid asju – vahva!!!!!!

#105828 Reply
    yllep
    Member

Võtsin osa väga vahvast TKVst
    Eile jõudis minuni fantastiliselt ilus pakk Sunray`lt. Minu värvieelistuseks oli valge ja Sunray oli õmmelnud mulle väga ilusa valge koti ja lisaks veel poekoti, uhked valged ümbrised kommidele ja piparkookidele ning veel oli kotis ports valgeid küünlaid pakituna valge pitsi sisse. Minul on igatahes Jõulud käes 😆

Mina tegin paki Tulihobu`le, kes ka eile paki kätte sai. tema värvieelistuseks oli sinine hõbedase või kuldse sädelusega….valisin sinise kõrvale hõbedase sädeluse. Kudusin suure jõulusoki, meisterdasin talvise nõelapadja ning pakki läks veel mu kaasa tehtud küünlajalg ja natuke magusat ikka ka 😉

Sokk uhkes “üksinduses”:

“Talvine ja lumine” nõelapadi:

Lõpule hakkab jõudma
    Sain valmis ühe tikitud pildikese, ei teagi kas panen hiljem raami sisse või õmblen mõne poekoti peale.

Tagurpidioksjoni raames tehtud majasilt:

Selleks korraks siis kõik tööd näidatud 😆

#105829 Reply
    Annyliis
    Member

See sinine nõelapadi on väga vahva. Ja puidust silt meeldib mulle ka väga. 🙄

Õnne, sest oled väga ilusa valge paki saanud! :)

#105830 Reply
    Member

Väga kaunis silt! Mulle meeldis kasutute asjade kast ka väga, ja üldse on siin alati väga ilusad tööd.

#105831 Reply
    Guest

Lõpmata imeline talvine ja lumine nõelapadi ! Ainuüksi idee niisugust teha on juba patenti väärt !
    Kõik muu…. ahh, niikuinii ei jätku õigeid sõnu ! smile_flirty

#105832 Reply
    Hetty
    Member

Palju vahvaid tegemisi, üks ilusam kui teine!!

#105833 Reply
    marimari
    Member

Oled teinud hästi armsa pakikese, minu lemmik on talvine nõelapadi :D ja päkapikk on sind rõõmustanud ilusa pakiga 😉

#105834 Reply
    Member

Ahhh, võtab lausa ohkama ja kadedusest õhkama :D Mõlemad pakid on sellised, et tahaks endale ka! Sinine nõelapadi on muidugi superlahe, aga ka jõulusokk on omaette teos. Väga lahedad tegemised! :D

#105835 Reply
    yllep
    Member

Aitäh, armsad sõbrad! :D

Kudusin tellimuse peale kaks paari valgeid villaseid sokke, suurus 39-40. Lõngaks Raasiku valge ja vardad 2,5.

Tahaks näidata tellimusel tehtud sallinõelu….sooviks oli taksikoeraga sallinõelad. Mis arvate, kas meenutavad takse? Loodan, et tellijale mõni neist meeldib.

#105836 Reply
    Mercar
    Member

Minu meelest esimene ja kolmas on küll väga äratuntavalt taksid :)

#105837 Reply
    Member

Esimene sallinõel ju täitsa õige koer :) Isegi siis saaks aru, kui sa ette ei oleks öelnud.

#105838 Reply
    Annyliis
    Member

Vägagi taksid, mõnusad. Ja sokid on nii kaunid ja nii, nii valged. Ma ei raatsiks neid jalga vist pannagi ;), vaataks niisama.

#105839 Reply
    Snowdrop
    Member

Täitsa taksi moodi kohe! Sokid on nii talviselt valged!

#105840 Reply
    Susa
    Member

Mmmm…unesokid! :)
    Sallinõelad on kõik vapustavalt kaunid! Kõik kolm on hästi taksid taksid ;)

Viewing 15 posts - 646 through 660 (of 1,797 total)
Reply To: Yllepi tegemised
Your information: