tõlke abi: ingl keelest, heegeldamine

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu tõlke abi: ingl keelest, heegeldamine

• This topic is empty.
Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Tegu siis ühe liniku juures oleva lehe tegemise tõlkega. Minu jaoks natuke liiga kõrge pilotaaz.. 😥

Ehk oskab keegi selle eesti keelde tõlkida.. 🙄

in a ch 1on rnd 14 work thus: leaving last lp of ea st on hook, work 1 quad tr (= yo 5x), then, in a 2nd cross strand from bottom of quad tr work 1 dtr, 1tr, 1dc and 1 hdc (donot complete hdc), yo and draw thru 7 lps on hook 2 by 2, ch 4, sl st in center ch ct of corresp petal of adjacent daisy, 4 ch, in same sp as last leaf work, 1 dtr, 1 tr, 1 dc + 1 hdc (do not complete), yo and draw thru 6lps on hook 2 by 2, cont with 2 ch, 1 sl st in center ch st of both adjacent petals, 2 ch, 1 sl st in top of leaf just made, 4 ch, 1 sl st in tip of next adjacent petal, ch, in same sp as last leaf work 1 trtr, 1 dtr, 1 tr, 1 dc + 1 hdc (do not complete), yo and draw thru 7 lps on hook 2 by 2

Member

siin lehel see õpetus ka aga ma ikka ei saa aru… 😥

http://keep4u.ru/full/061214/35cefaca20b16641fa/jpg

Sapsi
    Member

aga seal on ju ilus suur skeem olemas 😯
    ma saan aru küll, et see tekst käib selle nupumoodi asjade kohta, kuid sa võid ju nende asemel teha tavalised nupud nagu liniku kolmandal ringil on

Member

kas skeemi järgi ei saa hakkama? minu meelest on heegeldamisega nii, et kui juba skeemi järgi ei oska, siis lahtikirjutades on veel võimatum 🙄
    numbrid skeemil näitavad ridasid. väiksed ovaalid on ahelsilmad, + on kinnissilm, must punkt on aassilm, pikad t-tähed on sambad, risti kriipsuke nendel näitab, mitmekordse sambaga on tegu (1 kriips – ühekordne sammas jne). ilma kriipsuta on poolsammas.
    välisringis on 16 karikakart, mis omavahel ühendatakse tippe pidi juba heegeldamise käigus.

Member

Loodan, et saad nüüd mu mõttekäigust aru:
    Alustan kolme ahelsilmusega, mis viib lehekese juurde, Lehekese esimene sammas on neljakordne, võtan selle jaoks keerud nõelale, aga kuna on vaja ka lehe vart, siis võtan veel kaks keerdu nõelale(kokku 6 keerdu). Nüüd heegeldan ära kõigepealt varre osa kaks keerdu ja jätan selle koha meelde, siis edasi keerud lõpuni (viimast läbi ei tõmba) Edasi võtan nõelale kolm keerdu ja nõela panen sinna kohta, mis ma meelde käskisin jätta (kus kahekordne sammas lõppes) ja nii torgid kõik ülejäänud sambad ka sinna auku.
    Kui jäi segaseks küsi üle, ehk oskan siis edasi seletada

Member

ups, ma arvasin, et ei saa tervest linikust aru, aga tuleb välja, et vaid lehekesest 😳

Member

@kille wrote:

Loodan, et saad nüüd mu mõttekäigust aru:
    Alustan kolme ahelsilmusega, mis viib lehekese juurde, Lehekese esimene sammas on neljakordne, võtan selle jaoks keerud nõelale, aga kuna on vaja ka lehe vart, siis võtan veel kaks keerdu nõelale(kokku 6 keerdu). Nüüd heegeldan ära kõigepealt varre osa kaks keerdu ja jätan selle koha meelde, siis edasi keerud lõpuni (viimast läbi ei tõmba) Edasi võtan nõelale kolm keerdu ja nõela panen sinna kohta, mis ma meelde käskisin jätta (kus kahekordne sammas lõppes) ja nii torgid kõik ülejäänud sambad ka sinna auku.
    Kui jäi segaseks küsi üle, ehk oskan siis edasi seletada

vipiiii :D sain nüüd aru..
    see varre tegemise koht oligi see mis jäi segaseks :D ülejäänud mustriga pole probleeme.
    kille, kullatükk oled!!! loveshower loveshower loveshower

pusisin nii ja pusisin naa.. oi ma nii õnnelik praegu :)

Member

Rõõm ka minupoolne, tore et abi said. Vaatasin, et ilus liniku muster, peaks vist ise ka proovima.

Member

Siinka sellest linikust juttu olnud

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • The topic ‘tõlke abi: ingl keelest, heegeldamine’ is closed to new replies.