uued postitused

Homepage Forums ARHIIV ISETEGIJA SUUR ARHIIV uued postitused

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 59 total)
  • Autor
    Postitused
  • #258 Reply
    Member

Kas kõigil on foorumisse tulles uued postitused ilusti punase tähekesega näha või on mingeid probleeme? nt on uued postitused, aga punast tähekest pole, mis seda näitaks

#18637 Reply
    kikukas
    Member

Praegu on kõik ok, töötab minul küll! Loodame, et nüüd on sellega korras! 🙄

#18638 Reply
    Sibulaplix
    Member

mul ka nagu töötaks, aga postitusi on vähe :P😛

#18639 Reply
    Kuutydruk
    Member

Minul toimib ka. Tähekesed on ilusti näha

#18640 Reply
    Member

Ei ole neid , jälle. Äkki login valesti sisse (ei ole püsivalt sisse logitud) või ei meeldi foorumile Mozilla :P

#18641 Reply
    kikukas
    Member

Me masteriga kaa, mõlemad Mozillaga, aga korras on. 🙄

#18642 Reply
    Drex
    Member

kõik tähekesed kenasti näha :)

#18643 Reply
    shalla
    Member

Mul on ka kõik okitoki 😉

#18644 Reply
    kikukas
    Member

@crazy wrote:

Ei ole neid , jälle. Äkki login valesti sisse (ei ole püsivalt sisse logitud) või ei meeldi foorumile Mozilla :P

Näed nüüd, ainult säästumarketist ostetud arvuti võib niukseid trikke teha 😉 :D ❗ Ja valesti logid sisse kaa, st et üldse liiga vähe logid 😉

#18645 Reply
    obukakk
    Member

Mina K-Meleoniga sees ja tähekesed säravad

#18646 Reply
    Member

mul kadunud tähekesed värskete postituste juurest.Täna hommikupoolikul panid plehku

#18647 Reply

Ma kasutan filtrit / vaata peale eelmist külastust postitatud teateid.
    Tärne ei vaata

#18648 Reply
    Member

Kui pole tärne, ei tule ka “Peale eelmist külastatust tehtud poste” :( Minul küll ei tule vähemalt. Hetkel ilusad punased tärnikesed olemas :D

#18649 Reply
    Susa
    Member

Mul on tähekesed olemas. Aga… Mitu korda on juhtunud, et pooled uued postid veel lugemata aga klõpsan lehe kogemata kinni (või teeb seda kellegi teise “hoolitsev” käsi). Ja siis on muidugi uued postid kõik kadunud 👿
    Ettepanek: äkki on võimalik see link: “Vaata peale viimast külastust postitatud teateid” muuta näiteks “viimase kahe päeva postid” või “tänase päeva postid”. See tekitab muidugi probleemi siis kui oled pikemalt ära olnud…
    Ühesõnaga – tuli praegu selline mõte, sest just äsja suutsin uute postidega lehe kinni klikata :?

#18650 Reply
    Member

@Susa wrote:

Mul on tähekesed olemas. Aga… Mitu korda on juhtunud, et pooled uued postid veel lugemata aga klõpsan lehe kogemata kinni (või teeb seda kellegi teise “hoolitsev” käsi). Ja siis on muidugi uued postid kõik kadunud 👿
    Ettepanek: äkki on võimalik see link: “Vaata peale viimast külastust postitatud teateid” muuta näiteks “viimase kahe päeva postid” või “tänase päeva postid”. See tekitab muidugi probleemi siis kui oled pikemalt ära olnud…
    Ühesõnaga – tuli praegu selline mõte, sest just äsja suutsin uute postidega lehe kinni klikata :?

Muutust kyll ei taha! (kasutan just esimest pidevalt!)
    Pigem siis lisada see `tanase paeva postitused`!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 59 total)
Reply To: uued postitused
Your information: