Vausaba abi?

• This topic is empty.
Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Autor
    Postitused
  • #7788 Reply
    Sipsic4
    Member

kuidas kududa vausaba, mul on muster, kuid siin on tingmärk, mille kohta on seletus SILMUST EI LOE??!!
    ma ei mõista mis see tähendab ja proovilapil ei hakka see muster kuidagi välja tulema 😳

Äkki oskab keegi kogenum aidata :P
    TÄNAN 😆

#268389 Reply
    Member

Kui silmust ei ole, siis teda ei olegi. Jäta see ruut üldse tähelepanuta ja koo ainult neid, mis on olemas. Selliseid ruute kasutatakse skeemi paremaks visualiseerimiseks (nt et saaks sektorilist mustrit kujutada ristkülikuna).

#268390 Reply
    Sipsic4
    Member

aga see siis tähendab et ma lihtsalt ei tee midagi või jätan kudumatta selle silma ja tõstan edasi

anna andeks kui on lol küsimus?

#268391 Reply
    Member

Seda silma ei ole vaja isegi üles luua, teda lihtsalt ei ole olemas. Skeemilt kood kõigi silmustega järjest kõik need märgid, millel on mingi tähendus olemas. Nt kui sul on parempidine silm, tühi kast (st see silm, mida olemas ei ole), pahempidine silm, siis sa kood esimese silma parempidi, teise pahempidi ja edasi nii nagu skeem näitab. St et kuigi skeemil oli sel kohal 3 kasti, siis silmi on seal ainult 2.

Kui sul on skeem siia võimalik panna, siis saaksin sulle puust ja punaseks teha :)

#268392 Reply
    Sipsic4
    Member

http://picasaweb.google.com/SipsicCA/DropBox?authkey=Gv1sRgCNzc2KOqvZm_iAE#5430236765424696578

siin on see muster pildina! Kuid ma arvan, et sain joonele, kuidas seda teha tänan Sind väga MUHV ;)

#268393 Reply
    Member

Igaks juhuks panen kirja, et mustrikorraks tuleb üles luua 11 silma, mitte 15. Esimesel real kasvatatakse õhksilmadega silmi juurde rohkem kui kokku võetakse, st reale jääb silmi rohkem kui üles loodi. Need võetakse kokku järgmisel kahel real (mustrikorra lõpuks on jälle 11 silma).

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
Reply To: Vausaba abi?
Your information: