veel teemasid õppimiseks?

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu veel teemasid õppimiseks?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 82 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

mulle on tulnud infot, et soovitakse ka mütsi kudumise algtõdedest teada – just nullist (lõng, mis nr vardad, mitu silma, kuidas kahandada jne). Kui keegi on huvitatud sellise asja õppimisest/õpetamisest, siis andke aga teada.

Member

Õige teema :P Ei tea kes küll kurtis… 😳
    Vajalik oleks. Mulle vähemalt. Sest ma väike kuduja ja kuna ma inglise keelt ei oska, siis ei suuda ma ka lugeda kuskilt netist, kuidas mida tehakse. Sain oma mütsi valmis, aga see pole see. Piisavalt vähe oli infot, kuidas teha õieti. Harutasin, pusisin, tegin kuidagi ja sain hakkama. Aga lõpptulemus on nagu 1 klassi juntsu oma.
    Seega oleks kena, kui… :D

Drex
    Member

mina tahan ka mütsi õpetust, siiani käin kapuuts peas või hoopis palja peaga, aga vana 😯 inimene juba, pea tahab sooja 😆
    ja mütse, mida olen proovinud kududa, need on nagu munakoored ja hästi ludud, kunagi pole rahul nendega

Member

no siis pole muud, kui ootame omale siia vabatahtlikku õpetajat! Elsal on näteks oma mütsila lausa, äkki märkab seda teemat ka siin;)

Member

Mul plaan pojale müts kududa… ja täitsa tavaline…
    Algust oskan ise teha, kuni kahandamiseni, siis mu oskused lõppevad. Et kui palju ja mitu ühelt realt peaks kahandama, kas siis üle rea jne muid küsimusi… :D
    Ootame ja vaatame siis, kas keegi pakub oma abikätt :D

Elsa
    Member

Märkasin teemat ;) Ega ma võin ju õpetada ka… aga nii üldine see teema peakski olema, et müts? ;)

Member

Nu mina tahaks ka õppida mütsi tegema, väikest pibot endale :P Mul vist vanadus kallal, muudkui kooks ja kooks, kuigi ei oska eriti 🙄

Member

@Elsa wrote:

Märkasin teemat ;) Ega ma võin ju õpetada ka… aga nii üldine see teema peakski olema, et müts? ;)

no võib ju kokku leppida konkreetse mütsi tüübi, näiteks seesama pibot-tüüpi müts (enne seda foorumit ampsak muidugi ei teadnudki, mis asi see siuke on – äkki paljud teisedki ei tea). Või mingi selline lihtne ja ilus. Ja siis õpetaja saab nõu anda, et kuidas saada teada, palju silmasid teha jńe. Päris tore oleks igaljuhul.

siis tuleb FF hulluse kõrvale midagi muud ka.

Drex
    Member

ma ka ei tea 😳 , mis müts on pibot…

Elsa
    Member

@ampsak wrote:

No võib ju kokku leppida konkreetse mütsi tüübi, näiteks seesama pibot-tüüpi müts. Või mingi selline lihtne ja ilus. Ja siis õpetaja saab nõu anda, et kuidas saada teada, palju silmasid teha jńe. Päris tore oleks igaljuhul.

Noh, võib ikka :) Ma pean natuke mõtteid koondama, et mis ka kuidas. Ja kohe päevapealt pole mahti, paari päeva pärast võiks ehk otsad lahti teha :) Seni võivad soovijad kurta, mis neile mütsinduses osas eriti peavalu valmistab või huvi pakub ;)

Member

sobib! mõtle ja juurdle!

Seni ootame veel ettepanekuid, mida õppida!

Ise tahaks midagi õmblemise algtõdedest näiteks õppida.

Member

Mul on üks armas müts, mis mulle kootud. Sellist võiks õppida aga ise tegema. Ma pean tast pildi tegema ja teile näitama :P Aga kui sul õmblusalast nõu vaja, siis küsi aga, ampsak, seda teemat ma valdan vabalt. Ja siin foorumis teisigi selliseid liigub, kes aidata oskaks.

Elsa
    Member

@käsi wrote:

Mul on üks armas müts, mis mulle kootud. Sellist võiks õppida aga ise tegema. Ma pean tast pildi tegema ja teile näitama :P

No algus seegi. Vabalt saab konkreetsete erinevate mütside nippe õpetusse sisse lükkida. “Mütsikooli” formaat ju veel täitsa olemata…
    Ettevalmistusena ja edaspidi võib täitsa viidata konkreetsetele mudelitele ja eks siis püüab nõu anda, kuidas ;)

jutupaun
    Member

Viimases Peres ja kodus on ilmunud minu sulest paar mütsi. Üks tutiga päkapiku stiilis, üks soni, üks vanutatud 3 sarvega ja üks imelik peapael murumüts. Praegu siin neid õpetusi küll üles panna veel ei saa kahjuks, aga vähemalt on teada, et seal on võimalik leida.

Member
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 82 total)
  • The topic ‘veel teemasid õppimiseks?’ is closed to new replies.