Undukas ehk Kadristik käsitöölainel

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad Undukas ehk Kadristik käsitöölainel

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 219 total)
  • Autor
    Postitused
  • #9389 Reply
    undukas
    Member

Tere!

Olen pikka aega käinud kõikide blogisid ja ise tehtud asjade teemasid jälgimas ja otsustasin lõpuks ka endale siia teema teha. Tahan siin enda tehtud asju näidata ja kriitikat, õppetussõnu ja ehk ka kiitust kuulda :) See just ongi see, mis motiveerib paremini ja rohkem ise tegema (mitte kergema vastupanu teed minema ja ostma valmis asju).

Viimasel ajal on peale tulnud õmblemistuhin, teinekord koon ja natuke ka heegeldan. Mõnikord ka meisterdan ehteid. Nii kuidas parasjagu tuju. Tavaliselt mitu rauda korraga tules – praegugi pooleli pojale karupüksid ja tekikott, pääsusaba ja üks heegeldatud linik. Näpud sügelevad aga hoopis lapitehnikas pisikeste kotikeste järgi :)

Siin valik mu enda lemmikutest. Blogis kõik lähemalt kirjas.

Esimene korralik linik, mille heegeldasin ja ise ka viimistlesin

Tänu Drexi õpetusele valmisid ka minul liithelmed – kõrvarõngad iseendale ja komplekt läks oksjonivõiduna unetiigrile :)

Voodipehmendused ja tekikott. Voodi-häll aga valminud minu venna kätetööna. Kui vaid mahuks, siis võib seal ka 100-kilogrammine “laps” magada 8)

Endale kootud müts ja sall. Viimast kudusin üle poole aasta aga valmis sain! Mütsi mustrist olin aga nii vaimustuses, et see valmis 1,5 päevaga.

Nõelapadi. Isetegija triibustik teeb minust kohe päris Isetegija iga kord kui sinna nõelu sisse torgin ;)

Jõululinik, mis kaunistab hetkel mu söögilauda ja loob jõulumeeleolu.

Kingitus väga kallile sõbrannale ja ta kaasale. Need kaks rändavad Iirimaale ja ehk toovad palju rõõmu nende perele :)

Järgmiste postitusteni! :) Ja tulge ikka mulle külla ka!

#289999 Reply
    yllep
    Member

Igati vahva, et siia ka teema tegid….Sul on nii palju ilusaid asju näidata! Ehted on väga armsad ja nõelapadi meeldib mulle väga…uhked tegemised kõik! c555r4

#290000 Reply
    Sutsuke
    Member

Käisin eile Su blogi vaatamas. Vahvad tegemised! Tore jah, et siia ka teema tegid. Saab kursis olla Su tegemistega!

#290001 Reply
    undukas
    Member

Aitäh Yllep ja Sutsuke! :)

#290002 Reply
    Villaloom
    Member

Väga vahvad tegemised :)

#290003 Reply
    Member

Kõik nii kaunid tegemised! Ja plaanid kõik juba järgmiseks aastaks tehtud… :)

#290004 Reply
    Snowdrop
    Member

Imekaunid tööd! Isetegija oled nagunii, isegi ilma nõelapadjata :)

#290005 Reply
    laurosa
    Member

Mul on nõrkus nõelapatjade vastu! :)

#290006 Reply
    Member

Väga kenad tegemised ja ääretult kaunis kodukas :D

#290007 Reply
    undukas
    Member

Järgmine aasta tuleb täis käsitööd :) Ma kohe rõõmustan ette ja taha! Aitäh kõikidele ilusate sõnade eest! icon_mersi

#290008 Reply
    undukas
    Member

Blogisse on tekkinud paar uut postitust – valmis ju TK Lina jõululauale projekti raames üks väga lihtne valge lina, enne seda üks päris mitme kaheksakannaga linik ja natuke puistan uudistamiseks ka oma venna kingikoti sisu :)

Mõnusat pühadeaega!

#290009 Reply
    Member

Oi kui ilus kott!

#290010 Reply
    Guest

Nii palju kauneid ja praktilisi tegemisi. Pole just nõelapatjade fänn, aga siin torkas see küll silma c555r4

#290011 Reply
    undukas
    Member

Aitäh Kosmosemutt ja vanatädi! :) Eks ma üritan just neid asju teha, mida nagunii vaja läheb. Praegu kuidagi täiesti õmblemise lainel.

#290012 Reply
    undukas
    Member

Lisasin blogisse kaks õmmeldud randmekotti. Samuti võtsin enda aasta kokku.

Teile kõigile soovin lõbusat aastalõppu ja käsitöörohket uut aastat!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 219 total)
Reply To: Undukas ehk Kadristik käsitöölainel
Your information: