Ühistellimus: Raamatud Amazonist vol3. – lõppenud

Homepage Forums – ÜLDISED KÄSITÖÖTEEMAD – Käsitööraamatud Ühistellimus: Raamatud Amazonist vol3. – lõppenud

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 286 through 300 (of 424 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Tallinnas on pakkuda priimat kiilasjääd meetrite kaupa – jätkub nii sõidu- kui kõnniteedele. Tuult õnneks väga hullusti ei ole.

Oi seda ma pelgan, kui vaja roolis olla.

Peach
    Member

oi, mina püüan ka jõuda õigeks ajaks!aga kui ei jõua, siis kas keegi näiteks võtaks Tallinna omadest mu raamatud hoiule?

tegelikult on see saatus, täna on juba 3patsienti öelnud, et nad ei tule….kui õnnestub viimased ettepoole nihutada, siis olen kohal jooksuga! :P

ussicke
    Member

Ja kui nüüd õue vaadata, siis keegi on lume lahti lasknud – sajab alt üles 🙄

ussicke
    Member

@Peach wrote:

oi, mina püüan ka jõuda õigeks ajaks!aga kui ei jõua, siis kas keegi näiteks võtaks Tallinna omadest mu raamatud hoiule?

Kui sa ei jõua, siis kas sobib, et jätan siia enda juurde infosse hoiule?

Member

@ussicke wrote:

Ja kui nüüd õue vaadata, siis keegi on lume lahti lasknud – sajab alt üles 🙄

meil Laagris sajab täiesti horisontaalis, paremalt vasakule :P
    mina üritan ikka kohale tulla, kui just tuul suunda ei muuda ja mind hoopis Pärnu poole ära ei vii. nina on küll punane ilmselt, aga seda tuulest ja külmast aint :)

ussicke
    Member

Tore, püüa ikke kohale loovida – nina tarbeks on puuviljamustrilised salfakad, millesse elegantselt ja stiilselt nuusata :D

Peach
    Member

Ussice, väga hästi sobib! sinna A-terminali siis jah?aitäh :)
    õigeks ajaks ma kindlasti ei jõua, kui keegi seal nii poole kahe ajal on, siis tuleksin hiljem läbi!

ussicke
    Member

Ma olen lausa poole viieni tööl turismiinfos, nii et uksest sisse, vaade vasakule rohelise i-märgi suunas ja sääl ma olengi…. raamatuvalvur 😆

ussicke
    Member

Nii, raporteerin: iga viimne kui vaba pinnas sorteerimisboksis raamatutega kaetud. Kõik loevad ja nahistavad. Osad söövad. Osad on juba lännu, saak kaenlas.

Põnev, nigu jõulud – kinki saab, aga salmi ei küsita :)

Kissu
    Member

Aga üritus näitab juba lõppemise märke? Ma saan loodetavasti ikka ka lähiajal kodust tulema hakatud….

Trinzzu
    Member

Mulle tundub, et ma ei saa kuidagi töölt tulema praegu 😥

Kas sain aru, et täna saaks Ussickeselt poole viieni veel kätte?
    Aga kui siis ka ei jõua?
    Nutt kurgus… nii tahaks juba :tramp:

Member

Igatahes sain raamatu kätte 😆 . Olin esimene, kes raamatu võttis, enda saagi kirja pani ja silkas töö poole tagasi. Loodan, et Susa Ussikese peale ei pahandanud 😉 .
    Ussicke ega Sa ei unustanud pisikest pakikest Eriale edasi anda. Loodan, et seal olev talle meeldib.
    Suured tänud organiseerijatele icon_hb .

karnaaks
    Member

raamatud käes, enda omi pole jõudnud veel vaadata, aga teiste omi piilusin küll. silma jäi üks hea kudumisraamat
    Big Book of Knitting

ja üks raamat polümeersavi kohta
    Polymer Clay Beads: Techniques, Projects, Inspiration , neid tahaks järgmisel korral vist tellida :)

Tuhat tänu organiseerijatele!

smile_led i87y

Snowdrop
    Member

Kas jõudis ka see teine osa raamatutest kohale? Kui nii siis ussicke kas võtad mu teise raamatu ka hoiule arvatavasti tulen homme hommikul läbi ja siis kiirelt kooli :)

Peach
    Member

ma kah kodus oma tavaariga! käsi oli suurest saagist lausa kange 🙄

ja SUSA, ma olin ise lingiga puusse pannud! 😳 väga vabandan! see seletab veidi erinevat raamatut :P
    aga vähemalt ei saanud ma mingi homoseksuaalset uudiskirjandust! saadud raamat ka väga hea :D

Viewing 15 posts - 286 through 300 (of 424 total)
  • The topic ‘Ühistellimus: Raamatud Amazonist vol3. – lõppenud’ is closed to new replies.