ühistellimus ŠPRINGL- läbi

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu ühistellimus ŠPRINGL- läbi

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 283 total)
  • Autor
    Postitused
    linca
    Member

pea vastu joosu ja ära anna numbritele alla:) smile_led

Joosu
    Member

ARVE MAKSTUD!

Kuigi paar makset ei ole veel laekunud aga ootaja aeg on tavaliselt eriti pikk, otsustasin arve siiski ära maksta. Teostasin kiire makse, seega on lootust, et homme pannakse pakk teele.

eria
    Member

Oi ei jõua ära oodata enam . :D

linca
    Member

:tramp: :tramp: :tramp: :tramp: :tramp: :tramp: :tramp: smile_som

Joosu
    Member

PAKK PANDI TEELE!!!!!!!

eria
    Member

juba??? 😯

Joosu
    Member

Juba jah! Tore ju!
    Kellel arve veel tasumata, tehke seda võimaluse korral täna, sest minul on oma raha mängus ja mitte just eriti väike summa.

Nüüd aga tellijatele!
    Et asjad kiiremini kohale jõuaksid olen nõus ise jagama ja laiali saatma, aga ainult juhul kui minuni jõuab täpne ja konkreetne nimekiri koos aadressidega, kellel kuhu ja mitu ühikut.

Mõnusat ootamist! :tramp:

eria
    Member

Ma juba mõtlesin kui nüüd avasin seda teemad et juba kohal.!smile_sik

Susa
    Member

Joosu – Sa oled super! :D

Member

Vau, juba teel!!! Super! Ja Joosu ka super!

Urri
    Member

Kuidas teeme – kas saadame otse Joosule oma adressid? Pole ju mõtet seda veel kellegi teise kaudu teha?

Member

Oioioi, Joosu,

kas Sa oled tõesti valmis need massiga tellitud helmed laiali lugema (1 mass=1200 helmest) 🙄

Member

Suures rõõmutuhinas ei märganud Joosu postitust korralikult lõpuni lugeda, alltellijana libisesin sellest kuidagi üle. Kas siis need peatellijad, kellele olen eesti sisesed postikulud üle kandnud, kannavad selle omakorda Joosule või kuidas see asi toimima hakkab? Aga jah, kõik need massid osadeks jagada, see tundub küll hirmutav.

Joosu
    Member

Olen nõus need ära jagama puhtalt sellepärast, et tean kui midagi oodatakse, siis on see õudne, see ootamine. Ma arvan, et nende postiasjadega saab ju ka hakkama, see nii väike asi selle suure asja juures või kuidas ise arvate?

linca
    Member

Sa Joosu oled ilmatumalt armas!!! Äkki isegi liiga armas, see ju ikka hullhull töö kõik üksi ära jaotada. Pärast näed aasta otsa õudusunenägusid helmestest :D Ei kujuta küll ettegi…… igal juhul suur imetlus su ees.
    Kui see hunnik kohale jõuab, võid veel ümber mõelda :D !
    Mina korjasin oma kaaspärlendajatelt postimaksu ära, osalejate soovi järgi kas 10.- või 28.- Selle võin muidugi sulle edasi saata. Kuigi olen endiselt valmis oma kambalistele pärlid ise laiali jagama.
    smile_som

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 283 total)
  • The topic ‘ühistellimus ŠPRINGL- läbi’ is closed to new replies.