Vanatädi varasalv

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad Vanatädi varasalv

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 324 total)
  • Autor
    Postitused
  • #245929 Reply
    Guest

Ilus!
    Ja mis seal salata – muidugi olen ikka kade ka Su jaksu ja tarkuse peale sedasi loodusega kokkuleppeid saavutada ja aiailu luua!

#245930 Reply
    Guest

Aitäh, kullake :) Ikka jaksu Sullegi!

#245931 Reply
    yllep
    Member

Ilus ja põnev aed on Sul! Palju on mulle tuttavaid sorte, aga sellist kollast pojengi ma polegi varem näinud. Ilusat suve! :)

#245932 Reply
    Guest

Kaunist suve Sullegi! Kollaseid puispojenge on, kuid ilmselt vähe. Mul on neid koguni kaks sorti. Ja nüüd õnnestus katsetamiseks hankida ka kollane rohtne pojeng, aga tema olemuse selgumiseks kulub ehk paar aastat.

#245933 Reply
    Guest

Sügis käes ja lõngategu jälle hoos. Lisaks lõngale on valminud ka sokid ja kätised. Sokid varrastel 2 mm ja kätised varrastel 1,5 mm. Lõng ikka pooleks koeravillaga.

#245934 Reply
    Guest

Väga ilusad kätised ja mõnusad sokid! Kuna tänu Sulle on olnud õnn ka sarnasest lõngast kududa, siis nüüd saan öelda, et …. juba peale vaadates on tunda nende esemete hellitavat soojust! sunny

#245935 Reply
    Guest

Aitäh, kullake!
    Nädalavahetusel käis meie kandist üle esimene tõsine külmalaine ja Külmataadi näputöö pani mind kohe fotoaparaadi järele haarama. Ning jagan ka mõnda tulemust, soovides kõigile kaunist sügist :)

#245936 Reply
    Guest

Mõnikord aega napib, kuid näpud tahavad kangesti midagi teha. Ja kuna õnneks lapsi ikka sünnib, siis sai tehtud väike telekaõhtuprojekt – jälle papud.

#245937 Reply
    Guest

Taas natuke koeravillalõnga. Valge samojeedi koera karvaga, kirjus tiibeti mastifi ja samojeedi koera karv ning lambavillaks kirju shetland.

#245938 Reply
    Guest

Küünlaklaaside taaskasutus. Klaasi valatud küünlad on populaarsed ja ka turvalised, aga korralikud klaasid jäävad ju järele ja kahju neid ära visata. Nii saidki nad väikese pintslitööga uue kuue.

#245939 Reply
    Kail
    Member

Armsad klaasid!
    Vaatasin Sinu oktoobri postitust härmas roosidest, nii ilus :)

Ilusat jõuluootust!

#245940 Reply
    Guest

Aitäh, Kail!
    Kaunist aastavahetust!

#245941 Reply
    Guest

Taas fotokaga õues, nii aias kui naabruskonnas. Õues ju täielik talvemuinasjutt!

Rohkem pilte.

#245942 Reply
    Guest

Šveitsi valge lambakoera karvaga kedratud lõng. Karv oli küll lühike ja karmim ning kippus sõrmede vahelt pudenema, aga tulemus tuli kokkuvõttes päris rõõmustav. Lõnga jämedus selline universaalne 1 g / 2,35 m.

#245943 Reply
    Guest

Lõng on hea ilma selletagi, et mina seda kiidaks ja eks see talvemuinasjutt samuti. Siiski ei saa märkimata jätta, et Su pilte ma naudin ja naudin ja naudin … :)

Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 324 total)
Reply To: Vanatädi varasalv
Your information: