uued projektid ja koostegemised

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Tugigrupp uued projektid ja koostegemised

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 264 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

ma ei tea kui suured need lapid võiks-peaks olema, aga äkki 20 silma x 10 rida näiteks piisaks 🙄 et oleks selline kuldne kesktee, mis ei peaks ülejõu käima ei jämeda, ei peenema lõngaga, samas tuleks selline alates 10 cm laiusesse lapike. või peaks ruudukujuline olema?
    kasutatud varda suurus peaks kindlasti juures kirjas olema ja valminud lapi mõõdud võiks ka olla, siis on lihtsam aru saada. sest pildid petavad suuruse osas.

Member

Ma pakuks siia juurde, et lisaks silmade arvule võiks olla tingimus, et lapi suurus peaks olema vähemalt näiteks 10×10 cm, või mõni muu mõõt, et oleks ikka näha ka, kui on eriti peenike lõng välja tulnud.

Susa
    Member

Usun, et see on täiesti ok :) Ei pea olema ruudukujuline!
    Väga hää! Aitäh!

kikukas
    Member

Idee: icj7
    Võistlus.

Teema Kollektsioon FOLK
    Osalevad regioonid.
    Modell vabal valikul
    Nt Pärnumaa isetegijate kollektsioon
    Raplamaa isetegijate kollektsioon
    Harjumaa isetegijate kollektsioone võib mitu olla, kui tegijaid rohkem on.
    Kõik, kaasaarvatud kotid ja aksessuaarid olgu ise tehtud.
    Kuidas mudeleid valitakse ja kokku lepitakse, otsustagu ise, kas kokkusaamisel või neti kaudu. Regioonid üksteisele oma töid ei näita, enne kui asi valmis on, kasvõi ajagu asju nii nagu meie tekkidega tegid!
    ÄHH? Hea idee ju, või ei ole vää, jälle? 🙄 😯

keson
    Member

Kikukas, idee on isegi väga hea.
    Aga ma selline isekas ja teeks üksi. 😆
    Aga ma teen ju igaks suveks nagunii.
    Sellest hoolimata on asjal jumet. Ja pealegi ma võin ju ka teiste tegemistes osaleda :P

kikukas
    Member

Nojaanoh, kambaga läheks kollektsiooni tegemine kiiresti kah ja äkki põnevamgi, nigu moemaja või sedasi või asja a mis pärast sellest kollektsioonist saab, rahval tekib kohe küsimus. 😯

Susa
    Member

Idee on kift!
    Ja pärast müüme oksjonil isetegija toetuseks maha :P Või võtab igaüks enda tehtud eseme ja läheb sellega Viljandise folgile :)

kikukas
    Member

Selles peaks ka kohe alguses kokku leppima, või annetaks mikitele folgitegelastele, muidugi IT toetust oleks ka vaja, masteri arvuti peetis alates üleeilsest, täitsa. Minu omaga nüüd pusib, vaatab, kuda asjad veel vanast kätte saab.
    Igatahes vaja rahvale hambusse teema anda, igastmuid projekte niikuinii hunnikus ees, ei tea, mis arvavadki.

mdm beadalot
    Member

Täitsa põnev värk :P

Susa
    Member

Enne peame ise endile täiesti selgeks tegema mida ja kuidas. Muidu tuleb vinge segadus ja lõpuks nagunii tüli ka (nagu ikka, kui otsustamisvõimalus antakse) :P

mdm beadalot
    Member

Seda küll jah :D

kikukas
    Member

kõige rohkem vajab praegu see lahtirääkimist, mida kollektsiooniga teha, kui maha müüa, siis kuhu raha läheb, või tõesti annetaks kusagile, kellele sobiks annetus nagu rusikas silmaauku- see oleks ka vinge.

kikukas
    Member
    Susa
    Member

Hea mõte, kikukas! Vat see on kui inimene värske peaga tuleb ja mõtted töötavad :D

(Lõngakonkurss sai nüüd lõpuks ka üles pandud)

Susa
    Member

Vaatasin neid viimase aja vahetusprojekte ja tuli selline mõte, et peaks neid äkki rohkem käsitöö lainele tagasi suunama. Vanemate TKV-de pilte vaadates oli seal ikka põhirõhk käsitööl!
    Praegu on aga nii, et pakis on 1 ise tehtud (vahel üsna kribal) asi ja ülejäänu on igasugu muu poodidest kokku ostetud kraam. Võiks olla ikka nii, et ise tehtud asjad, soovi korral mõned käsitöö teemalised asjad no ja võib mingi muu pisikese nänni ka lisada (ühe).

Mõni illustreeriv viide ka:
    *Tõenäoliselt ununesid ainukesed pisikesed ise tehtud asjad üldse pildilt
    *ise on vist heegeldatud lilled?
    *ise tehtud asi on kus? blog, kust pilt võetud.

Võibolla mõtlen ma imelikult, aga kui ma midagi osta tahan, siis võin ju ka ise poodi minna. Saangi täpselt oma maitsele vastava. Aga käsitööfoorumi vahetuspakkides peaks ikkagi põhirõhk olema ise tehtud asjal! Mitte niisama pudi-padi-vidinatel.
    Selline mõte. Mida teie arvate?

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 264 total)
  • The topic ‘uued projektid ja koostegemised’ is closed to new replies.