Tugigrupi liikmed

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Tugigrupp Tugigrupi liikmed

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 276 total)
  • Autor
    Postitused
  • #3601 Reply
    Susa
    Member

Isetegija tugigruppi kuuluvad ja seda alafoorumit saavad lugeda/siia postitada:

Tallinn
    Mari Marike
    undukas

Tartu
    Sapsi

Paide
    Drex

Saaremaa
    Mareli

Põlva
    Silpsolps

Märjamaa
    Sutsuke

Viljandi
    Triinu112

UK
    AlleRaa

Adminnid näevad samuti seda foorumit:
    Susa
    Lynx
    Muhv
    Heily
    Sokike
    Verpin

#148080 Reply
    Susa
    Member

Tintsik küsis jututeemas, et kuhu ta sattunud on :)

Mõtlesime adminnide ja modedega, et oleks väga hea, kui meil oleks Eestimaa eri paigus usaldusväärsed inimesed! Selline hea punt, kellega arutada erinevaid projekte, mis plaanis. Kellega saaks planeerida suuremaid kokkusaamisi. Lahendada igasuguseid jooksvaid probleeme – mitu pead on ikka mitu pead ;)
    Ühesõnaga – saate kohe aasta algusest hakata käsitöö kõrvalt ka foorumi asjades ajurünnakut tegema ;)

No et kui isetegija oleks maakera, siis teile oleksite need käed sel pildil 😆

#148081 Reply
    Member

Täitsa hea meelega panen käe külge.

#148082 Reply
    Member

Mul on paar küsimust:
    1. Mis on tuginaatori kohustused ja õigused? (kui need pole päriselt veel selged, võiks selle üle arutleda).
    2. Kas siia kuulumine on saladus või võib sellele viidata avalikult? (näit. on avatari all “tuginaator” nagu adminnidel ja modedel).

#148083 Reply
    Member

Ma jäin sama mõtlema. Et kas teised liikmed võivad teada, et selline grupp on loodud.
    Tegelikult võiks või lausa peaks ju. Sest kui midagi suurt toimub, siis on, kelle kest abi/nõu küsida lisaks projektivedajale vms.

#148084 Reply
    vikike
    Member

väga õige idee mull….tihti on kuulda olnud, et rahvas ei julge susa või ampsaku jne käest midagi küsida, sest neil niigi kiire või siis paljud ei julge…

#148085 Reply
    Member

@Freddy wrote:

1. Mis on tuginaatori kohustused ja õigused?

Minu küsimus kah.

#148086 Reply
    tintsik
    Member

@Freddy wrote:

Mul on paar küsimust:
    1. Mis on tuginaatori kohustused ja õigused? (kui need pole päriselt veel selged, võiks selle üle arutleda).
    2. Kas siia kuulumine on saladus või võib sellele viidata avalikult? (näit. on avatari all “tuginaator” nagu adminnidel ja modedel).

Jah, samad küsimused tekkisid.

#148087 Reply
    Susa
    Member

Selle esimese küsimuse esitan kohe adminnidele :)

Teises osas – jah, ikka võivad ja on lausa hea kui teised ka teavad, kelle poole võib pöörduda. No kui ei julge mode või adminniga suhelda :)
    Kui teile sobib see nimi: tuginaator ;) , siis paneme selle teile staatusse kirja. Kui tahate mõnd muud nimetust, siis pange aga kirja! Aga see peab olema kõigile sama.

#148088 Reply
    Member

Mulle sobiks küll tuginaator :D .
    Sellega seoses on mul ka 1 palve — tänud Aasta Isetegija tiitli eest, aga kas seda ei oleks võimalik ka niiviisi ilusti kirjutada — suurte algustähtedega?

#148089 Reply
    Member

@Mari Marike wrote:

Mulle sobiks küll tuginaator :D .
    Sellega seoses on mul ka 1 palve — tänud Aasta isetegija tiitli eest, aga kas seda ei oleks võimalik ka niiviisi ilusti kirjutada — suurte algustähtedega?

Mulle sobib ka tuginaator – kõlab nagu terminaator :wink:.
    Mu sooviks oleks selle Aasta Isetegija tiitli (mille vääriliseks valimist ma siiamaani imestan ja õieti uskuda ei suuda) juurde aastaarv lisada, lisaks suurtele tähtedele.

#148090 Reply
    Susa
    Member

Aasta Isetegija 2007 on nüüd muudetud ja ilusaks tehtud :)
    Ootame veel, kas enamusele sobib tuginaator, siis lisame selle ka teile tiitlitesse.

#148091 Reply
    Member

Muide, ma kirjutasin ka teise sõna suure tähega, mis on ka ntx eelvaates näha, aga postitusse see ei läinud!
    Ja aastaarv oleks kena küll :D

#148092 Reply
    Member

@Susa wrote:

Aasta isetegija 2007 on nüüd muudetud ja ilusaks tehtud :)
    Ootame veel, kas enamusele sobib tuginaator, siis lisame selle ka teile tiitlitesse.

Tänud-tänud :D

#148093 Reply
    vikike
    Member

toetan tuginaatorit ;)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 276 total)
Reply To: Tugigrupi liikmed
Your information: