TK(V)-d aastal 2015

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Tugigrupp TK(V)-d aastal 2015

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 137 total)
  • Autor
    Postitused
  • #346714 Reply
    Heily
    Member

Seljuhul kui Triinule sobib, võib triibuline käima minna ja TK Õmbleme koos ootab märtsini. :)

#346715 Reply
    Guest

Ma tegelen selle teema püstitamisega homme. 😉

#346716 Reply
    Heily
    Member

Aitäh sulle. :)

#346717 Reply
    Guest

Jõudsin veel tänase päeva sees teema ülesse panna, aga homme võib avalikult teemat reklaamida. 😆

#346718 Reply
    AlleRaa
    Member

Kes nüüd siis TK’sid koordineerib? Kui sobib, siis paneksin TK Hakkame õmblema millalgi peale naistepäeva käiku.

#346719 Reply
    Heily
    Member

Pane üles. :)

#346720 Reply
    Heily
    Member

Triinu112, mida oled mõelnud? Oleksid valmis üle võtma?

Panen lühidalt kirja, kuidas mina seal toimetan. Minul on tehtud exceli tabel, kuhu panen kirja, mis projektid on välja pakutud, millal pakuti välja (kuigi seda ajavahemiku, millega võiks hääled kätte saada, jälgin täitsa tunde järgi). Seal on ka kirjas mitu häält projekt on kogunud ja hääletajad ka (sest inimesed unustavad, kas nad on juba hääle andnud või mitte, aga siis mul kõik täpselt näha).
    Teisel lehel on käimasolevad projektid, nii algus- kui lõpuajad, vedaja ja tugija. Sealt on hea jälgida, millal saab uue koostegemise käima panna jne.
    Reegleid olen ma natuke juba muutnud, st võtsin välja, et peab saama kokku 10 häält, sest seda kümmet häält ei tule juba ammu täis.

#346721 Reply
    AlleRaa
    Member

Lillepeenra teema läks küll kähku üles, aga see ei tohiks probleem olla, sest pole ju tavaline TK vaid pikemaajaline?

#346722 Reply
    Member

Mina arvan ka, et ei ole probleem. Inimeste entusiasmi ei tohi maha suruda, seda enam, et ega meil ei ole erilist tunglemist Teeme koos projketide osas. See hääletamine jm värk tekkiski tegelikult siis, kui ideid oli korraga nii palju, et enam ei jõudnud kõiges osaleda. Siis sai veidi pidurit tõmmatud. Vastavalt oludele jälgime, millel jälle pidurit on vaja tõmmata, praegu aga tundub, et aktiivsus fooriumis vaikselt tõuseb ja see on nii tore. Las inimesed toimetavad :)

#346723 Reply
    AlleRaa
    Member

Suviti on siin vaikne, ehk keegi oma lillepeenart ikka näitab ;)

#346724 Reply
    Guest

@Heily wrote:

Triinu112, mida oled mõelnud? Oleksid valmis üle võtma?

Panen lühidalt kirja, kuidas mina seal toimetan. Minul on tehtud exceli tabel, kuhu panen kirja, mis projektid on välja pakutud, millal pakuti välja (kuigi seda ajavahemiku, millega võiks hääled kätte saada, jälgin täitsa tunde järgi). Seal on ka kirjas mitu häält projekt on kogunud ja hääletajad ka (sest inimesed unustavad, kas nad on juba hääle andnud või mitte, aga siis mul kõik täpselt näha).
    Teisel lehel on käimasolevad projektid, nii algus- kui lõpuajad, vedaja ja tugija. Sealt on hea jälgida, millal saab uue koostegemise käima panna jne.
    Reegleid olen ma natuke juba muutnud, st võtsin välja, et peab saama kokku 10 häält, sest seda kümmet häält ei tule juba ammu täis.

Olen valmis üle võtma, kui küsimusi tekib, siis tean, kelle poole pöörduda. 😉
    Ja mulle meeldib see AlleRaa mõte, et fb-s ka hääletus korraldada.

#346725 Reply
    Heily
    Member

Ok, teen viimased uuendused ära. Kas tahad mu exceli tabelit või panen hetke andmed siia üles?

#346726 Reply
    Guest

Tabelist olen küll huvitatud.

#346727 Reply
    Heily
    Member

Panen sulle profiilis olevale mailile! :)

#346728 Reply
    Member

Jõudu tööle, triinu112 j88j Ja kui abi või nõu või vahel puhkustki vaja, siis anna ikka julgelt märku.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 137 total)
Reply To: TK(V)-d aastal 2015
Your information: