Vildime koos Mareliga päkapikku 2007

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Viltimine ja vanutamine Vildime koos Mareliga päkapikku 2007

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 92 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Minul ka päkapikk valmis. Esimene nõelviltimine minul ja aega läks umbes paar tundi. Hästi mõnus torkimine oli. Päris rahul ise pole – nina ei tulnud hästi välja ja käed nagu lühikese võitu. Valget villa mul ei olnud ja habe sai heidest tehtud.

Member

Vahvad omanäolised ja lahedad on nad siin kõik :)

LaanteLaps
    Member

Nii kift!

Mareli
    Member

Tublid päkapiku tegijad !!!!
    Ally, no mulle su päkapikk meeldib kohe eriti, selline poos–see on ilmselt pikapäkkade ülemus.Väga väärikas.

Mariile, habeme võib ka vatist teha ,aga sinu heidehabe on ka väga originaalne !!

Eks see viltimine võtab aega jah, see on õige. 2-3 tundi päkapikku teha on täiesti normaalne. Mul võtab ka kaua aega, aga eks esimene läheb ikka aeglasemalt, edaspidi saate juba vähema ajakuluga hakkama.

Ja kui teid huvitab, siis edaspidi võib teha päkapikule lisaks, kas lammast või Lumivalgekest-printsessi.Ma ise seda printsessi ei ole kunagi teinud, aga koos võib proovida. 🙄

Member

Mul ka Päkkar valmis! Aga pildiga läheb pisut aega – meie pere fotograaf peab enne koolitöö ära tegema ja siis asub pildistamise juurde.

-lola-
    Member

Minagi ühinesin teiega salamisi-tõin omale nõelad ja asusin toksima-homme panen pildi ka siia näha……minul oli see täiesti esimene kogemus( kusjuures nõelagi polnud ma enne näinud 😉 aga mulle meeldis .

Plaanis oli kena paksuke teha, aga nu paksuks teda kyll nimetada ei saa :P
    http://static1.nagi.ee/i/p/42/03/02974203babc1b_m.jpg

Mareli
    Member

Selle “paksuks” tegemisega on raskusi jah. Ma ka mõtlen, et teen suure kõhu, aga selleks on vaja kümneid kordi tohutult palju villa lisada, sest torgid ju nõelaga kõik jälle madalaks. Nii, et võtab aega , et tegelane “paksuks” saada. 😆

Member

Minul tekkis küll huvi ja nõus täitsa veel midagi viltima, mõne päkapiku teen jõuludeks kindlasti veel. Aga miksmitte ka lammast ja printsessi teha. Printsessist saaks vast ingli ka teha.
    Suur aitäh Marelile õpetuse eest!
    Üks küsimus ka, kas teistel ka torkides nõel vastu seda karkassiks pandud traati läheb. Minul kippus minema ja kas see ka nõela rikub?

Mareli
    Member

Unustasin kirjutada, et tuleks hoida, et nõel vastu karkassi ei läheks. Mul endal läks ka kogu aeg senz3 . Loomulikult rikub see nõela, ta ju nüristub. Aga põhiline, et ta katki ega kõveraks ei lähe.
    Ja see on sul hea idee, et teha printsessist hoopis ingel .Sobib jõuludeks paremini.
    Võtame siis kavva ja seega tuleb kõigil huvilistel minna WC-sse ja muretseda endale üks tualettpaberi sisemine papist rull.Sellest saab seeliku osa. :m8hh:
    Kuna huvilisi pole, siis jääb see teema edaspidiseks.

stuart
    Member

Hmm, aga kui paksukest vaja teha, siis panna ehk lihtsalt strateegilisse kohta tykk porolooni? Kosmosemutt soovitas seda kuskil, et kulub v2hem villa ja tuleb tyki maad pehmem ja kergem ka, kui niisama villast kokku toksides.

Mareli
    Member

Võib panna küll porolooni, kuid eks tulemus ole hoopis teine.Ta tuleb pehmem jah, aga ega see päkapikk ju pehme olema pea. Lihtalt nõelaga torkides tuleb kvaliteetsem.Aga maitse asi, võib traatide ümber natuke porolooni panna, ise pole proovinud, sest ega see nõelaga paksuste trokimine nüüd nii raske ka ole 😉

Sirtsuk
    Member

Mina ka täna tegin siinse õpetuse järgi ühe päkapoisi ja päkaplika.

Mareli
    Member

8b66t 8b66t 8b66t 8b66t 8b66t
    Väga kenad, kohe kaugelt näha, et oled kõvasti vaeva näinud, sest perekond Päkad tunduvad kõvad olema 🙄 …eee…st., et pikalt torgitud. Mis te siis mõtlesite?
    Ja väga kenad kostüümid oled neile selga teinud.
    5 +

Sirtsuk
    Member

Püüdsin jah “kõvad” teha! :P😛

Member

traadi peale pole proovinud teha, aga poroloon on minu asjadel kõigil sees, kvaliteeti see küll ei mõjuta. saan aru, et traadiga variandil saab vist sättida käte-jalgade asendit nagu nukkudel.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 92 total)
  • The topic ‘Vildime koos Mareliga päkapikku 2007’ is closed to new replies.