TKV projektide kindlamaks muutmisest

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Tugigrupp TKV projektide kindlamaks muutmisest

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 191 total)
  • Autor
    Postitused
  • #3606 Reply
    vikike
    Member

mina puututaks seda optimisti kasutaja jorutaja teemat…….kas ma saan õieti aru, et ta tegi sirli82-le ja ei veendunud, kas pakk lunastati?
    olen ju samas olukorras olnud järjehoidjavahetuses, kus vaatasin, et inimene võttis paki ja viskasin tseki kohe minema ja siis selgus, et see inimene ei teinud aga lunastas enda oma ja kadus

#151922 Reply
    Member

Noh optimist pole vähemalt päris ära kadund……..veel.

#151923 Reply
    Sapsi
    Member

Mul on temasse usku 😆
    Ta on ise ikka ka mures, mis pakist on saanud.

#151924 Reply
    vikike
    Member

jah…..aga eks omagi kogemus näitab, et olenemata suuuuurest punasest sildist TÄHITUD PAKK ikka saadetakse ilma 👿

#151925 Reply
    Sapsi
    Member

Ta saatis tähitult nagu ma olen aru saanud.
    Ega tal muud midagi pole teha kui talitada nagu rael teises teemas ütles… postkontorisse ja otsivad nime kaudu arvutist koodi üles (kui ta TÕESTI saatis tähitult). Kuna tal esimene projekt, siis võis midagi sassi ka ajada

#151926 Reply
    Susa
    Member

Olen saanud ka sellekohase kirja Aiaialt.
    Kopin siia vastuse, mis tema kirjale saatsin – muidu pean uuesti kirjutama hakkama, miks seda tehtud sai – nimekirja lisamist.

Jah, ma saan isegi aru ja mõtlen samuti, et Optimisti jorutajaks panemine on üsna ränk. Miks me seda tegime?
    Mida projekt edasi, seda suuremaks läheb rahva hulk, kes neis osaleb. Foorumisse registreerib ennast iga päev uusi huvilisi ja uusi projekte muudkui tuleb ja tuleb. Inimesed on kord juba sellised mugavad tegelased, et ega ei viitsita eriti süveneda, mida tegelikult endast kujutab ühes projektis osalemine. Vaadatakse – huvitav teema, võtan osa! Ja on hea kui 50-st projektis osalejast loeb TKV projektide reegleid läbi 3. Pakk tehakse valmis, pannakse teele ja oi kui hea kui see ilusti kohale jõuab! Aga kui ei jõua – kuidas siis tõestada, et see pakk on üldse teele pandud? Tšekk koos paki koodiga on ainuke võimalus. Sellepärast üritame nüüd juba iga projektiga üha enam rõhutada seda, et ei saa nii, et võtan lihtsalt millestki osa. Peab ka süvenema, mida sinult oodatakse kui ennast kuskile registreerid.

Iga uue projektiga saame ka meie üha uusi kogemusi, mida peaks teisti tegema. Siiani on tihti läinud nii, et igasugu eksimused ei jõuagi adminnideni. Projektivedaja võtab ja teeb ise asenduspaki ja vaikib asja maha.
    Enam me seda tegema ei hakka!
    Foorum on läinud nii suureks, et selleks, et asjad õnnestuksid ja poleks pettumusi ja tühje ootusi, tuleb hakata TKV-sid rangemalt käsile võtma.
    Ei ole palju nõutud:
    *pakk õigel ajal teele panna
    *pakk tähitult teele panna, et oleks võimalik ise näha kaugel see on ja vajadusel tõestada, et jah, olen sellise paki teinud.

Antud hetkel sai optimist pandud jorutajate nimekrija ainult sellepärast, et tema paki saaja Sirli82 ei ole oma pakki ära saatnudki (arvatavasti). Kui optimisti paki saaja oleks oma paki õigel ajal teele pannud ja nüüd tulutult oma pakki ootaks ja ootaks, siis oleks optimist läinud hoopis musta nimekirja.

Ühesõnaga – nii nagu areneb foorum, nii peavad arenema ka foorumi reeglid ja foorumlased ise samuti.

#151927 Reply
    vikike
    Member

õige ja arusaadav….
    nüüd järelemõeldes ja vaadataes seda uute pealevoolu ja suuurt huvi koostegemiste vastu, siis on vaja näidata ikka, et ei tee nalja….kustutuame ära ja jälle järgmises projektis kordub sama asi!
    ma koogin need nimed välja ja lisame musta nimekirja nimedele nende õiged…. palju satutakse ka tuttavate kaudu äkki keegi tunneb äragi…

aga ma ei olnud valmis mänguasjas ja ei hakka ka seekord vaikima, kui jama on….natukene on ka arusaadav, et loodetakse õnnelikku lõppu jne aga see tekitabgi seda karistamatuse tunnet, et teen või ei tee vahet pole, korraldaja niikuinii saadab….see on tobe 👿

ma siin mõtlen, et korralikult tuleks päris nimedega ja aadressitega selle mustanimekirja koostada, on inimesi kes äkki uue kasutajanimega uuesti ühinevad….

#151928 Reply
    Susa
    Member

Jah – tagant järgi ei hakka neid pärsinimesid panema, aga uuest aastast võiks küll näidata, et me ei tee nalja nende TKV projektidega.
    Iga projekti alguses on tunne, et äkki keegi mõtleb, et oi kui vinge, saan kingi ja siis enda omaga lasen loha.

#151929 Reply
    Member

Kuna kohustuslik on saata TKV pakid tähitult, siis kas ei saaks panna tingimuseks, et tegija paneb saadetud paki koodi teemasse üles?
    Seal ei ole näha ju nime ega muud isiklikku ja enamikel on oma asukoht nagunii umbes-täpselt nime all kirjas.
    Ja siis on kõigile näha, kes millal pani paki posti ja kus see on, jäävad ära kahtlustused, et kas äkki ikka pani posti ja äkki pole kohal või välja võetud.

#151930 Reply
    Member

Ma oksjonijuttudesse juba panin selle, aga mul oli ühe pakiga hiljuti nii, et pakk oli ammu välja võetud, aga EP paki jälgimises seisab siiani “saabunud”, st. pole lihtsalt pandud kirja, et “väljastatud”. Saatja ei saagi ju siis teada, et pakk on tegelikult adressaadil käes. EP näpukas.

#151931 Reply
    Member

Minu meelest ei saa siin midagi keerutamist olla.
    Kui reeglites on kirjas siis ongi nii.

Seaduste ja reegilte mitte tundmisega on ikka nii, et mitte teadmine ei vabanda rikkumist.

Tuleks lihtsalt iga alustatud TKV juurde panna link reeglitega, et ennem tutvu nendega kui nime kirja paned.

#151932 Reply
    Member

@Freddy wrote:

Ma oksjonijuttudesse juba panin selle, aga mul oli ühe pakiga hiljuti nii, et pakk oli ammu välja võetud, aga EP paki jälgimises seisab siiani “saabunud”, st. pole lihtsalt pandud kirja, et “väljastatud”. Saatja ei saagi ju siis teada, et pakk on tegelikult adressaadil käes. EP näpukas.

Nojah, aga palju neid näpukaid siis ka EP-l on ja kas need just nendega kokku lähevad, kes ei hõika, et käes või jätavad tegemata?
    Äh, nii või naa on ikka nende pakkidega jamps :D

#151933 Reply
    Member

See kuidas EP oma tööd teeb on juba keerulisem teema…..

Iga kord on kaasatud uued inimesed juu – tuleb kogu aeg uusi muresid ja probleeme kah.

#151934 Reply
    vikike
    Member

ma arvan, et EP arutlus on kõrvaline, ennekõige peame meie ikka suutma selgeks teha osalejatele, et TÄHITULT! ja ikka varem kui viimane päev, vast tuleks tekitad aka tunde osalejal, et kui ongi mure siis julgelt teataks ja arutaks, siis saab palju jama vältida ka 8)

#151935 Reply
    Member

@vikike wrote:

ja ikka varem kui viimane

Ei saa nõuda, et inimesed varem asja posti panevad. Oleks muidugi soovitav, et asi valmis siis posti, aga kui on juba välja hõisatud, et postitamise viimane päev…… siis see ei tohiks kuidagi sinisem päev olla kui teised.

Esimesed TKV postitusse võiks projekti juht kirjutada, et kui osaleja ei taha sattuda musta või jorutajate nimekirja siis loe reeglid läbi ja osale nii, et kõigil oleks kergem. Sama moodi võib juu olla väike märge, et KÕIKIGE muredega, mis tekivad projekti käigus võib tema poole pöörduda. Siis projekti juht vähemat teab, mis probleemide eest ta vastutab, sest lõppuks vastutav juht kogu kompoti eest.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 191 total)
Reply To: TKV projektide kindlamaks muutmisest
Your information: