Vanutame kotti koos Trikaga

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Viltimine ja vanutamine Vanutame kotti koos Trikaga

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 327 total)
  • Autor
    Postitused
    Rees
    Member

Ma ei saa ka nüüd pidama. Kaks toorikut kaunistatud, kaks ootamas… Blogis siis lähemalt

Member

Võtaksin ka osa. Kott on tegelt juba ka valmis aga vaja veel sangad külge ja kaunistada.Küsimus ka kas te kõik tegide ka voodri või võib ka ilma?

Rees
    Member

Voodril ikka vast mõistlik teha, ajab asjad muidu sees karvaseks. Ja siis nagu vorm ka parem…

stuart
    Member

Yritasin t2na oma rohelist “telki” edasi heegeldada… no peaks ikka kuidagi 2ra l6petama selle, kuigi nii k6rini on, sest heide tumedam osa on ikka imepeenike.
    Aga eelmine n2dal k2isin ostsin turult punast j6geva heiet ja katsetan nyyd kahekordse heide, sammaste ja 4 mm heegeln6elaga, elu palju ilusam :D Loodetavasti saab juba j2rgmine n2dal valmis ja ette ka n2idata.

Mareli
    Member

@makro wrote:

No tõesti imeilus, aga…ee….misasjad on lambalokid? Sry, ma ei tea, aga tahaksin teada :)

“Lambalokkide ” all mõtlesin lamba enda karva, st. pole kraasitud ega midagi.On täpselt selline lokkis karv, mis lamba seljast lõigatud, siis on värvitud ja ennem kraasimist heegeldasin ma need koti sisse.

Member

Kust selliseid värvitud lambalokke saab?

Heily
    Member

@Kärt wrote:

Minule on silma jäänud Isetegija ehk siis Susa lõngapoest.

Mareli
    Member

@Kärt wrote:

Võib ka ise värvida. Kindlasti saad mõnelt lambakasvatajalt lamba villakut, sest see ei maksa ju midagi ja vedeleb enamasti kahjuks pööningutel.Siis pese see ära ja värvi villasele kangale mõeldud värviga. Lihtne !!! 😆 Ok, kui sa seda teha ei viitsi, siis äkki saad välja kaubelda mõnest villavabrikust Eestis. 😆

Tintsu
    Member

Ma sain ka nüüd lõpuks alsutatud oma esimese kotiga. Heide hankimine võttis aega. Aga nagu minu puhul tüüpiline (teen sageli asju katse-eksituse meetodil) ei osanud ma õigesti materjali kogust hinnata. Nüüd jääb vist jälle toppama 😥 Kui lapsel lõunauni magatud, siis läheme linna peale kolama, ehk on veel sama võrvi heiet poes olemas.
    Ja ma loodan, et ikka tõmbab pärast piisavalt kokku, praegu tuleb küll päris lahmakas kott. Aga ma olin kaval ja mõtlesin sellise tegumoe välja, et võib natuke suuremat mõõtu ka olla :D

Member

Hüppan ka siia sekka.
    Kunagi proovisin ka ühte kotti vanutada,aga kott vanus liiiiga pisikeseks :D . Eks katsetan nüüd uuesti. Mõne lihtsama kotiga :)

Tintsu
    Member

Minu koti toorikud:

Tegelikult käis pesumasinas ka juba ära. 30 minutilise kiirpesuga jäi veel liiga suur. Aga 60 kraadise segamaterjali pesuga tuli täpselt sobiv :D Kuivab nüüd teises toas, pärast saab pilti ka.

stuart
    Member

Lahedad sangad, mismoodi sihukesi tehakse? Pilt nati tume, ei saanud seal pealt aru.

Member

minu siis täitsa valmis kott,pikkem jutt blogis.
    http://www.album.ee/files/03/343/norm/13703343_C1Ws.jpg

Member

Väga lahedad kotid!

Rees
    Member

@stuart wrote:

Lahedad sangad, mismoodi sihukesi tehakse? Pilt nati tume, ei saanud seal pealt aru.

Paistavad pildil, et keerutatud. Ma kõigile oma kottidele sellised teinud, vanuvad lahedalt ära, ei saagi pärast aru, et keerutatud oleks. Heegeldada pole viitsinud…

Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 327 total)
  • The topic ‘Vanutame kotti koos Trikaga’ is closed to new replies.