Võtsin maha, avalik aadress, jupid kõigil saadetud – jahu ka

Homepage Forums ARHIIV ISETEGIJA SUUR ARHIIV Võtsin maha, avalik aadress, jupid kõigil saadetud – jahu ka

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 35 total)
  • Autor
    Postitused
  • #386 Reply
    kikukas
    Member

nii. lõngu koguneb juba päris hea hulk. kas teistel on ka lõngad olemas. Siis võiks hakata saatmisega tegelema. Paluks siis pisipakina või panderollina. ja ümbrikusse kaasa ka teine ümbrik koos markide ja aadressiga kuhu lõngad tagasi saata. Aadress kuhu saata on

Liia Tammes
    Energia 5-11
    Tallinn 11316

Tallinna omade lõngadele võin ise kah kuskile kokkuleppe peale vastu tulla.

Ja kas on keegi veel kes tahaks lõngavahetuses osaleda?

#23167 Reply
    Member

See aadress oli ju nii ammu. Kus see vahepeal oli :P Meie ampsakuga käisime talle töö juurde viimas. Ja amps korjab jälle minu ja enda omad Jutupauna käest ära, nii et saan ampsaku käest. Käest kätte värk :D

Postkontoris ma küll hakkama ei saanud. Ei osanud nii suuri ümbrikuid võtta, et mahuks neid seal kokku pressida :P

#23168 Reply
    kikukas
    Member

Mis siis, et aadress ammu, vahi kui palju külslisi käib sees, ja jutupaunal kodune aadress ja nimi üleval, mis need sest vahivad. Lõngad kah kõik käes, võtsin lihtsalt sellepärast maha.
    Mina saan oma jupid juba homme kätte, mis nendega siis edasi peab tegema???? 😯 Mina, kui tavaline foorumikasutaja, ei ole kõiki poste lugenud 😉

#23169 Reply
    Member

šokolaadikalendri peab ostma! et jõuludeni aega lugeda!

#23170 Reply
    kikukas
    Member

kle, crazy, ampsak läks kodust ära, hommikul, jutupaun juba visises foorumis, et t e d a k e s t ei lasta sisse ja käsi ja elsa ka karjas kaagutasid kaasa, että neid kaa. Rõve. Meil ikka jukerdavad asjad veel ja priidul töö juures erikiireolukord. Kuda see subsilver on sinuarust? minuarust vanaeitedele liiga hea, aga ootame, kohe hakkavad õpetama, mida muutma peame. nüüd siis jutupauna soov täidetd, kalakajaka “logo” ää venitatud j kui uskuda jutup. juttu, siis k õ i k on rahul, kui nii teeksime. No nüüd siis tehtud!

#23171 Reply
    kikukas
    Member

ampsakule: kui postitad, katsu enne profiilis ennast nähtavaks panna

#23172 Reply
    Member

ma täna varjan end.. .kardan igasugu jutupaunasid ja kaunasid…

PS! sinine taust on väga “viis”!

#23173 Reply
    Member

Mina sinise sõber ei ole aga mul jumalast kama kah 😳 Peaasi, et foorum olemas on! :D

#23174 Reply
    Member

ah ärge hakake teie ka pihta nüüd :D

#23175 Reply
    Member

Ma ju räägin, et mul täitsa kama :D Peaasi, et foorum alles on :P Olgu mis tahes värvi, ma ei diskrimineeri. Isegi roosa kannataks ära.

#23176 Reply
    Member

mis sa crazy veel siin passid – mine manni blogi ja minesta neli korda..

#23177 Reply
    Member

No käin seal vähemalt 10 korda päevas ja ikka nägid sa enne mind! 😆 Aga need sallid-kotid-mütsid ammu läbi lapatud! 😈 Manni sallide peale võin küll hommikust õhtuni minestada.

#23178 Reply
    Member

sa ütle mulle parem, kust ma “teppimise” kohta infot leiaks või kuidas seda inglaste keeles öelda

#23179 Reply
    kikukas
    Member

absoluutselt ühelegi kommentaarile ei regeeri, mis seoses foorumi kujundamisega tuleb

#23180 Reply
    kikukas
    Member
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 35 total)
Reply To: Võtsin maha, avalik aadress, jupid kõigil saadetud – jahu ka
Your information: