Yllepi tegemised

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad Yllepi tegemised

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 241 through 255 (of 1,797 total)
  • Autor
    Postitused
  • #105421 Reply
    Member

Ohh, kui palju ja kui ilusaid asju oled meisterdanud. Mehe tehtud küünlajalad on võrratud!

#105422 Reply
    Member

😯 Nii palju ilusaid asju!! Küünlajalad on ikka meeletult kaunid!!! Ja nii ilusad sokid ka aj kass on ka lahe=)Nii päris kui ka koopia=)

#105423 Reply
    Guest

Siia teemasse võib ennast vaatama ja imetlema unustadagi…Ütlemata tore, kui peres on rohkem, kui üks paar kuldseid käsi ! smile_aplaus sunny

#105424 Reply
    marimari
    Member

Mina ka vaatasin suurte silmadega 😯 ,niipalju võrratult ilusaid asju korraga jookseb silme eest läbi. Tõesti kõik asjad on väga kaunid ja jään juba põnevusega Teie uusi töid ootama :D

#105425 Reply
    yllep
    Member

Tänan, tänan heade sõnade eest icon_mersi

#105426 Reply

Kallis Yllep! Suur tänu ilusa paki eest. Mul polegi kunagi nii suurt jõulusokki olnud :D .
    Nagu ma välja nuhkisin, on vist küünlajalad su mehe tehtud. Tänud tallegi- väga ilus ja hästilõhnav :D

Rahulikku jõuluaega!

#105427 Reply
    yllep
    Member

Mina sain täna ilusa paki päkapikk Anetult. Suur tänu Sulle armas Anetu! Pakis oli ilus sallike, heegeldatud ingel, kaunid jõululaulud (juba kuulasin :D ), enda tehtud kaart ja imeliselt lõhnav tee (minu lemmik muide 😉 ). Pilt ka pakist:

Minu pakk läks Nuputaja-Katile, kuna pakk on kohale jõudnud, siis võin ka näidata, mida pakki panin.
    Üks väga suur jõulusokk (suured sokid on väga headele lastele – mahub palju kraami sisse ) 😉 Pilt on võrdluseks tehtud tikutopsi kõrval:

Pakki panin ka mu mehe tehtud küünlajalad, üks ajakiri ja magusaks šokolaad:

#105428 Reply
    marimari
    Member

Väga vahva sokk. Sinna saavad päkapikud kõvasti kraami viia 😉 Küünlajalad on väga nunnud sedasi koos :D

#105429 Reply
    yllep
    Member

Mul elab Soomes üks tore sõber Irina, kellele on mu sokid alati meeldinud. Siiani on ta endale pitsilisi sokke tellinud ja seekord palus ta teha sokid oma mehele, nr 45 jalale. Ja lisaks soovis ta, et sokimustriks oleks mõni Eesti muster. Leidsin mustri raamatust “Kihnu Roosi kindakirjad” ja sellised need sokid siis nüüd on:

Ja veel üks mu mehe tehtud küünlajalg, mis veel näitamata. Advendiküünlajalg nelja küünla jaoks:

Arvatavasti saan teid varsti üllatada tema uute tegemistega, seekord hoopis midagi muud kui eelnevalt näidatud….. :D

#105430 Reply
    marimari
    Member

Mõnusad mustrilised sokid, kindlasti ka väga soojad ja värvid ka mõnusalt mahedad :) Olen ka nüüd sokilainel,aga selliseid mustrilisi ei suudaks kahte valmis saada ühe ehk veel kuidagi.

#105431 Reply
    Hetty
    Member

Väga ilusad ja vahvad tegemised teil!!!

#105432 Reply
    Sokike
    Member

Väga vahva küünlajalg! Ja sokid soliidsed. Meeldiksid minugi mehele, kellel jalanumber ka sama ja mina mitte ei jõua seda suu-uurt tööd ette võtta… :)

#105433 Reply
    anetu-
    Member

Tore, et pakk meeldis :)

#105434 Reply
    AlleRaa
    Member

Kaunid sokid! Sellist numbrit annab ikka kududa ;)

#105435 Reply
    yllep
    Member

Päikesekiire blogis oli imeilus ingel, proovisin ka midagi taolist meisterdada.

HÄID JÕULE, KALLID ISETEGIJAD! Tänan Teid, et käite vaatamas minu tegemisi!

Viewing 15 posts - 241 through 255 (of 1,797 total)
Reply To: Yllepi tegemised
Your information: