uued projektid ja koostegemised

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Tugigrupp uued projektid ja koostegemised

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 264 total)
  • Autor
    Postitused
    vikike
    Member

ma tegin selle siia, et oleks ka meile ülevaatlik, et mida ja kas teha….
    hetkel ma toetan kahe käega seda endale visiitkaardi tegemist (või siis äkki ka tootesilt)

Sibulaplix
    Member

ma toetaks seda heameelega, et lastel ka mingi värk oleks jooksvalt. tahtsid siin pinaleid vahetada näiteks, samas on nende lastega parajalt jama ka, et noh, kas ja mis eksole…

vikike
    Member

vot võiks välja mõelda sellise projekti, kus emad koos lastega teeks aga ikka oleks lapseltlapsele….
    pluusivärvimine, kaardid (et laps maalib ja ema teeb kaardiks) jne

LaanteLaps
    Member

Nende sildikeste asi võib läbi kukkuda ka ju. Selles mõttes, et saadetavad sildid ei pruugi mitte sobida saajale. Igal meil on asjast oma visioon.
    Keegi tegi riidest silte, mitte ei meenu, aga kohe saab ju vaadata foorumist, kes oli see tore naine, kes meid välja aitas, kui Rat visitkad tegemata jättis.

Sibulaplix
    Member

@LaanteLaps wrote:

Nende sildikeste asi võib läbi kukkuda ka ju. Selles mõttes, et saadetavad sildid ei pruugi mitte sobida saajale. Igal meil on asjast oma visioon.
    Keegi tegi riidest silte, mitte ei meenu, aga kohe saab ju vaadata foorumist, kes oli see tore naine, kes meid välja aitas, kui Rat visitkad tegemata jättis.

pampinea oli see, kes meile lihtsaid silte tegi

vikike
    Member

jah just tema…aga minu visiitkaart oli siin kiitus ideele ise endale teha nagu nimesiltgi, aga selle paned oma tellimuse või vahetusprojektitöö juurde
    lastele tuleb midagi ikkagi välja nuputada, siin on jube tublisi lapsi :)

Member

ma sain aru, et visiitkaarte teeb ikka igaüks ise ja endale – just sellised nagu talle meeldivad.

LaanteLaps
    Member

jaa, pampinea. Tema tegi vist riidest silte.
    Lastele on midagi põnevat vaja jah. Kas taas vanuserühmade järgi?

Sibulaplix
    Member

ma arrvan, et mitte ei tuleks välja nuputada vaid tuleks toetada rohkem nende ideid, aga nendega on nats keerulisem veel kui suurtega. samas ka üks TK võib innustama neid midagi tegema, ei peagi ju kohe vahetama hakkama ja ma nats seedin seda oma ideed veel ja see läheb ka käiku.

LaanteLaps
    Member

Põnev!

vikike
    Member

minul selline küsimus, et pole nagu ammu tehtud konkurssi….viimati oli vist ehte oma 🙄

Susa
    Member

Kalendrikonkurss sai üles riputatud just ;)

Eelmisel aastal oli lõngakonkurss – ma ei tea, kas sel aastal on selleks huvi. 🙄
    Ehtekonkurss läheks tõenäoliselt paremini loosi :)

Sibulaplix
    Member

aga mulle meeldib lõngakonkurss rohkem….iseasi, kas osalemiseks aega oleks :D

Susa
    Member

Kriuks2 küsis erasõnumiga mult lõnakonkursi kohta. Et kas tuleb. Peab vist ikka tegema – äkki on huvilisi. 🙄

Member

mina usun, et on ikka huvilisi. eelmise aasta oma oli ju piisavalt menukas.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 264 total)
  • The topic ‘uued projektid ja koostegemised’ is closed to new replies.