Väike ülevaade Ruta tehtud asjadest

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad Väike ülevaade Ruta tehtud asjadest

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 40 total)
  • Autor
    Postitused
  • #1608 Reply
    Member

Mõtlesin , et oleks aeg vist laiemale ringile ka näidata , et mida ma siis teen siin pimedatel õhtutel kodus.
    Kõige värskematest töödest veel pilte ei ole ja teistestki töödest on vaid pisteliselt kahjuks. Ükspäev mõtlesin , et kui vaid oleks taibanud hakata tegema kõikidest oma asjadest pilte, küll siis oleks alles album.
    Kõik linikud, sokid, mütsid, sallid on jäänud jäädvustamise aust kahjuks ilma.

Aga siin siis väike pisteline ülevaade valmistöödest, milledest on veidikegi rahuldav fotojäädvustus jäänud.

http://picasaweb.google.com/vivrut/KSitRegister

Varsti näitan kindlasti värskemaid asju ka, sest paljude nende osas mul teie käest nõu ja arvamust küsida.

#76350 Reply
    Eowyn
    Member

Täiesti võimas! No väga ilusad asjad :) Ja näita ikka siis uuemaid töid ka (et oleks fotosid, mille ees vesistada 😉 )

#76351 Reply
    Member

😯

täiesti ülikõva ütleks selle peale!

#76352 Reply
    Lilleke
    Member

väga ilusad asjad eriti meeldib see pisikese piiga jõulukleit

#76353 Reply
    Member

Oi-oi kui palju ilusaid asju 😯

#76354 Reply
    Member

😯 kus sina küll enne peidus olid :) alguses mõtlesin, et kiidan mõnda asja kohe eraldi, aga see läheks kole pikaks, sest kõik on kohe väga väga ilusad asjad! aga mõned siiski, laudlinu ja kardinaid jäin imetlusega vahtima. keskelt suur olemise asjad olid ka väga kenad kõik, ise ei tulnud sel ajal selle pealegi, et ise midagi sellist teha, mis nii hästi istub. sellest jõulubeebist saaks lausa imelise jõulukaardi :)
    ootan ka põnevusega, mis sul veel tulemas on!

#76355 Reply
    tripsu
    Member

oi kui palju super ilusaid töid!! 😯 😯 😯

#76356 Reply
    Parbi
    Member

vau…….ma lausa keeletu………..nii palju ilusaid asju.

Tore kui inimestel on kannatust kududa.
    Mul saab harilikult talveks mõeldud kapmsun ülejärgmise-aasta jaanipäevaks valmis 😆

#76357 Reply
    Kristy
    Member

Vapustavalt ilusad asjad. Väga tubli!

#76358 Reply
    Member

Tänan juba laekunud komplimentide eest. Eks ma saan ainult õli tulle :D

Võtsin ennast täna kokku ja panin kokku ka ühe kataloogi tütre garderoobist. Tema garderoob ainult viimasel ajal täienebki.
    Nii mõnus on neid pisikesi kampsuneid vuristada- naks ja valmis.

Siin mõned värskemad tööd ka siis, mõned ootavad veel tikandeid ja muud viimistlemist.

http://picasaweb.google.com/vivrut/TDrukuKraam

Siinkohal ka küsimus kogenenumatele: kuidas te teete kootud pealeõmmeldud taskuid nii, et kõik ääred ilusad jäävad? Mis pistega või mismoodi neid peale õmmelda??
    Mul see üks pastell-kirju kampsuni tasku seal on nii jõle, et seda kampsunit julgen lapsele ainult kodus roomamiseks selga panna.

#76359 Reply
    mannu
    Member

Azza kui ilusad tööd, no super! :P

#76360 Reply
    Drex
    Member

😯 vau, kui ilusad asjad!

#76361 Reply
    LaanteLaps
    Member

Sõnatu!
    Väga kena!

#76362 Reply
    Member

Väga ilusad tööd kõik! :)

#76363 Reply
    keson
    Member

Kõik tööd on super ilusad.Ma ikke imetlen siin neid kes suudavad nii palju teha ja veel nii ilusat tööd.
    Ja kadestan neid kel tütred 😆

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 40 total)
Reply To: Reply #76358 in Väike ülevaade Ruta tehtud asjadest
Your information: