When you´re good to Momma, Momma is good to you ehk…

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu When you´re good to Momma, Momma is good to you ehk…

• This topic is empty.
Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Autor
    Postitused
  • #768 Reply
    redfox
    Member
    #40144 Reply
    Nicole
    Member

super :D
    mullegi kuluks selline ema ära!

#40145 Reply
    Susa
    Member

Väga kift seelik! Kardinatest saab häid asju ;)

#40146 Reply
    Epu
    Member

ja siis sõbranna veel vaatas mind imelikult, kui ta tahtis oma kardina ära visata ja mina haarasin omale ja plaanin sellest kleiti teha 😆
    väga broo seelik.. peaks ka oma ema üllitisi natuke demoma siin.. ta kah helge peaga 9chin

#40147 Reply
    Member

väga šeff komplekt smile_aplaus
    Minu õde jälle kunagi ostiski spetsiaalselt sellise kanga kardinaks, et kui ära tüdib, annaks kleidiks teha 😆

#40148 Reply
    Member

Väga ilus seelik! 😆 Punane 8)

#40149 Reply
    Member

volaaa 😯 niiiiii ilus seelik ikka :P

#40150 Reply
    redfox
    Member

tegelt on niimoodi, et naabrinaine meil teises linnas, st Viljandis, töötas kunagi kardinafirmas. ja tal on pööning kokku vajumas kardinajääkide all. varem tegi ta neist jääkidest lapitekke, nüüd sai sellest ka siiber. me saime osa endale ja sealt tuligi siis ka selliseid päris toredaid ribasid välja, ilusat pronksja läikega tafti ja vuaali ja kunstsiidi jne. aga see on nüüd alles kolmas kord kui neist jääkidest midagi tehtud. ükskord tegi ema endale voodikatte, teinekord tegin mina lappidest rannakoti need on mõlemad Viljandis.

#40151 Reply
    Member

ma olen sellesse seelikusse praegu armunud! kui kangapoodi saan, siis vatan kah “sellise” pilguga ringi, et äkki leidub midagi, millest endale ka teha (üks lühem taolise lõikega seelik mul muidugi juba on). Tahaks kah punast või siis midagi rohelisega.

#40152 Reply
    redfox
    Member

need ka. sõrmeotste ümbersünd väikeseks jäänud kinnastel.

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
Reply To: Reply #40144 in When you´re good to Momma, Momma is good to you ehk…
Your information: