Ühistellimus: Raamatud Amazonist vol3. – lõppenud

Homepage Forums – ÜLDISED KÄSITÖÖTEEMAD – Käsitööraamatud Ühistellimus: Raamatud Amazonist vol3. – lõppenud

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 424 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Makstud. Tellin esimest korda, kas kättetoimetamise tasu tuleb hiljem, praegu seda polnud?

Member

Minul ka makstud.

Drex
    Member

makstud

Susa
    Member

@muhedik wrote:

Makstud. Tellin esimest korda, kas kättetoimetamise tasu tuleb hiljem, praegu seda polnud?

Kättetoimetamise tasu tuleb hiljem jah, sest selle saan teada alles peale paki Eesti Posti ära viimist. See summa oleneb paki kaalust.

Member

Minul ka makstud, aga ma võin oma raamatutele Pärnu järgi tulla. Või kellegi järgi saata.

Epu
    Member

makstud. Loodetvasti/arvatavasti saan tallinna ise järgi tulla.

Member

Ei tea praegu aadressi saata, äkki õnnestub Tallinnasse tulla ikka – hirmsasti tahaks teiste varandust ka näha juu :).

Susa
    Member

@eria wrote:

Tartu ja Lõuna Eesti isetegijad kes järgi ei tule saavad ka minu kaudu raamatud kätte nii ,et kui on soov saan ka nad tuua Tartu peale selle kui Tallinnas käitud saab! :D

Kuna Eria nii lahkelt sellist võimalust pakkus, siis peaksid ehk need, kes soovivad oma raamatuid Eria käest kätte saada talle sõnumiga sellest teada andma.

Susa
    Member

Peaaegu kõigil on rahad üle kantud! :) Äkki saab täna õhtul tellimuse ära teha!

Lynx
    Member

oot ma tahan veel valida…ma loodan, et teised ei pane pahaks kui sa tellimuse esmaspäeval teed eks ole…

Joosu
    Member

Et see on nüüd mingi nali ju, eks!!!!!!!!!!

ussicke
    Member

Kui sa nahapääle tahad, siis nii ütlegi 😈

Lynx
    Member

Joosu
    Member

Saad andeks kurja nalja!!!!!!!!

Member

Palun vabandust, aga mina saan ülekande teha alles homme (29.02.2008)

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 424 total)
  • The topic ‘Ühistellimus: Raamatud Amazonist vol3. – lõppenud’ is closed to new replies.