Viltimises kasutatavad tööriistad?

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Viltimine ja vanutamine Viltimises kasutatavad tööriistad?

• This topic is empty.
Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Autor
    Postitused
  • #9027 Reply
    Guest

Äkki keegi oskab öelda, millisest poest saaks soodsamalt nõelu, vorme ja harja osta?

#285882 Reply
    Mareli
    Member

Viltimisnõelu ja muid tarvikuid müüb Karnaluks, Hobipunkt, Tiimari, Abakhan, Pilvelambad.

#285883 Reply
    Guest

Mina sooviks teada,kust varute endale viltimiseks porolooni?Või kasutate midagi muud?
    Ise olen proovinud väikse köögisvammiga ja suure pesusvammiga läbi ajada,aga nende pind on ikka liiga väike.Tahaks midagi suuremat.
    Isetegija sünnipäeval oli Marelil ilusad suured ja paksud poroloonid.Kust selliseid leida?

#285884 Reply
    Mareli
    Member

Jaa, see polegi nii lihtne. Tore oleks, kui leiad mõne hea sõbra kellel on käsi sees mõnes pehmet mööblit valmistavas tehases. Seal jääb neid suuri pakse poroloonitükke üle väga palju ja ilmselt rändavad prügimäele. Kahjuks ei tea ma kas ja kus nad neid müüvad ?
    Kunagi müüdi neid tükke Realiseerimiskeskuses Kadaka Selveri kõrval. Ma viimasel ajal pole seal käinud, kuid varem seal neid enam polnud. Äkki on juurde toodud ?
    Vineeri-ja mööblikombinaadi poes (selle asutuse taga) on väike poeke, kus ruutmeetrine tükk maksis aasta tagsi 10€. Minul läheb seda porolooni nagu saia, seega minu jaoks on liiga kallis. Õnneks on mul see esimesena kirjeldatud hea sõber olemas. 😉

#285885 Reply
    Member

Põlvas on täiesti müügil mööblikaupluses. Abakhanis olen ka näinud.

#285886 Reply
    Guest

Kust aga villa varute? (hetkel ostnud Karnaluksist ja eile tellisin tsipa Kola Poest)

#285887 Reply
    Mareli
    Member

Raasikul Aade Lõng.
    Saaremaal Pilvelambad.

#285888 Reply
    Guest

Kuna mul megasuuri koguseid pole vaja,siis eile käisin linnas Jolleri käsitööpoes,seal oli II korrusel ka villa ja lõngu.
    Liann lõngadest olen ka ostnud.

#285889 Reply
    Mareli
    Member

Väikesi koguseid võib veel osta Pika tn käsitööpoest, sellest mis otse Saiakäigu vastas (kui Raekoja platsi poolt läheneda). Seal tagumistes ruumides on üks vildituba, seal müüakse Lätist pärit villa.
    Ka Pronksi lõngapoes müüakse villaloori (Aade lõng), nüüd on see pood kolinud Müürivahe tn-le, Viru tn poolt vaadates tuleb keerata Müürivahe tänavasse suunaga Vabaduse väljaku poole.
    Mina nendest ei osta, sest juurdehindlus võrreldes tehase hinnaga on täpselt 100 %, ehk 2 korda kallim.
    Aga väikeste koguste jaoks on see ilmselt sobiv koht.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
Reply To: Viltimises kasutatavad tööriistad?
Your information: