TKV projektide kindlamaks muutmisest

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Tugigrupp TKV projektide kindlamaks muutmisest

• This topic is empty.
Viewing 11 posts - 181 through 191 (of 191 total)
  • Autor
    Postitused
  • #152101 Reply
    LaanteLaps
    Member

Lynx – mõnele aitab ainult nuinarkoos ja hilisem seletusmeetod peale korralikku narkoosiprotseduuri.

#152102 Reply
    vikike
    Member

ühes mõttes on lynxil õigus, ka siiamaani on vael hämmingt, et miks minul ja tintsikul tiitel ära võeti…aga samas see paneks nii mõnegi mitte nii agara vastuvaidleja suu koomale!

#152103 Reply
    LaanteLaps
    Member

Kui sisse panna lause, et administratsioon otsustab, siis vahest peaks piisama küll. Kui kõrgem organ on nii öelnud, siis nii ka jääb ja ei muffigi mokalaata ;)

#152104 Reply
    Susa
    Member

Lisasin:
    Administratsioonil on õigus mustas ja jorutajate nimekirjas teha muudatusi.

Seda ei hakka sinna kirja panema, et administratsiooni otsus kommenteerimisele ja virisemisele ei kuulu ;) See peaks siilile udus ka selge olema :)

#152105 Reply
    Member

TK või TKV projekti võib algatada iga Isetegija foorumisse registreeritud Isetegija (administratsiooni nõusolekul)
    VÕIKS SIIS OLLA KOHE KELLEGI NIMI/NIMED.
    Igal TKV-l saab peale projektijuhi olema ka projektitugi. Tugi antakse kaasa administraatorite poolt tuginaatorite ja moderaatorite hulgast.
    SAMA LUGU, MINGI KONKREETNE NIMI, KELLE POOLE PÖÖRDUDA, KES SIIS TEAVEGA EDASI VASTAVALT VAJADUSELE TOIMETAB.
    MULLE TUNDUB, ET ALATI ON LIHTSAM, KUI NIMED ON KONKREETSED, MUIDO ON INIMESTE KOGU KUSKIL KAUGEL, AGA NII OLEKS KÕIGILE SELGE.

(erandid tuleb kooskõlastada administraatoriga)
    SAMA LUGU.

#152106 Reply
    Susa
    Member

Ma arvan, et kõik teavad, kes on isetegijas adminnid ;) Ei tahaks nagu nimesid lausa reeglitesse kirjutada, jätab sellise tähtsa mulje 🙄

Või panna reeglite alla kirja, et isetegija adminnid, kelle poole pöörduda on: Kikukas, Ampsak, Susa ja Lynx

#152107 Reply
    Member

Mina arvan, et ikkagi on parem, kui on inimeste nimed. Isetegija portaalis on nii palju liikmeid, kes kõik võib-olla ei taju seda interneti, arvuti ja administraatori värki. Nii on kohe puust ja punane ja ei teki mitmeti arusaamise võimalust.

#152108 Reply
    LaanteLaps
    Member

Tegelikult olen ma selle väitega nõus. Meil ju nii suur inimestehulk, kes ei pruugi aduda, kes on kes.

#152109 Reply
    Susa
    Member

Ok, aga sel juhul lisame ikkagi reeglite lõppu punkti, et administraatorid, kelle poole pöörduda on: ….
    Mitte ei kirjuta iga sõna “admin” järgi nelja nime :)

#152110 Reply
    LaanteLaps
    Member

Jah.

#152111 Reply
    Susa
    Member

Ok, kukutame siis pommi ;)

Viewing 11 posts - 181 through 191 (of 191 total)
Reply To: TKV projektide kindlamaks muutmisest
Your information: