Vastuartikkel "Kui tahad tulu, pead kauplema"

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Vastuartikkel "Kui tahad tulu, pead kauplema"

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 95 total)
  • Autor
    Postitused
  • #313565 Reply
    Guest

Põhjatähe töö saab raske olema. Nagu täna avaldatud teisest üllitisest selgub, siis on alust kahtlustada, et Maalehe toimetajakohad komplekteeritakse sotsiaalsete töökohtade põhimõttel.

#313566 Reply
    Member

okkaline:
    Sa sõnusid ette ära! ;) 😆

Pikk ja põhjalik vastuartikkel valmis ja Maalehte teele saadetud.
    Eks näis, kas ilmub terves mahus või hakitult …

Ja esimene vastus ka juba käes.
    Kui minu artikkel oli ca 17 000 tähemärki, siis mahtuda saab korraga vaid max 8000 tähemärki … 🙄

Kauplemine jätkub …
    Kas ilmub mitmes osas või täiesti hakitult see lugu …

Edit:
    Lugu paberlehte lühendatakse, kuid internetti läheb üles täispikk lugu.

#313567 Reply
    helikene
    Member

Huvitav, kas see tuleb ka tasuline lugemine?

#313568 Reply
    Member

Seda ei oska ma öelda.

#313569 Reply
    Guest

@Põhjatäht wrote:

Edit:
    Lugu paberlehte lühendatakse, kuid internetti läheb üles täispikk lugu.

Mul on KURI kahtlus, et kui seda 17 K tähemärki annab lühendada 8K peale, siis tehakse see lühendamine selliselt, et mõte oleks risti-vastupidine.
    Normaalse koooliharidusega inimeste jaoks.

Kui sul vähegi kannatab ja aega on, lüheda ja tihenda ise. Sealse toimetuse sotsiaalsete töökohtade peale nüüd küll lootma jääda ei saa. Nagu see vol.2 näitas siis on sealsetel ajakirjanikel raske isegi räägitud jutust aru saada. Mine tea, mis veel selle kirjapandud jutuga juhtuda võib.

Mitte, et mul raskekujuline paranoia oleks..

#313570 Reply
    Member

Mulle hakkas peale teise artikli ilmumist küll tunduma, et Maaleht on algatanud kampaania “Tambime käsitöölised madalamaks kui muru”.

#313571 Reply
    Member

Loo autorina võid oma 17 tuhat tähemärki siia postitada? :)

#313572 Reply
    ussicke
    Member

Lugesin jätkuartiklit, nii palju kui tasuta paista oli… Ma olen nii taltsas ja rahulik, kohe eriti taltsas ja rahulik… kas ma ütlesin, et ma olen taltsas? ja rahulik ka?

Ja sellist juttu kirjutavad inimesed, kes muudkui sõnnivad, kuidas mahetoit (=päris inimeste poolt kasvatatud-toodetud, väikestes kogustes müügil, puhas kõntsast ja saasta-lisaainetest) peabki olema kallis eksklusiivkaup, leiavad millegipärast, et samadel põhimõtetel tegutsevad käsitöötegijad on tigetsejate kamp ja kari nahaale, kes oma oskusi ja tööd üle hindavad ega oska kliendi soovidega arvestada. Imeline. Et mitte öelda: imede põld.

Huvitav, miks samad sendisaagijad ei marsi sisse Stockmanni hilbuosakonda, ei sikuta stangelt maha Burberry mantlit, Guessi märssi ja näiteks mõnda eriti uhket pesukomplekti – ega käi siis välja oma 6 euri. Et mina olen klient, minu ostujõud on siin ja teie, Stockmanni sotsiaaltüütused, ei oska lihtsalt kaubelda. Iga inimene hindab oma ostujõudu ikka adekvaatselt enne poodlema minemist ja siirdub sinna, kus tal selle ostujõu/jõuetusega ka midagi teha on.

Tundub, et tibid räägivad mitte teist murrakut, vaid lausa teist keelt… mida mina ei mõista. Minu õpitud 9 keele hulgas seda ei ole.

#313573 Reply
    Member

Minu tungiv soovimatus Maalehte rahaliselt toetada ei lase mul jätkulugu lugeda. Aga üksi algusest piisab…

#313574 Reply
    Member

Mainin niipalju jätkuloo kohta, et see, mis edasi tuleb, on käsitööliste kommentaarid. ;)

#313575 Reply
    Member

Kas seda lühendatud artiklit autor ENNE avaldamist lugeda saab? No vältimaks, et lühendamine ei toimuks nii, et pärast ise ka ei tunne ära.

#313576 Reply
    Member

Lubati, et enne saan üle vaadata.

#313577 Reply
    Snowdrop
    Member

Nujah, selle lubamisega on nagu on. On ennegi lubatud ja avaldati ikka nii lühendatult ja hakitult nagu neile sobis.
    Loodame, et siin läheb paremini ja nad peavad oma lubadusi. 😉

#313578 Reply
    Guest

Et ma ka loeks seda 17K tähemärki lühendamata ja maksustamata kujul. Riputad kuskile?

#313579 Reply
    Member

Täies mahus lubati see netti panna.
    Elame-näeme.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 95 total)
Reply To: Vastuartikkel "Kui tahad tulu, pead kauplema"
Your information: