Ühistellimus: Raamatud Amazonist vol3. – lõppenud

Homepage Forums – ÜLDISED KÄSITÖÖTEEMAD – Käsitööraamatud Ühistellimus: Raamatud Amazonist vol3. – lõppenud

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 256 through 270 (of 424 total)
  • Autor
    Postitused
    ussicke
    Member

Ma arvan, et kui 17 kasti 200 raamatuga jõuavad kell 12:00 sadamasse, siis neid päris 5-15 minutiga lahti pakitud ja ära jaotatud ei saa, nii et võtame rahulikult ja ootame asjalised ära :D

sniff
    Member

@ussicke wrote:

Kas sama koht, st Reisisadama Turismiinfo, sobiks? Avatud oleme 8:00-16:30 iga päev.

Ma kasutaks sama võimalust, et raamatud sinu juurde jätta. Reedel või laupäeval olen platsis.
    Homme ei saa tulla. Tööl kella 17.00-ni :(

Kui mõni raamatutellija, kes jääb Tallinna-Paldiski teele, tahaks oma raamatuid kätte saada, siis laske ussickese juurde jätta ja ma võtan need reedel või laupäeval kaasa.

ussicke
    Member

Sniff, oled kirjas :)

Kissu
    Member

Ma katsun ise tulla. Aga kui siiski ei jõua, siis eelistaksin kui nad jääksid Tallinnasse hoiule.

Susa
    Member

Selline info ka siia, et teele on pandud ka need raamatud (eeldatav kohalejõudmise aeg 7. märts! ehk siis reedel 🙄 ):

1 of: Kaffe Fassett’s Quilt Road

1 of: The Joy of Handweaving

2 of: Polymer Clay for the first time (For The First Time)

1 of: The Art and Embroidery of Jane Hall: Reflections of Nature

1 of: Contemporary Quilting: Exciting Techniques and Quilts from Award-Winning Quilters

1 of: Painted Worlds

1 of: A Weaver’s Garden: Growing Plants for Natural Dyes and Fibers

1 of: Giant Trees of Western America and the World [Illustrated]

2 of: 501 Quilt Blocks: A Treasury of Patterns for Patchwork & Appliqué

1 of: Latvian Mittens: Traditional Designs & Techniques

1 of: Crochet Coats

1 of: Forest Giants of the World: Past and Present

1 of: The Art of Hand Sewing Leather

1 of: The Bread Machine Cookbook

1 of: A Crocheter’s Garden of Afghans

1 of: Glass Painting: The Big Book of Patterns

1 of: Hemp Masters – Getting Knotty: More Ancient Hippie Secrets for Knotting Hip Hemp Jewelry

eria
    Member

No nii siis peab veel ühe sõidu ette võtma! :D 8)

ussicke
    Member

… või pole mõtet koju sõitma hakatagi :P Tuba näituseks Ülemiste hotelli, hää tolliladude ligidal – ?

Epu
    Member

Mina jään võib-olla hiljaks, ärge siis pahandage 🙄
    On kaks pätut ka veel kaasas.. :)

eria
    Member

Nu see ka variant! Mul muidu hea suur auto ka saab sinna ka end kerra tõmmata! Tolli ukse taga näiteks! 😆

ussicke
    Member

@eria wrote:

Nu see ka variant! Mul muidu hea suur auto ka saab sinna ka end kerra tõmmata! Tolli ukse taga näiteks! 😆

Ja mis need sääl tolliladudes siis mõtlevad? Et mingid hullud austajad, tellivad sihilikult kastitäite viisi kraami, et oleks põhjust pakikäitlejatega suhelda – ja nigu sellest vähe, pargivad ennast veel ööseks nende ukse alla magama kah 😆

Susa
    Member

No Ussicke lubab meil äkki laagri püsti panna seal selles suuremas ruumis :P Teeme õhtul lõket, grillime vorsti, vaatame juba saabunud raamatuid. Ja hommikul läheme kogu kambaga järgmisele satsile järgi!

eria
    Member

Vot Susa täiesti õige mõte ja siis saab ka teistesse raamatutesse pilku sisse visata!

😆

ussicke
    Member

Just täpselt, eksole 😆 Ja kus ma siis tööle hakkan, kui terminal on maani maha grillitud koos vorstidega 😆 😆 😆

Susa
    Member

Tontkandlane – Kaffe Fasset Quilt Road toodi mulle just praegu tööjuurde :)

Lynx
    Member

@ussicke wrote:

Just täpselt, eksole 😆 Ja kus ma siis tööle hakkan, kui terminal on maani maha grillitud koos vorstidega 😆 😆 😆

Sitta sest terminalist…peasi et vorsti saab…

Viewing 15 posts - 256 through 270 (of 424 total)
  • The topic ‘Ühistellimus: Raamatud Amazonist vol3. – lõppenud’ is closed to new replies.