Värvispektri värvid paika!

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Värvispektri värvid paika!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 53 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Tuli praegu meelde – hetkel küll kõigil kiire, aga kuidas jääb siis Project spectrum´i käima lükkamisega? Arutleti, et peaks detsembri keskel registreerumisega vist alustama? :)

Member

ma mõtlesin selle sama asja peale eile õhtul. Tundub huvitav asi, tahaks osaleda küll ja teaks plaanima hakata…

Magrat
    Member

mina ootan ka project spectrumit :)

aga muidugi hea oodata eks, et keegi aga teeks… aga näe enda peale ei julge ka võtta, suur ettevõtmine ja pole kindel et aega ja jaksu jätkub.

Member

aidake siis kuude värve paika panna, ma õhtul paneks teema üles ;)
    et mis värve üldse kasutada ja kas ka näiteks mõnel kuul paneks paika hoopis mingi värvikombinatsiooni, mitte ühe värvi?

veebruaris võiks näiteks punane olla – sõbrapäevakuu ikkagi.

Member

Mai või juuni võiks näiteks kollane olla (siis kullerkupud ja nurmenukud õitsevad). Mingi talvekuu aga valge. Mingi kevadkuu aga (hele)roheline, kui on lehtede tärkamise aeg (aprill või mai). Saaks vähemalt esimese poolaasta värvid paika 😉 , siis on aega esimesi mõtteid seada

Member

@Kristab wrote:

Mai või juuni võiks näiteks kollane olla (siis kullerkupud ja nurmenukud õitsevad). Mingi talvekuu aga valge. Mingi kevadkuu aga (hele)roheline, kui on lehtede tärkamise aeg (aprill või mai). Saaks vähemalt esimese poolaasta värvid paika 😉 , siis on aega esimesi mõtteid seada

Ja suves (juulis?) võiks olla sinist – sest meri on sinine :D ja vesi teadupärast on ikka sinisega kujutatud 😉 – kombineerida võiks seda rohelisega (jõgede ja järvede ääres ikka rohelist leidub) või liivakarva toonidega (rand :wink:).
    August võiks olla saialille-oranž ja sügisesse tahaks pruuni/kuldset…

pusapesa
    Member

iseenesest on värviringis
    12 värvi 🙄 😉

vikike
    Member

pusapesal on õigus, vaatasin netis teiste töid ja nemad teevad sama ringi järgi ja mitte konkreetselt kindel kollane vaid kollane-oranz jne…

Member

Eks ta ole kahe otsaga asi. Kui me oma projekti teeme, siis võime ju ise reeglid kokku leppida 😉
    Flickr´i Project Spectrum 2008 arutlusteemas on jõutud praeguseks küll teiste värvideni, kui ametlikus värviringis. Mulle isiklikult tundub, et kui ametlik värviring aluseks võtta, siis saab sarnaseid toone minu jaoks liiga palju (kusjuures mõned ei meeldi ka). Ja sellised põhitoonid nagu must ja valge on sealt üldse puudu.
    Aga, eks me tee nii nagu enamus otsustab

Member

ärme tee nagu teised, vaid teeme äkki omamoodi :P

Sapsi
    Member

ma pakuks, et igal kuul on oma värv lähtuvalt siis aastaajast jne. :P
    tegemistes võib kasutada ka teisi värve, kuid kuu värv peab domineerima 🙄

Magrat
    Member

see värviring on tõesti kuidagi väga üheülbaline… kolme tooni oranži?? omamoodi oleks kindlasti põnevam.
    jaanuari teeks mina valge :) talvekuu või nii
    veebruari punase, nagu pakutud.
    kevadel midagi rohelist, roosat, ja mina paneks ka musta kevadesse (teate küll see aeg kui lumi sulab ja rohelust veel pole ja maa on must :P)
    suvekuudele sinine, kollane, beež,
    sügisesse oranži, lillat ja pruuni,
    ja siis jääks veel detsember, seda ei oskaksi pakkuda, see minu jaoks selline segu punasest-rohelisest-kullast-hõbedast…

vot sellised mõtted 🙄

Magrat
    Member

või siis, nagu Perenna pakkus, oranž augustisse ja sügisesse hoopis veel hall… mul on hetkel hallihullustus, teagi kuidas see enne ununes ;) aga paljude jaoks see võibolla muidugi polegi värv :P

Member

Võiks siis olla et märts on must või hall.
    Roosa isklikult minu värv ei ole. Ja kuna kuskilt käis läbi, et mingi variant oleks teha mõni kuu mitu värvi, siis äkki teeks ühe kevadkuu, aprill näiteks, pastelsetes toonides (sihukesed beebivärvid – roosad, helesinised, helekollased, helerohelised). See selline mõttevälgatus.
    Muidugi saan ma ka vajadusel ühe roosa asjaga hakkama (et see siis kasvõi pärast kelleleg ära kinkida või kasvõi oksjonile panna 😉 )

Minuliisu
    Member

Märts võiks just kollane olla, kuna lihavõtted ju märtsis ja see seonduks kollasega ;)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 53 total)
  • The topic ‘Värvispektri värvid paika!’ is closed to new replies.