TK Värvispekter 2016 – jaanuar

Homepage Forums – ISETEGIJA – Teeme koos TK Värvispekter 2016 – jaanuar

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 80 total)
  • Autor
    Postitused
  • #350043 Reply
    izla
    Member

Minu jaanuarikuu valged tegemised siin ja pikemat juttu blogis.

#350044 Reply
    Guest

minu valge

#350045 Reply
    Member

osalen

#350046 Reply
    Guest
    #350047 Reply
    Member

Minu poolt üks käterätt veel jaanuarikuusse. Seekord siis valge pits üleni valgele käterätile.

#350048 Reply
    Guest

❗ Tuletan meelde, et täna on viimane päev aastaprojektiga liitumiseks ja nädalake veel valget värvi töö esitamiseks. 😉

#350049 Reply
    Guest

@Carlone wrote:

LITRITE JA PÄRLITEGA LILLED SOKISUSSIDEL

Ma ei saa seda tööd arvestada, sest tundub, et valget värvi lilled on pigem detailid, mitte töö põhiosa.

#350050 Reply
    AlleRaa
    Member

@Carlone wrote:

LITRITE JA PÄRLITEGA LILLED SOKISUSSIDEL

Lilled on imekaunid!
    Sokksussid on ilmselt ostetud?

#350051 Reply
    Guest

No siis ei saa ka käterätikute pitse ju arvesse võtta , sest see on ka detail ja mitte töö põhiosa …Või on see midagi muud?

“Projekti idee on selles, et iga kuu jaoks on määratud kindlaks üks värv (ja tema arvutud alatoonid) ja osalejate tööde ainsaks kriteeriumiks saabki see, et need peavad olema etteantud värvi. Mis tehnikat keegi kasutab, ei ole piiratud, seega saavad selles projektis osaleda absoluutselt iga käsitööala harrastajad – teha võib kõike! “

Kus on siis õeldud, et tikand ei ole selles kategoorias võimalik?
    Kas valgete susside peal valge tikand oleks siis läbi läinud?

Tänan inspiratsiooni eest LOL
    Nüüd tuleb neid nagu lepase reega ….

AlleRaa jaa, sussid on ostetud. Valged on mul enda tehtud ( vanu asju nagu ei taha uute pähe üles panna :-P ) ja sinna minu arust valgega tikkida ei sobinud ;-)

VALGE PROSS

#350052 Reply
    Member

@triinu112 wrote:

❗ Tuletan meelde, et täna on viimane päev aastaprojektiga liitumiseks ja nädalake veel valget värvi töö esitamiseks. 😉

Hea, et meelde tuletasid 😆

Osalen ka.

#350053 Reply
    Member

Soov on osaleda 2016. aaastaprojektis “Värvispekter”

#350054 Reply
    Guest

Carlone minu jaoks jääb Sinu projektil hetkel domineerima must värv. Tikandi kohta polegi keegi midagi öelnud. Valgete susside peal olev valge tikand ja valgete susside peal must tikand oleks sobinud.

Hõbevalge alles hiljaaegu küsis sarnase küsimuse:

@triinu112 wrote:

@HÕBEVALGE wrote:

Kuidas on lood seekord (kas näiteks kollasel kellal võivad olla mustad seierid või peavad seierid olema samuti siiski kollased)?

Põhivärv peab igas kuus domineerima aga mõni pisidetail võib ka teist värvi olla. (nt kollasel kellal mustad seierid, sest kollane kollaselt välja ei paista, kui pole just toonivahet).

Reegid on hetkel küllaltki vabad, ma võiksin ka öelda, et pisidetailide jaoks on oma aastaprojekt ja siis ei peaks siin üldse vaidlema.

Samas ma sooviksin, et tehakse käsitööd ikka töö enda pärast, mitte seepärast, et linnuke kirja saada.

#350055 Reply
    Guest

Vabandust , triin 112, mis siis nüüd viga on? Et, siis mustaga valge peal oleks läbi läinud? Mis siis teema oli ? Must või valge? Kas see, et ma samas tehnikas veel asju teen on linnukese kirja saamise jaoks tehtud? Mul niisugune isevärki iseloom, et kui mingit uut tehnikat teen, siis proovin seda igatmoodi ….

PEAVÕRU. KÕRVARÕNGAD

Ja nüüd võite mind kustutada nimekirjast… :D

#350056 Reply
    Britiliis
    Member

Jaanuarikuu valge tegemine sai valmis. Sedakorda siis kõrvarõngad

#350057 Reply
    Guest

Registreerimine on lõppenud ❗

Edasise segaduse vältimiseks minge kindla peale välja ja tehke pigem ühevärviline töö (minimaalsed detailid võivad siiski teist värvi olla aga siis ei tohi olla kahetist arusaama projektijuhi ja töö esitaja arvates), mis vastab käesolevale kuule, et ei tekiks teinekord arusaamatusi ja erimeelsusi, et miks seda või teist tööd ei arvestatud, samas tehke käsitööd rõõmuga, mitte kohustusest linnukese või punkti saamiseks.

Ilusat õhtu jätku :)

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 80 total)
Reply To: TK Värvispekter 2016 – jaanuar
Your information: