Yllepi tegemised

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad Yllepi tegemised

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 631 through 645 (of 1,797 total)
  • Autor
    Postitused
  • #105811 Reply
    Member

Ohhoo, taas on postitus täis imelisi käsitöö tegemisi. Lillad põlvikud on nii armsakesed, valge barett nii õhuline ja romantiline ning sallinõelad on kaunid nagu alati. Ja vaatan, et mulle on tekkinud tõsine konkurent :D sest Sul on valminud väga vahvad pühadekaardid. Ideid ja jõudu edaspidiseks! :D

#105812 Reply
    yllep
    Member

Aitäh sõbrad!

Näitan mõned viimase aja tegemised ette 😉
    Hello Kittyd (Tänud Mekale tõlke eest!)

Veel mõned lastesokid, roosadele kudusin sisse mohääri – tulemuseks hästi pehmed ja soojad sokid.

Mõned ehted ka, üldjuhul ma ehteid esitlen siin harva, ei hakka kõiki üles pildistama.
    Vildikee ja kõrvarõngad:

Valge pikk kee:

Ja midagi ka puidust ehete huvilistele (ekstra Vusserdisele mõeldes :wink:)

Ja et põnevust hoida, siis järgmisel korral on mul näidata väga vahvad kõrvarõngad, kus ka puitu kasutatud 😉

#105813 Reply
    Virmaline
    Member

Appi kui vahvad HelloKitty´d :D Väga-väga armsad sokid on ka 😉

#105814 Reply
    Annyliis
    Member

Hello Kittyd on nunnud. Eriti meeldivad veel vilditud kee ja kõrvarõngad ja viimane kee ka :).

#105815 Reply
    Guest

Selline puzletükk on kaa lahe :)

#105816 Reply
    Susa
    Member

Mulle meeldib ka puzlekee :)
    Ja sokid on nii rõõmsavärvilised! Hello Kittyd on kiftid ja loomulikult eriti popid tegelased!

#105817 Reply
    Member

Oi, kui ilusad Kitty’d sul on 8b66t Ma ei julgenud siiani muud kui roosat kasutada, nüüd näen, et sobivad ka teised toonid väga hästi.

#105818 Reply
    Heily
    Member

Hello Kittyd on hästi armsad. :)

#105819 Reply
    Guest

:D Väga vahva.

#105820 Reply
    Member

Hello Kittyd on nunnud ja mulle meeldib väga see punane vilditud kee!

#105821 Reply
    janne35
    Member

ehhh – mis lahedad elukad:). Ja mu nänn ka – no tubli töööööö.
    Ja ettepanek kah – sa ei pea enam hakkama pärleid mujalt ostama. Telli kalli kaasa käest – erinevad pusle tykid ja saabki terve pusle-kee kokku. Väga toredad ja naturaalsed asjakesed!

#105822 Reply
    yllep
    Member

Tänud, tänud! icon_mersi

Lubatud pilt kõrvarõngastest,mis täna valmis said – puust liblikatega:

Samuti on praegu veel saadaval ka siin mõned hiljuti näidatud teised puidust ehted, kel huvi nende vastu, võtku julgelt ühendust. 😉

#105823 Reply
    marimari
    Member

Oi, kui palju toredaid tegemisi :D Vaatan ja imetlen sinu näpuosavust 😉 Ei saagi midagi ekstra nimetada, sest kõik tegemised on võrratult ilusad ja vahvad.

#105824 Reply
    Member

Need liblikatega kõrvarõngad on ju väga lahedad! Ja see on tõesti tõsi, et mitte keegi ei tule tänaval samasugustega vastu :D Kui Sa ise neid masstootmisesse ei anna… :D

#105825 Reply
    yllep
    Member

Tänan Päikesekiir! Masstoodangusse andmine on välistatud….ma ei tee kunagi kahte ühesugust ehet 😉

Viewing 15 posts - 631 through 645 (of 1,797 total)
Reply To: Reply #105820 in Yllepi tegemised
Your information: