veel teemasid õppimiseks?

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu veel teemasid õppimiseks?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 82 total)
  • Autor
    Postitused
    Elsa
    Member

@käsi wrote:

Vot see müts oleks ka armas teha :)
    http://www.loopymango.com/Pictures/Merchandise/crochet/WhiteBlueHat.jpg
    just see lill seal ka väga armas, ja kui veel oskaks seda teha…. 🙄

See ei ole üldse keeruline mütsike. Lihtne sammastega müts, iiri roosi tüüpi lill peal. Kui kuskilt lillede leheküljelt otsid, siis analoogne on nikuinii kuskil ka õpetusega antud. Mõned viited kaunistustdetailidela panen kuskile ma “mütsikooli” sisse ka üles…

Elsa
    Member

@Marju wrote:

Juba praegu hakkasin pusama mingi mütsi kallal aga juba harutasin ülesse. Tahaks kohe kõike päris algusest, sest olen sellel alal tõeline võhik, et isegi ei oska peaümbermõõdu järgi silmuste arvu arvutada.Mina hakkasin või õigem oleks öelda ,et üritan kududa oma põnnile suveks selle aasta juunis või juulis ilmunud pere ja kodus oleva mütsi õpetuse järgi. Aga tavalist murumütsi tahaks ka osata kududa.

Ma hakkasin juba otsast neid materjale kokku panema, silmuste arvu arvutamise kohta tuleb ka jupike ikka :)
    Pere ja Kodus oli juulinumbris üks mu serva ja kõrvaklappidega kootud müts sees küll. Lihtsa suvise murumütsi õpetus sai avaldatud selleaastases aprillinumbris. Võimalik, et teen need õpetused ka lähiajal kättesaadavaks ;)

Elsa
    Member

@drex wrote:

tegelikult oleks hea teada, palju gramme lõnga mütsile kulub?
    no, kas lõnga varuda 100, või 200 grammi?

Noh, see sõltub nii materjalist endasti kui mütsi tegumoest ;) 200g on üldjuhul siiski liialdus. Lihtsama mütsi saab ka 50-grammisest keskmise jämedusega lõngast valmis, aga pole paha varuda ikka 100g.

Elsa
    Member

@Põhjatäht wrote:

Nojaa … mul jalle see hada, et siinsed pakutud mytsid naevad minu peas ylivaga ludud/munad/lakutud valja 😳
    Sobivad aga naiteks t6eliselt laia aarega kybarad v6i mingid huvitavamad asjad …
    Kas selline asi ka mytsikooli formaati sobib?
    Vaga armas kaelussall kapuutsiga! ja teise nurga alt (ainult pildid)
    Sellise teeks KOHE jargi!
    Kysimus = kuidas need sakid seal aares valja kududa?

Ma kardan, et kui väääga laialt see mütsivärk ette võtta, siis ma jään jänni asjade süsteemse kirjeldamisega. Võiks parem kohe raamatu kirjutada :P
    Üks minu tehtud kelmikas barett kahes suurusvariandis tuleb uue ajakirja “Käsitöö” sisse ka!
    See kapuutsiga kaelussall pole lõikelt ju keeruline. Müts on kootud ühelt küljelt üle pea teisele poole. Kaeluse osa on kootud ringselt. Ja sakid eraldi, kas siis alustades või kaeluse lõpetamisel.

Member

@Elsa wrote:

See kapuutsiga kaelussall pole lõikelt ju keeruline. Müts on kootud ühelt küljelt üle pea teisele poole. Kaeluse osa on kootud ringselt. Ja sakid eraldi, kas siis alustades või kaeluse lõpetamisel.

Aitah!
    Arvasin ise midagi sama, kuid tahtsin kinnitust = nyyd teen asja jargi kyll!
    Siin midagi keerulist pole … 😉

Member

millal see mütsi õppimne pihta hakkab? ;) Ma tahaks õppida tavalist mütsi millel klapid kõrvadel, mütsiga iseenesest saaksin hakkama ka omal käel, aga kokku võtmisega jääksin hätta, et oleks ilus… 😳 nii et kui see mütsi värk pihta hakkab siis ma oleksin tänulik kui see õpimaterjal sisaldaks mingil määral just seda ülevalt lpetamist ehk kokku võtmist :D

Elsa
    Member

@kriuks2 wrote:

millal see mütsi õppimne pihta hakkab? ;) Ma tahaks õppida tavalist mütsi millel klapid kõrvadel, mütsiga iseenesest saaksin hakkama ka omal käel, aga kokku võtmisega jääksin hätta, et oleks ilus… 😳 nii et kui see mütsi värk pihta hakkab siis ma oleksin tänulik kui see õpimaterjal sisaldaks mingil määral just seda ülevalt lpetamist ehk kokku võtmist :D

Olen viimasel paaril päeval kondikava kokku pannud ja pilte juurde otsinud. Ei saa juu huupi tekstijuppe produtseerima hakata :) Täna õhtul/ööl julgeb siis vast sissejuhatuse kokku panna. Ja sealt edasi…
    Ülaosa… kokkuvõtmise jms võtete hulk tuli päris rodu variante :)

Member

väga tore… jään huviga ootama:)

Drex
    Member

pildistasin sõbranna mütsi, selline oleks ka kena, kahekordne, sees patentkude, ja ees, sisemisel poolel peen kumm (vist)
    parim, :D , sisse on kirjutatud 50%villa ja 50% puuvilla. ise arvasin, et nendest matrjalidest on see müts küll kaarega mööda käinud.. 🙄

Member

jube ilus müts tõesti 😯

Elsa
    Member

@drex wrote:

selline oleks ka kena, kahekordne, sees patentkude, ja ees, sisemisel poolel peen kumm (vist)
    parim, :D

Panin just sissejuhatava teksti üles, ning lisasin ka pildid kolmest mütsist, mis siin varem välja pakutud. See drex’i pakutu on mõneti nende analoog ka. Patentkude läheb helesinise soonikmütsiga ühte patta, pealmine pärlkude roosa koemustrilisega :) Lilleke neil kõigil. Uueks nüansiks on kahekordne kude :) Püüan seda kuskil siis ka lähemalt vaadata…

Member
    Member

olin näinud pere ja koolis Elsa ponchosid -super
    vabandust et siia kirjutan olen päris uus kasutaja
    akki keegi aitab siin otsida kuidas roosid hegeldada
    soov kah teha pika kleiti ja pika kampsuni kah mütsi kududa kaunistada roosidega
    lapsele 8 kuune on vaja Vestale on vaja vesti
    aitah

Nicole
    Member

mmmm, see marie claire roosa barett on nii nunnu :P

Member

@v888 wrote:

olin näinud pere ja koolis Elsa ponchosid -super
    vabandust et siia kirjutan olen päris uus kasutaja
    akki keegi aitab siin otsida kuidas roosid hegeldada
    soov kah teha pika kleiti ja pika kampsuni kah mütsi kududa kaunistada roosidega
    lapsele 8 kuune on vaja Vestale on vaja vesti
    aitah

Vastatud privaats6numiga ja antud vajalikud lingid-vihjed!

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 82 total)
  • The topic ‘veel teemasid õppimiseks?’ is closed to new replies.