Ühistellimus: Raamatud Amazonist vol3. – lõppenud

Homepage Forums – ÜLDISED KÄSITÖÖTEEMAD – Käsitööraamatud Ühistellimus: Raamatud Amazonist vol3. – lõppenud

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 406 through 420 (of 424 total)
  • Autor
    Postitused
    Susa
    Member

Roosike ja Tigress – teie raamatud on nüüd Ussickese juures (käisin staabis külas ;) )

robiina
    Member

Raamat jõudis minuni, suured tänud Sulle Susa selle suure vaeva eest. icon_mersi
    Loodan, et raha on ka laekunud.
    P.S. Lisasin väikse panuse ka omalt poolt vol.4-s olnud arutelu põhjal.

roosike
    Member

Suured tänud icon_mersi .Käisin sadamas ja raamatud käes.Ussickest ei olnud tööl,seega sain raamatud teise naisterahva käest ilusti kätte :D

tigress
    Member

raamat käes, suur tänu Susale ja Ussickesele

Member

Raamat käes :D , raha panen homme koos väikese boonusega teele. Nüüd jooksen kiirelt raamatut lugema :P

Member

Raamat käes!!! Viimasel päeval sain kätte, sest paar päeva tagasi siia lehele sattudes sain aru, mis tundmatu firma Pärnust mulle paki saatnud on:) Hiljuti pärast kaks korda pakiteate peale postimajas järjekorras istumist (Tartus on need praegu õhtuti vähemasti pool tundi pikad) sain postimüügikataloogi, mis polnud postkasti mahtunud. Siis otsustasin, et ‘kahtlastele’ pakiteadetele enam ei reageeri. Hea, et aru sain siit, mis pakiga tegu! Aitähhh Susale ja teistele korraldajatele!

Susa
    Member

Palve kõigile, kes selle tellimusega tellisid ja veel mõnd raamatut ootavad:

Palun kirjutage mulle privasse, mida te täpselt veel ootate!

(teen oma “raamatupidamist” korda ja tahan üle kontrollida, kas kõik klapib!)
    Aitäh!

Member

Suur aitäh!
    Raamat käes ja saatekulu koos väikese kingituse osaga üle kantud

Member

Tore, et Muhedik oma kätte saanud on, see turgutab ka teiste (loe “minu”) lootusi.
    Ei tea kui kaugel mu raamatuke olla võiks? Amazonis jätkuvalt lubatavast 2-5 nädalast on saamas juba varsti 6 kuud. Kui kaua neid kaua pakitavaid raamatuid siis ikkagi pakitakse? Ehk Sa, Susa, saaksid neid veel natuke tagant torkida. Tahaks hirmsasti oma raamatut kätte saada.

Susa
    Member

Sinu raamatu kohta on kirjas nii:
    Shipping estimate: August 18, 2008 – September 2, 2008

Loodame, et see tõesti ka sel ajal posti pannakse, sest tähtaega on mitu korda edasi lükatud ja vastus minu kirjadele on alati olnud selline, et neil on probleemi selle raamatu hankimisega.

Member

Tänud Sulle Susa, küllap ta siis varsti hakkab tulema.

Susa
    Member

T – raamat on posti pandud ja peaks septembri alguseks kohal olema :)

Member

HURRAAAAAA!!!!!

Susa
    Member

Roosike – “Log Cabin With a Twist” on kohal :)

Kas saadan kohe ära või siis kui Polymer Clay raamat ka kohal on? Kui kohe, siis palun sinu aadressi mulle privasse!

Tontkandlane – “Kaffe Fassett Patchwork” on teele pandud :)

Susa
    Member

Drex ja Joosu – teele on pandud:

2 of: Creative Beading, Vol. 3: The Best Projects from a Year of Bead&Button Magazine

:)

Viewing 15 posts - 406 through 420 (of 424 total)
  • The topic ‘Ühistellimus: Raamatud Amazonist vol3. – lõppenud’ is closed to new replies.