Vaata kuidas notsud söövad :)

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Vaata kuidas notsud söövad :)

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 127 total)
  • Autor
    Postitused
  • #164191 Reply
    Verpin
    Member

tegelt metsakaameras on minul ka must pilt, mina vaatan otsestriimiga

#164192 Reply
    AlleRaa
    Member

Mina näen siiamaale ära :) Metsakaameras. Muuseas, meil on äike väljas ja lumikellukesed õitsevad!

#164193 Reply
    kulla385
    Member

Ma tegin õhtul neist pilti,nad on seal matsutand kuskil kella 20 saati

#164194 Reply
    Hetty
    Member

@elts wrote:

Muuseas, meil on äike väljas ja lumikellukesed õitsevad!

Sa kulla inimene, ehmatad vanal inimesel südame paigast ära. 😆 Loen ja pidin küsima, et kus eesti nurgas selline ime juba on ja siis vaatan avatari alla ja näh tema hoopis Taanis. :D Tegelikult tahaks ka kõva äikest, mulle meeldib. Tore vaadata kui taevaalune valgeks läheb.

#164195 Reply
    Member

Hmm, praegu vedeleb seal kenasti hunnikutes kartuleid-kaalikaid — mine hakka või ise sööma! Ei ühtki notsut ega muud elavat hinge.
    Ja üldse paistab, et see veebikoht tahab foorumisse omaette teemat :)
    Äkki ongi juba tehtud 😯 😳 ma loen täna alles esimest postitust.

#164196 Reply
    Member
    #164197 Reply
    Member

ja nii kui see suur tuvi tuli, nii pisikesed kadusid kõik :(
    Vähemalt on see ilus tuvi…

Natukese aja pärast: Aga ikkagi igavene täissöönud ja ülbe. Ja teised ei pääse üldse löögile. Ah, nüüd lõpuks…

#164198 Reply
    merilovi
    Member

Üks sööda panijatest minu kallis kaasa :)
    täna käisid seal söögilauda ehitamas koos pojaga ( väike staar) nädala või paari pärast vast tulemust ka näha :)

#164199 Reply
    Member

Ma olen kunagi isaga (va vana jahimees) koos käinud notsudele kartult, kaalikat ja muud head- paremat viimas. Oi ma kartsin, olin selline 6-7-ne ja teadsin, et nots võib väga tige olla. Iga krabina peale tudisesin :P
    Ja vanematekodu on kohe raba ääres- kitsed pidevad külalised. Saavad nemadki talveti oma heinad ja muu hea- parema. Kuskilt hulgilaost toovad jahimehed isegi ananasse, viinamarju jms. Minev kraam :D
    Ja ema avastas sügisel, et ei ole see teps mitte kass, kes ukse taga kassikrõbinaid söömas käib, vaid kitsed :P

#164200 Reply
    stuart
    Member

@merilõvi wrote:

Üks sööda panijatest minu kallis kaasa :)
    täna käisid seal söögilauda ehitamas koos pojaga ( väike staar) nädala või paari pärast vast tulemust ka näha :)

N2gin jah, et kangiga miskit kaevasid, rohkem polnd aega vaadata. Aga miskisugune s88gilaua moodi asi on juba praegu yleval.

#164201 Reply
    kastan
    Member

täna tuul nii suur, et notsud ega muud loomad ei tulegi sööma :(

#164202 Reply
    stuart
    Member

Kuskil 6htupoolsel ajal oli taustal natuke liikumist n2ha ja ruigamist oli ka kuulda, aga vbolla on v66rast l6hna liiga palju ja miski imelik ehitis ju ka ;)

#164203 Reply
    Member

Hetkel on notsikad kohal!

#164204 Reply
    Member

Notsud küll kohal…kuid vahepeal ei ole häält kuulda ja pilt jookseb ka kokku.

#164205 Reply
    stuart
    Member

@a4 wrote:

Notsud küll kohal…kuid vahepeal ei ole häält kuulda ja pilt jookseb ka kokku.

Ilmselt on peale kahte seavaba 88d k6ik inimesed nyyd hoolega vaatamas :D

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 127 total)
Reply To: Vaata kuidas notsud söövad :)
Your information: