Vanatädi varasalv

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad Vanatädi varasalv

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 324 total)
  • Autor
    Postitused
  • #245764 Reply
    Guest

Mulle jõudis just hetkel kohale, et see linik on KOOTUD. Mitte heegeldatud. KOOTUD.

:omg:

#245765 Reply
    Guest

Tort või linik… ? 9chin .. Ma valin mõlemad, et neid imetleda ja kiita !! mh7mh
    Ja mis sellesse ….

…. siis mõtted õnnestub koondada siiski väikesele käsitöönokitsemisele ..

…. puutub, siis no mulle tundub see küll mitte just väga väikese nokitsemisena ! :)

#245766 Reply
    Guest

Aitäh, sõbrad! Ja ilusat kevadet sunny

#245767 Reply
    Guest

:omg: ma tõmbasin just kohvi kurku!
    NIIIIIII ilus!
    Mul on nõrkus just kootud linikute vastu! Kas seda mustrit kuidagi avalikustada või endale ka oleks võimalik saada? 😳

#245768 Reply
    yllep
    Member

Väga kaunis linik! Torti sööks praegu küll :D

#245769 Reply
    Guest

Tänud, yllep ja Tini :)
    Liniku mustrit esialgu ei jaga, kuid jätan soovi meelde 😉 Ma püüan vanad mustrid ükskord vähe paremale kujule saada. Praegu on need suht tuhmid juba ja ajakirjade mustrilehed kipuvad käes lagunema. Kuid vana peab hoidma ja edasi andma.

#245770 Reply
    Villaloom
    Member

Mmmmmm…tort :P mul on isegi su retsept kusagil alles, peaks ka tegema, et suu päris kuivaks ei tilguks :) No ja see linik- see on superkena!

#245771 Reply
    Guest

Proovi aga tort järgi, Villaloom mh7mh Praegu just hea aeg, värsked marjad ja lõunamaised puuviljad tulemas.

#245772 Reply
    Guest

Enne palavaid ilmu sai veel natuke vokki tallatud ja tulemuseks jällegi koerakarvalõng pooleks lambavillaga, mis rõõmustab üht isetegijat. Shetlandi lamba kammvill ning koerakarvast 2/3 kolli ja 1/3 tiibeti mastif.

Aga muidu kulub aeg aiale. Isetegija kaudu leidis tee minuni imeline inglitrompet.

Ja siis pildistasin veel mõned roosid üles, mis praegi täisõites.

Ülejäänud pildid siin lehel Kaunist suve jätku kõigile!

#245773 Reply
    Guest

Sinu pildialbumid on just see koht, kuhu pöördun eluenergia taastamiseks ja depressiivsetest meeleoludest hoidumiseks. Taimede hingeelu tundmine ja pererahva positiivne energia on see, mis kiirgab tagasi teie aiast ja taimedelt nii õiteilu kui ka idüllilise rahuna !
    smile_led

#245774 Reply
    Guest

Ainult rõõm kuulda, et saad mu aiast positiivse laengu :D

#245775 Reply
    Guest

Telereklaamid on mõnikord kasulikud ka. Tänu ühele hakkasin ühe restorani vastu huvi tundma ja leidsin nende kodulehelt variandi pehmest šokolaadikoogist Väike miinus on, et peaks serveerima soojalt ehk et peaks pärast põhirooga veel köögis käbedasti toimetama, kuid maitseb imehää :D Kaunistuseks sai vanillijäätis ja mustsõstra-vaarikamoos.

#245776 Reply
    Guest

Saanud inspiratsiooni selle nädala koospildistamise teemast, klõpsutasin köögis moosivaaritamise ajal käe ulatuses olevatest asjadest paar pilti. Vaatasin, et oleks päris vahva oma köögis tehtud pildid siis ka köögiseinale riputada :D

#245777 Reply
    Guest

Ilusa köögi pilte võib ilusa köögi seinale ikka riputada ! Aeg-ajalt ju dekoratsioon muutub ja seda muutust on ka põnev jälgida. :P

#245778 Reply
    Guest

Muutusi jälgida on ikka põnev. Muide köögi remont langes sellesse aega, kus sai päris hoolega fotokaga kõike jäädvustatud ning hiljuti sattusin “enne ja pärast” piltidele, mida oli väga huvitav taas vaadata. Inimene unustab teinekord ikka väga kergesti!

Aga sügishooaja seenetamise ja aiasaaduste hoidistamise kõrvalt sai ka jälle natuke lõnga kedratud. Mitte midagi uut – ikka koerakarvaga -, kuid endal oli seda hunnikut päris uhke kaeda :D

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 324 total)
Reply To: Vanatädi varasalv
Your information: