Üleskutse kõigile blogiomanikele

Homepage Forums – ISETEGIJA – Meie blogid – tehnilised teemad Üleskutse kõigile blogiomanikele

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 42 total)
  • Autor
    Postitused
  • #1743 Reply
    Member

Mul väike ettepanek. Oleks ehk mõistlik teha üleskutse kõigile blogiomanikele, et nad lisaksid oma blogi aadressi oma profiili. Seal juures võiks olla ka õpetus, kuidas seda teha (mina ei oska 😳 )

#90652 Reply
    Susa
    Member

Üks võimalus on kirjutada see aadress endale profiili sinna kohta, kus seisab kiri: “Allkiri”. Sinna on vaja kirjutada:
    Siia saad kirjutada näiteks: Mia32 blogi

Teine koht kuhu seda aadressi panna on profiilis sõna “Koduleht” järgi. Sinna pole vaja kirjutada midagi muud peale blogi asukoha aadressi kopimise.
    :)

#90653 Reply
    master
    Member

@Mia32 wrote:

Seal juures võiks olla ka õpetus, kuidas seda teha (mina ei oska 😳 )

vaata nüüd oma profiilist, mis sinu signatuuris muutunud on ja muuda ise kirjeldust kui soovid 😆

õpetus muide on siin:
    http://www.isetegija.net/phpBB2/faq.php?mode=bbcode#8

#90654 Reply
    Member

Suured tänud Susa ja master :D

Minu poolt soov(itus) kõigile blogijatele, lisage oma blogi aadress oma profiili signatuuriks. Siis on teistel kergem teie blogi leida :)

#90655 Reply
    Member

Aga mina olen pusa ja ei saa hakkama 😥 Ükskõik kuidas ma seda allkirja püüan panna, ikka ei teki… nuuks…

#90656 Reply
    Member

Ei no muidugi… See on alati nii… Tööl ka kui kompuutriga mingi jama ja itimees kohale kutsutud, siis hakkab nagu võluväel toimima… Ma nii algaja ka alles, nii et palun seekord kergemat karistust smile_pu8

#90657 Reply
    Member

mina ka ei oska.tahaksin väga. :?:

#90658 Reply
    master
    Member

tahtsin aidata, aga ei leidnud kuskilt sinu blogi linki 😆

#90659 Reply
    Member

pole ju blogi ega midagi.kahjuks ni rumal selles asjas.küll on ikka tore ,et olemas on nii toredad inimesed. icon_rom suured tänud!

#90660 Reply
    pusapesa
    Member

@Kati80 wrote:

Aga mina olen pusa ja ei saa hakkama 😥 Ükskõik kuidas ma seda allkirja püüan panna, ikka ei teki… nuuks…

ega need pusad nüüd nii saamatud ka pole ju 😆 :D ilusti link allkirjas olemas

#90661 Reply
    Member

Vist on õige koht kurtmiseks, abi saamiseks.
    Olen otsinud mõnd konkreetset blogi. Aga otsingutest ei tule välja blogi. Kas on sellist kohta, kust saan blogi otsida kui tean kasutaja nime?

#90662 Reply
    Sapsi
    Member

Näiteks saad kasutada otsingut, mis osadel blogidel olemas. Vaata minu omasse 😉
    Teine võimalus on otsida selle kasutaja profiil ülesse ja saab sealt blogisse eeldusel muidugi, et tal on oma kodulehe link seal olemas

#90663 Reply
    Silpsolps
    Member

Saab ka blogide lehel vajutades ülaservas sõnale “tegija” reastada blogid tähestiku järjekorras kasutajanimede järgi.

#90664 Reply
    Member

Tänud, abi sain!

#90665 Reply
    AnnuLasn
    Member

Ma ei saa üldse arugi kuidas ma saan oma blogisse postitusi kirjutada 😥

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 42 total)
Reply To: Üleskutse kõigile blogiomanikele
Your information: