Ühistellimus: Raamatud Amazonist vol3. – lõppenud

Homepage Forums – ÜLDISED KÄSITÖÖTEEMAD – Käsitööraamatud Ühistellimus: Raamatud Amazonist vol3. – lõppenud

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 424 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Minul ka makstud :)

Member

Minul ka makstud!
    Tulen Tallinnasse raamatutele järgi kui kohale jõuavad!
    Suure töö ja vaeva nägijatele peaks loomulikult asja kuidagi kompenseerima või tänu avaldama!

robiina
    Member

Minul ka makstud.

Member

ma tuleks hea meelega ussickese juurde neid raamatuid vaatama, kuigi ise ei tellinud teiega 😆 ma võiks näiteks catering service olla 😆 :P

ussicke
    Member

@Muhv wrote:

ma tuleks hea meelega ussickese juurde neid raamatuid vaatama, kuigi ise ei tellinud teiega 😆 ma võiks näiteks catering service olla 😆 :P

Igatahes arvestame su sooviga 😆 – a kõik sõltub sellest, kas raamatupakkimine toimub minu vabal päeval 25-ruutmeetrises elutoas või tööpäeval 5-ruutmeetrises kontori tagaruumis :) Sihukese raamatuhunniku juures tegevust jätkub, see on kindel.

Susa
    Member

Nii et Muhv – kui on 25 ruudune tuba, siis paluks suuri lihavaagnaid ja kui on 5 ruudune tuba, siis tikuvõileibu ;)

stuart
    Member

@Susa wrote:

Nii et Muhv – kui on 25 ruudune tuba, siis paluks suuri lihavaagnaid ja kui on 5 ruudune tuba, siis tikuvõileibu ;)

smile_sik Uimaeiv6i! 😆

Maksin kah natukese aja eest 2ra, pidin teise masina otsima selleks :?

ussicke
    Member

Võrratu orgunn – tellimus pole ametlikult edastatudki, meil juba kõik paigas: kes toob, kes pakib, kes sööb 😆

Member

Mul ka makstud. Tulen igal juhul ise järele. Ootan juba põnevusega raamatut :tramp: .

Member

Sama siin :tramp: :tramp: .

Member

Mul ka makstud.
    Ja see foorumi organiseerimisvõime tekitab soovi mõned inimesed siit riigikogusse sokutada. Või vähemalt valitsusse. Ja olekski kõik vajalik Eestis tehtud! 😆

ussicke
    Member

@tontkandlane wrote:

Mul ka makstud.
    Ja see foorumi organiseerimisvõime tekitab soovi mõned inimesed siit riigikogusse sokutada. Või vähemalt valitsusse. Ja olekski kõik vajalik Eestis tehtud! 😆

Me ilmselt olekski juba sääl – aga nad ei jaksa meile vääriliselt maksta, et me kõiki lõngu ja pärleid ja raamatuid endale lubada saaksime. Ja millegipärast ei sobi neile see ka, et me istungjärgud kudumisega sisustaksime 🙄 Hmh, imelikud.

Makstud. Jään suure põnevusega ootama.

Drex
    Member

maksan homme, niipea, kui pank lahti, et pisut arvele juurde panna

Trinzzu
    Member

Minul ka makstud.

Kuna ma tööpäevadel Tallinnas, siis loodaks leida võimalust ise raamatutele järele tulla.

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 424 total)
  • The topic ‘Ühistellimus: Raamatud Amazonist vol3. – lõppenud’ is closed to new replies.