Yllepi tegemised

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad Yllepi tegemised

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 1,797 total)
  • Autor
    Postitused
  • #105376 Reply
    yllep
    Member

Võtsin osa sellisest projektist nagu Nõelapadjavahetus
    Tegin esimest korda elus nõelapatja ja peaks ütlema, et sellega oli omajagu peamurdmist. Selline see siis lõpuks sai ja tundus, et uuele omanikule Silpsolpsile ka meeldis.

#105377 Reply
    Silpsolps
    Member

Meeldis küll ja väga! Aitäh sulle! smile_lil Ilusas kinkekotis oli kingitus! Nii tore on pakki saada!

#105378 Reply
    yllep
    Member

Eile sain ma paki Hiiumaalt, imeilusa nõelapadja Marimarilt. Ilus vilditud lill kadakast paku otsas….küll lõhnab kadakas ikka hästi. Pakis oli veel vahva kaart ja paberist lilleke. Nii ilusat nõelapatja pole mina küll varem näinud, aga vaadake ise:

Täna lõpetasin järjekordsed sokid, lehemustriga. Nii armas ja ilus lõng, aga kududes olid käed rohelised. Peaks vist äädikavees üle loputama, mida arvate?

#105379 Reply
    marimari
    Member

Loodan, et seda kadakast lõhna jagub ikka kauaks ajaks 😉 Sina oled aga imeliste sokkide autor kõik nii ilusad ja kenade mustritega. Mina saan küll ühe soki kootud aga teine ei taha enam kuidagi valmis saada:)

#105380 Reply
    Adelliine
    Member

Sokid lähevad iga korraga ikka keerulisemaks ja ilusamaks…. 8b66t c555r4

#105381 Reply
    yllep
    Member

Seekord siis näitamiseks üks kootud komplekt. Mustri idee sain Ilukuduja blogist, aga tulemuseks siiski omalooming.

Värvispektri pruuniga piirdun seekord pisikese asjaga, proovisin õuna kududa. Õpetus ajakirjast “Käsitöö”, tuli välja selline rohkem mädanema läinud õuna moodi…

#105382 Reply
    AlleRaa
    Member

Väga ilusa komplekti oled kudunud!

#105383 Reply
    Hetty
    Member

Kena komplekt ja vahva õunake!

#105384 Reply
    Member

Komplekt on tõesti kena! Ja ma peaks selle Käsitöö numbri omale muretsema, need kootud õunad on jube vahvad!

#105385 Reply
    marimari
    Member

Väga kaunis komplekt ja see õun on ka vahva :D

#105386 Reply
    Member

Õlasall meeldib väga- põneva ja efektse mustriga.

#105387 Reply
    yllep
    Member

Viimasel minutil sain ühele poole ka värvispektri septembrikuu oranžiga. Muster juba mitmes blogis nähtud, minu müts sai siis selline.

Veel üks komplekt, mis vahepeal valminud. Kaelussalli muster ja teostus
    siit

#105388 Reply
    marimari
    Member

Sallkrae on väga ilus, tuli kohe tahtmine omale ka teha sellist.

#105389 Reply
    yllep
    Member

Eilsega sai minu jaoks läbi
    Sain paki Krisselt, kes oli mulle heegeldanud imeilusa õlasalli. Mulle väga meeldib kuna ma ise sellist suurt heegeldustööd poleks iial julgenud ette võtta. Suur tänu, Krisse! Lisaks oli ka veel ilus raamat tsitaatide ning kenade must-valgete fotodega.

Minu pakike läks teele Aili62-le ja tema jaoks kudusin sokid

#105390 Reply
    marimari
    Member

Jällegi ühed võrratud sokid 😯 Selliseid sokke kannaks küll kohe uhkusega. Tundub, et neid vist päris keerulne teha 🙄

Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 1,797 total)
Reply To: Yllepi tegemised
Your information: