Yllepi tegemised

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad Yllepi tegemised

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 1,797 total)
  • Autor
    Postitused
  • #105331 Reply
    yllep
    Member

Tegelesin natuke õmblustööga ja õmblesin vanadele toolidele uued katted. Pildilt on natuke näha ka suur korv, mille kevadel punusin.

#105332 Reply
    Member

Mõnus nurgake! Tõeline idüll! Tahaks kohe ise sinna istuda, jalad välja sirutada ja lillelõhna nuusutada ja linnulaulu kuulata… ja kududa näiteks!
    Oled väga tubli, mina nii suurt ja keerulist õmblustööd küll ei julgeks käsile võtta!

#105333 Reply
    yllep
    Member

Esimest korda elus proovisin linikut kududa, väga mõnus kudumine. Juba ka uus varrastel :D
    Värvispektri kollaseks siis sel kuul linik, muster raamatust “First Book of Modern Lace Knitting”, kootud nr. 2 varrastega nõuka ajal ostetud niidist, läbimõõt 30 cm.

#105334 Reply
    Member

Sinu aiapunutised on fantastilised, mulle väga meeldivad! Uued toolikatted on ka kenad, toolid nüüd nagu uued. Kootud linik on hästi välja tulnud. Kunagi tahtsin ka linikut kududa, aga mustrilehes oli viga ja üsna alguses ning siis pidin pidevalt mustrit parandama, lõpuks loobusin. :)

#105335 Reply
    diina
    Member

Punutud korv on lahe, väga sobiv aeda ja omapärane :D Sellises aias on kindlasti mõnus istuda.

#105336 Reply
    verca
    Member

Küll mulle meeldis see punane top smile_flirty

#105337 Reply
    Hetty
    Member

Armas linik!

#105338 Reply
    yllep
    Member

Osalesin ehtevõistluses sellise tööga:

Veel üks kee, mis sai hiljuti tehtud:

Sel nädalal tähistasin oma sünnipäeva ja näitan ka käsitööga seotud kingitusi, mis saabusid sõpradelt Saksamaalt, Leedust ja Venemaalt:

#105339 Reply
    Member

Palju-palju õnne sulle tagantjärele!
    Küll oled head kingitused saanud!
    Ja kee on nii armas ja lihtne

#105340 Reply
    yllep
    Member

Kristab, aitäh õnnitluse eest!!! :D
    Tänasega sai siis minu jaoks läbi “Teksaprojekt”.
    Õmblesin padja ja tikkisin villase lõngaga erinevaid motiive peale:

Plaanis veel vanadest teksadest midagi õmmelda, aga seda juba siis projektiväliselt.
    Täna avastasin enda jaoks uue käsitööliigi- päikeseprindi. Ootasin juba tükk aega päikesepaistelist ilma ja vaba momenti ning täna proovisin ära. Kohe väga hakkas see tehnika mulle meeldima ja kindlasti teen veel. Tänane proovitöö sai siis selline (ise jäin täitsa rahule :D ):

#105341 Reply
    Member

Ah, kui ilusad asjad jälle!

#105342 Reply
    Member

Ilusad tegemised sul. Päikeseprindile näib sõnajalad meeldivat

#105343 Reply
    AlleRaa
    Member

Õnne sünnipäevalapsele! Lahedad kingitused, tahaks kohe sirvida seda kootud erootikat :) Teksade uus elu ja päikeseprint on ka hästi vahvad!

#105344 Reply
    yllep
    Member

Aitäh Elts!
    Valmis sai teine kootud linik, tehtud jälle nõuka ajal ostetud niidist, muster raamatust “First Book of Modern Lace Knitting”. Tehtud nr.2 ringvarrastega ja läbimõõduks on 55 cm.
    Pildistasin õues põõsa peal, sellepärast pole linik nii sirgelt.
    Tegin ühes ka pilti kevadel tehtud punutud lillekorvist kuna avaldati soovi korvi suuremalt näha.

#105345 Reply
    Member

Ahh, kui ilus lillekorv! Ja linik superkena!

Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 1,797 total)
Reply To: Yllepi tegemised
Your information: