Ühistellimus: Raamatud Amazonist vol3. – lõppenud

Homepage Forums – ÜLDISED KÄSITÖÖTEEMAD – Käsitööraamatud Ühistellimus: Raamatud Amazonist vol3. – lõppenud

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 424 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Aga ega Rapla kandist pole vist kedagi raamatutele järgi minemas jah?

Susa
    Member

Raamatute jagamine toimub:

Neljapäeval, 6. märtsil kell 12:00
    Koht: Reisisadama A-terminalis, rohelise i-märgiga Turismiinfokeskuses.
    Ussicke võõrustab meid seal
    :)

Kooginduse kohapealt ei oskagi öelda, tuba pidi olema imetilluke, nii et äkki ei mahu kook sinna äragi!

Aga siis kui raamatud jagatud, läheme koos mõne laeva peale ja sõitu :P

Selline asi ka veel – raamatutest jääb järgi 17 erinevas mõõdus kasti. Kes soovib ahjukütteks head materjali, siis võite endale saada! :D

Member

Tjah, kell 12:00 ei sobi absoluutselt mitte 😥

Ehk siis keegi võtab minu ühe teose kah hoiule, kui kandejaksu üle jääb?

Drex
    Member

issver … :tramp: kuigi tean, et mu raamat saab kindlaisse käteisse, tahaks ikka tulla teiste teoseid kaema…., aga vist ajaliselt ei mängi välja -tunnike tööli varvast visata…

roosike
    Member

Kahjuks olen ma tööl see aeg ja ei saa ise järgi tulla 😥 Kui keegi saab Tallinnas ned oma kätte võtta,tulen järgi reedel.

Member

mulle sobib väga häst! Tulen kohale.

Trinzzu
    Member

oo.. see kellaaeg peaks isegi sobima. Üritan siis ikka ise läbi lipata. j88j

shalla
    Member

Mina tulen kohale kui 5 kopkat ;)
    Kui kellelgi Tallinna omadest on vaja raamatute hoiukohta, siis ma võin mõned raamatud enda kätte võtta ja hiljem üle anda.

ussicke
    Member

Nii, pakkekontori valvur informeerib :P

Kes kohale tulevad oma raamatutele järgi (või pakkijatele appi), siis pakkekontor paikneb Reisisadama nn vanas osas, A-terminalis. Kui uksest sisse tulla, vaade vasakule – sääl on kõrvuti R-kiosk ja Turismiinfokeskus rohelise i-ga.

Kui sääl ei paista mingit hullemat sebimist, siis te ei ole vales kohas 😆 Sest mul õnnestus samasse terminali suurem sorteerimispind nihverdada :P /Ussicke – tulejumal! 😆 😆 😆 /

Seega siis vaade paremale – Valuutavahetuse ümmarguse boksi kõrval on ilma igasuguste kirjadeta siniste kardinatega boks, sääl me sebimegi :)

Ja kes tahab tulla kooki tooma, jummala eest, muudkui tulge, ärasöömine ei ole mingi probleem 😈

NB! PARKIMINE!!!! Tasuline parkla on C-terminali kõrval ja Eesti Mereagentuuri hoone taga Logi tänaval, mõlemad valvatavad – mujalt kiputakse nii kiiresti teisaldama, et vaata ja imesta :? Ühiskondlikult kasuliku transpordiga saab otse A-terminali ette bussiga nr 2 või trammidega 1 ja 2 Linnahalli peatusse ja säält ~12 minutit jalutada.

Susa
    Member

:D

NB: Kõik, kes soovivad oma raamatuid postiga – täna on viimane aeg seda mulle hõigata koos aadressidega!

NB: Kõik, kes soovivad, et nende raamatud rändaks Eriaga koos Tartu kanti – täna on viimane aeg seda teada anda!

NB: Kõik, kes soovivad, et nende raamatud jäävad Tallinna, leppige kellegiga kohaletulijatest kokku, et ta nad enda kätte võtaks!

…sest kõik, mis jääb “üle”, võtan ma Pärnu kaasa :D

Member

Mina tulen kohale. Loodetavasti leian õige koha üles ka.

Member

Ma tulen ka ise järele. Ootan juba pikki silmi, millal raamatut lehitseda saaks 😯 . Elan Luise tänaval, kui keegi soovib võin tema raamatud enda kätte võtta. Õhtul alates kella 20:00 olen kindlalt kodus. Andke oma soovist privasse teada.
    NB! Nädala vahetusel mind Tallinnas ei ole.

Member

Mina tulen kohale.

Member

Minule kahjuks ei sobi, ma teataks et soovin postiga, ok?
    :) saadan Susale täpsema info ja ootan pakisaatmisearvet.

eria
    Member

Nii Tartu omadest on mulle teada andnud vaid
    Mercar
    Stuart
    Tontkandlane
    Rebats
    snups
    Teie raamatud võtan endaga kaasa ja toon Tartu ära!
    Viljandi omadele võin ka pakuta et saavad minu kaudu raamatud kätte . Kuna mees järgmine nädal Viljandis tööl seega saaksin need ka sinna transportida!

Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 424 total)
  • The topic ‘Ühistellimus: Raamatud Amazonist vol3. – lõppenud’ is closed to new replies.