Ühistellimus: Raamatud Amazonist vol3. – lõppenud

Homepage Forums – ÜLDISED KÄSITÖÖTEEMAD – Käsitööraamatud Ühistellimus: Raamatud Amazonist vol3. – lõppenud

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 376 through 390 (of 424 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Juhuuu
    mina sain oma värvilised raamatud ka kätte
    :)

aitähh

Member

Raamatud käes!
    Suured tänud!

Member

Raamatud käes! Suur, suur tänu! Olen esimesel kiirmeetodil sirvimisel megarahul ja täna öösel ma ei maga…

keson
    Member

@Susa wrote:

Kuulge, kas võiks uurida seekord tellitud raamatute kohta – kuidas läks? kas kaanepilt vedas mõne puhul alt ka ja milline raamat oli kogu pakist parim jne?

Seda võiks tõesti teha.Üleskutse siis kõigile neile kes tellisid.Arvustage oma raamatuid ja näidake ikke ka väheke, sest sellist raamatukokkusaamist ju ei toimu.

Member

Raamat käes ja süda rahul 8)
    Suur tänu icon_mersi

Member

minu saak
    pikem vaatamine alles õhtul, aga esialgselt tundub:

viltimiseraamat väga asjalik, ausalt öeldes selle raamatu kaanepilt lihtsalt sundis mind seda raamatut ostma :) ma ei tea kas teistel oli samamoodi kes selle raamatu tellisid? see kollane kott on lausa vastupandamatu ju :)
    NB! koti tegemise õpetus sees!!!

pärliraamat tundub väga asjalik ja põhjalik, põhjalike piltidega kuidas traati väänata

seebiraamatust ootasin rohkem küll, et seal oleks erinevaid seebitegemise viise, aga selles konkreetses raamatus on õpetused kuidas teha erineva lõhna, värvi ning kujuga glütseriinmassist seepe, natuke nagu kokaraamat, palju värvilisi ja ilusaid pilte :) ja juures nagu väikesed retseptid- kui mitu tilka värvi ja lõhna panna, ja neid retsepte on seal tõeliselt palju!!!

Ühesõnaga, mina jäin küll oma raamatutega rahule, ma arvan, et kui nüüd süveneda veel natuke, siis hakkavad veel rohkem meeldima :)

Member

Minul ka raamatud käes. Sirvin neid veel täna õhtul ja siis arvatavasti kirjutan homme nendest oma blogis.

Igatahes … suured tänud eestvedajatele!

ussicke
    Member

Mina soovitan soojalt High Fashion Sewing Secrets raamatut – just algajatele iseõppijatele õmblejatele, kellel tuleb “midagi” Burda lõigete juures puudu. Lõike saab maha võetud, selle järgi tükid välja lõigatud – aga mõni rõivas vajab tarka meest taskusse, kes ütleks, et tee nüüd nii 😉 See raamat on nigu tark mees taskus, ma ütlen! Maakeelsed õmblusõpikud paistavad olevat pigem koolitatud rätsepatele mõeldud 🙄

300 seebi raamatu tellisin minagi. Inspiratsiooniblokaadi sellega küll tekkida ei saa :D Retsepte on hulganisti, põhitõed tehakse konkreetselt selgeks ja seebitegijale jätkub katsetamisrõõmu pikaks ajaks.

Indian Cooking raamat on nagu kulinaariareis läbi terve suure laia India… Pildid ei ole pelgalt roogadest, vaid India elust, inimestest… Ja retsepte 350! Ossa nuga…

Sirvisin teiste raamatuid ka, tellida plaanin Bead on a Wire, kuna selles on õpetused fotodega ja väga heas lihtsas keeles selgitustega.

Member

@pirtu wrote:

BIG BOOK OF KNITTING by Katharina Buss

Sooviksin väga tagasisidet selle raamatu kohta. Kuidas rahule jäite? Mida erinevat leidub – võrreldes eesti keeles ilmunud kudumisteemaliste raamatutega?

Member
    Member

@ussicke wrote:

Mina soovitan soojalt High Fashion Sewing Secrets raamatut – just algajatele iseõppijatele õmblejatele, kellel tuleb “midagi” Burda lõigete juures puudu. Lõike saab maha võetud, selle järgi tükid välja lõigatud – aga mõni rõivas vajab tarka meest taskusse, kes ütleks, et tee nüüd nii 😉 See raamat on nigu tark mees taskus, ma ütlen! Maakeelsed õmblusõpikud paistavad olevat pigem koolitatud rätsepatele mõeldud 🙄

Kusjuures tulin just siia pärima, kuidas selle raamatuga rahule jäite.
    Tähendab – tuleb tellida. :)

Member

Tulin just postimajast. Hea, et ma bussis lahti ei teinud muidu oleks küll peatusest mööda sõitnud ja laps oleks aeda jäänud 😳 Raamatutega meeeeeeeletult rahul ja kindlasti osalen järgmises tellimises ka. Super super super lihtsalt. Kõik lihtsalt selgeks tehtud, palju skeeme mis minule väga oluline.
    Suured tänud ja kummardused Susale.
    Kui kellelgi soovi, siis võin ka pilti teha ja näidata.

sniff
    Member

ussicke: sain oma raamatud kätte.

Oi küll ma olen oma valikuga rahul!!! Väga lahedad raamatud.

Susa
    Member

Kirjutan ootajalile, et veel tulemata 7 raamatut on jagatud praegu nelja eri saadetisse ja teelepaneku aeg on märtsi lõpp, aprilli algus.
    Selgitust venitamise kohta ei ole.
    Aga ootame! Küll nad tulevad :)

Member

Põnev – ei tea, kas võib loota, et minu 1. aprillil ilmuv raamat ka nende seas või tuleb tõesti aasta lõpuni oodata! ?

Viewing 15 posts - 376 through 390 (of 424 total)
  • The topic ‘Ühistellimus: Raamatud Amazonist vol3. – lõppenud’ is closed to new replies.