Üleskutse kõigile blogiomanikele

Homepage Forums – ISETEGIJA – Meie blogid – tehnilised teemad Üleskutse kõigile blogiomanikele

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 42 total)
  • Autor
    Postitused
  • #90666 Reply
    Member

@AnnuLasn wrote:

Ma ei saa üldse arugi kuidas ma saan oma blogisse postitusi kirjutada 😥

Sinu kohustuslik kirjandus

ps: Pärnakate kokkusaamise teemasse panin sulle lingi, kus sa oma pildi kohta täpset infot saad lugeda 😉

#90667 Reply
    Susa
    Member

Hei, blogiomanikud!

Kordaks teile seda üleskutset, mis siin juba mõnda aega tagasi tehtud on:
    Lisage palun oma profiili postituse allkirja kohale oma blogi aadress, sellisel kujul:

Siia kirjuta oma blogi pealkiri

#90668 Reply
    Rees
    Member

Sigantuur on lubatud 105 sümbolit, aadress sellest moodustab 59. Siiani promosin allkirjana oma poe aadressi. Mulle on silma jäänud, et vist kellegi allkirjas oli kahte kohta viidatud-suunatud. Kuidas see võimalik oleks? Või tehnilistel põhjustel lihtsalt ei saa?

#90669 Reply
    Member

Profiilis on ka niisama võimalik koduleht ära määrata, siis tekib alla see Web nupuke. Hea kui seegi oleks igaühel olemas. Vahel on tõesti vaja kellegi blogi leida, aga profiilis ei ole kuskil seda määratud ja meie endi blogilehelt on lihtsalt nimekirja lapates suht võimatu juba midagi leida. Rääkimata, kui mõnel on blogi mujal keskkonnas.

#90670 Reply
    kelly26
    Member

Näe, mis huvitavat teavet foorumist leiab, kui vahel siia vaadata aega saad… Tegin ka ära selle muutmise, mis mul kaua plaanis on ja seni tegemata. Peale “Saada” nupule vajutamist näen, kas minu mõistus Susa selgitusest läbi näris :)

PS! 10 sekundit hiljem: NÄRIS!!! Aitäh. Oli lihtsam kui arvasin! Tänud!

#90671 Reply
    Minuliisu
    Member

Tehtud ;)

#90672 Reply
    Member

Tehtud :D

#90673 Reply
    Guest

Tehtud ! :D
    Pisike küsimus siia .. see ei kuulu küll vastavasse teemasse ja vabandan juba ette … kuidas saada blogisse linki mis viitab teatud interneti lehele 🙄

#90674 Reply
    Guest

Mul on muidu enda koduleht tehtud, aga kas isetegija jaoks tuleb eraldi blogi teha?

#90675 Reply
    Member

Ei, kohustuslik see küll ei ole :)

#90676 Reply
    Guest

ei tule välja kuidagi:(

#90677 Reply
    Guest

Sain vist ka hakkama :D

#90678 Reply
    Sutsuke
    Member

Mul oleks ka üks üleskutse blogi omanikele. Blogi tutvustuses või Minust tulbas võiks kirjas olla ka omaniku (kasutaja)nimi. Mõnedes blogides on pealkirjaks mingi lause ja tutvustus mina-vormis (nt õmblen, koon ja heegeldan…) ja siis ainuke koht, kus tuvastada blogi omanikku on postituse all “Postitas see ja see”.
    Ma avan tavaliselt mitu blogi korraga, nii kaua kui mõnda veel laeb, saan juba teist sirvida. Ja vahest ongi selline olukord, et ohooo, kelle blogi see nüüd siis on? :D

#90679 Reply
    Guest

See on päris hea üleskutse :)
    Minu kasutajanimi kajastub juba mu blogi pealkirjas :P

#90680 Reply
    Member

Meil on lausa soovitus, et blogi nimes oleks kasutajanimi sees (a´la Minu tegemised asemel Muhvi tegemised), aga vähesed on selle peale oma blogi nime muutnud. Loodetavasti võetakse Sutsukese üleskutset rohkem kuulda :)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 42 total)
Reply To: Reply #90672 in Üleskutse kõigile blogiomanikele
Your information: