uued projektid ja koostegemised

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Tugigrupp uued projektid ja koostegemised

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 264 total)
  • Autor
    Postitused
    eria
    Member

Olen 100% nõus !c555r4

master
    Member

sakukad loomulikult poolt

leili33
    Member

@Susa wrote:

Kirja siis see, et kuna meil on tegemist ikkagi käsitööfoorumiga, siis hakkame vahetusprojektides rõhuma enam käsitööle. Vähemalt 80% pakist peaks moodustama ise tehtud asi ja ülejäänu ulatuses võib lisada ka muud nänni. Soovitavalt käsitööteemalist. Võib, aga ei pea!…
    Palun, et ka need, kes praegu asja kohta mdiagi öelnud ei ole, oma arvamust avaldaksid! Kasvõi “olen nõus”-“ei ole nõus” viisil. :)

olles 100%-line nännivastane, ei saa mul midagi olla nänniprotsendi vähendamise vastu.

keson
    Member

Ma ei ole vastanud siiani seetõttu, et olen nõus, et tegu peaks olema käsitööga.
    Ise vahel mõnes projektis osaledes on kuidagi veider olnud oma niiöelda lahjat nännipakki teiste pakkide kõrval vaadata.Sest olen lähtunud ka põhimõttest, et ainult isetehtud ja samas üks asjalik asi, millest saaks saaja ka midagi valmis teha.See ühe lõngakera-niidikera värk ei sobi mulle ka.Sest katsu sa midagi ühest teha, 😉

LaanteLaps
    Member

Nõus. Nänni on tulnud uute kasutajatega palju kaasa. Ehk on see vaimustus ( pakivahetuse ) ja pisike hirm ( kas saaja on tööga rahul ), et ei saada korraliku asjaga valmis, pistetakse siis pakki suuremal hulgal muud lisamaterjali kaasa. Tihti sellist, mis ei seondugi käsitööga.
    Olen nõus ka sellega, et oleks vaid 100% käsitöö teemaline pakivahetus. Ehk siis pingutatakse, mõeldakse ja tehakse ka praegusest 50 % ( ju see % on liialdus, aga siiski ) paremini ja armastusega.
    Meie foorum on käsitööfoorum ja uskuge m ind, kui on ära märgitud, et pakivahetus on 100% käsitöö, tuleb sealt ka kindlasti imelisi asju! Inimesed on leidlikud! Ehkki me esmapilgul vbla ei märka seda.
    Ei taha mina uskuda, et nt ( rumalad mõtted vbl ) raamatuklubilised, aiatöö meistrid, muusikaklubilised pistavad pakki midagi, mis oleks käsitööga seotud… Nagu meil enamjaolt asi käib.

Nõus Susa! Nõus Muhv! – toetan teie mõtteid 101%

lea1
    Member

Kui Lea vaikib, siis on nõus :P

Sapsi
    Member

Ikka nõus: iga kell käsitöö poolt

ps. Tintsik on välismaal

Susa
    Member

TKV projektide uuenduskuur

Esmalt pakuks vaatamiseks paari pildialbumit. Mõlemad on TKV projetidest, üks päris esimeste omataoliste hulgas ja teine üsna hiljutine.
    Kevad 2007 – Dekoratiivpatjade vahetus
    Kevad 2008 – Luuletus

Mis on muutunud?
    Kui TKV-de algusaegadel oli vahetuspakkide põhirõhk käsitööl, siis nüüd tundub, et on peamine, kes kui palju lisandeid kokku osta ja pakki panna suudab. Mõnelt pildilt annab ise tehtud käsitööasja otsida!
    TKV-de esimestes postides on praegusel ajal kirjas, et “pakis peab olema vähemalt 1 ise tehtud asi”. Päris hea, et see ikka üles on kirjutatud, muidu uneneks ise tehtu vist hoopis tegemata!
    Paljud foorumlased tahaks küll pakivahetustes osaleda, aga nänni kokku koguda ei soovi ja ainult käsitöölist pakki saata ei julge – äkki saaja pettub.

Aga juba järgmise TKV-ga, mis alguse saab, muudame seda!
    Isetegija on käsitööfoorum! Ja siinse pakivahetuse mõte peaks olema ise tehtud käsitöö vahetamine! Poodides šopata oskavad kõik, aga isetegijad oskavad ka ilusat käsitööd teha!
    Pakivahetustes osalejatel jääb nüüd palju rohkem aega teha ja lihvida oma käsitöölist asja/asju.

NB: Edaspidi saab pakivahetuste pakkide sisu olema vähemalt 80% ise tehtud käsitöö ja kui on veel tahtmist midagi lisada, siis olgu seda poest ostetut tõesti vaid mõni pisike asjake!

Kuidas me seda teostame?
    TKV-des osalejad saavad pakid kokku panna oma tehtud käsitööst ja ei pea käsitöö tegemise aega poodlemise ja šoppamise peale kulutama.
    Kel ise tehtud paki tegemine ikkagi üle jõu käib, see lihtsalt edaspidi pakivahetustes osaleda ei saa.

Rohkem käsitööd, kallid isetegijad!

Isetegija administratsioon

++++++++++++++++++++++++
    Ootan teie parandusi ja täiendusi ja paneks täna selle asja ülesse!

master
    Member

kirjutan alla

keson
    Member

Vat, sellest luuletuse asjast ei ole ma üldse arusaanud 😳
    Aga ju ma siis olen lihtsalt rumal. 😉

Member

N6us

Sapsi
    Member

Nõus!

vikike
    Member

nõus ja suunake siis nüüd see sama teed mineva värvivahetuse soovile…õige asi, kus kanda kinnitada ;)

LaanteLaps
    Member

Nõus.

lea1
    Member

nõus.

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 264 total)
  • The topic ‘uued projektid ja koostegemised’ is closed to new replies.