Vitabeads.com

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pärlimängud Vitabeads.com

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 22 total)
  • Autor
    Postitused
  • #3709 Reply

Et kas keegi oleks huvitatud ühistellimusest? Selles
    poes on suhteliselt odavad asjad, ja kui arvutasin internatsionaalse postikulu, siis ega see ka väga suur polnud, minu suure kupatuse tellimisel oleks postikulu 11 USD :P Mina isiklikult oleksin huvitatud, aga kui on ka keegi teine asjast huvitatu, siis miks mitte teha ühistellimus ;)

#161261 Reply
    linca
    Member

einoappi, seda kõike on minu jaoks täna liiga palju, niiiiii palju ilusaid helmeid. 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ma tahan ka kohe neid kõiki……
    :tramp: :tramp: :tramp: kui mul raha oleks, paneks kohe kastiautokoorma täis :D
    veebruaris telliksin hea meelega kas siit või siis FMG-st midgai meelepärast. ok, rahakotipärast…

#161262 Reply
    exxe
    Member

miks HH sellist kaupa pole :(

#161263 Reply
    Susa
    Member

See leht on liig mis liig! 😯
    Postikulu on jah ok. Tollimaks on see, mis väljapoolt EU-d tellides suur pidi tulema.

#161264 Reply
    Member

Üks takistus veel – usa ei saada tavalise postiga väärismetalli, -kive ega poolvääriskive tavalise postiga (erikulleriga, kellel on luba neid transportida ja see pole just väga odav)
    Noh, ja muidugi lisandub ka tollimaks.

Kas kellelgi veel ei ole sugulasi seal? See leht ajab tõesti ininese hulluks!!! 😯 :P 5y6

#161265 Reply
    Member

Ahvatlev leht on t6esti!!! 😆

#161266 Reply
    Susa
    Member

Tegelikult on ju suht hea, et neid asju sealt nii lihtne kätte pole saada! Alguses ei oskaks valikut teha ja hiljem ei suudaks seda valikut kinni maksta.

#161267 Reply
    Member

Kolasin huvi pärast natukene TARICus

Minu otsingute järgi võib sellisele kaubale (mitte väärismetall) tulla tollimaks olenevalt artiklist 0-7%

Deklaratsiooniga on nii, et kui kauba väärtus jääb alla 1000 Euro siis on tollideklaratsiooni asemel õigus esitada reisijadeklaratsioon (see on lihtsam).

Muidugi läheb veel mingi protseduuritasu eesti postile, aga ma sain aru, et sellest võib vist keelduda. See peaks u 200.- vist olema…

Aga võibolla on asjal veel mingi konks kusagil. 🙄 Tolliameti infost saaks äkki küsida?

Ja seal lehel on tõesti vahvat kraami :tramp:

#161268 Reply
    Urri
    Member

Aga millest see postikulu tuleneb? Kaalust, kogusest? Midagi ikka leiaks ka sellelt lehelt, aga suurem küsimus ongi see et mis see kohale tulemine maksma läheb.

#161269 Reply
    Member

tegin sellise katse, et panin kaht artiklit kumbagi 10 000 tk ostukorvi ja shipping tuli 44 dollarit. See on vist maksimaalne transpordikulu siis arvatavasti… 🙄

#161270 Reply
    Susa
    Member

Poolvääriskividele ei tulnudki selle Taricuse järgi tollimaksu 🙄 See on küll kahtlane – klaaspärlitele tuli 7% ja poolvääriskividele ei tulnudki. Vaatasin midagi valesti äkki.
    Ja ma tegin näidisostu 350 000 USDi eest – tuli ka saatekulu 44USDi.

#161271 Reply
    Member

Tollimaksu kohta saab natuke infi siit http://www.emta.ee/?id=22604 Seal ka telefoni nr. antud, kust võiks asja täpsemalt uurida.

#161272 Reply
    Member

Poolvääriskivide deklareerimiseks peate teadma ka täpset toote kaalu. Ilma selleta deklarit teha ei saa (vähemalt mina pole siiani saanud)

#161273 Reply
    Urri
    Member

Ühesõnaga taas on vaja ameerikas elavat tuttavat, kes saadetise meile edasi saadaks.

#161274 Reply
    Susa
    Member

@Mirjam wrote:

Tollimaksu kohta saab natuke infi siit http://www.emta.ee/?id=22604 Seal ka telefoni nr. antud, kust võiks asja täpsemalt uurida.

Helistasin ja küsisin. Alguses suunati mind edasi maksuametisse, kes jäi üllatusest hetkeks lausa vait :P
    Uuesti helistamisel anti uus number ja järgmisest kohast teine number.
    Lõpptulemus on see, et:
    Kui kaup on kohal, siis toll helistab teile ja ütleb, mis te maksma peate. Kui ei taha nii palju maksta, võite kauba tagasi saata. Ja kui TARIC ei näita, et sel asjal tollimaks tuleb, siis ka ei tule. Aga deklaratsioonid täidetakse vastavalt kaubaga kaasas olevale lehele.

ETT nomenklatuuri järgi arvutades kujuneb poolvääriskivide hind tollis:
    täiendav mõõtühik grammides+käibemaks 18%

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 22 total)
Reply To: Vitabeads.com
Your information: