TK: Vanade riiete totaalne muutumine – aegumatu!

Homepage Forums – VARIA – Taaskasutus TK: Vanade riiete totaalne muutumine – aegumatu!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 268 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

juba hulk aastaid tagasi, mees lõikas teksadel sääred maha, tema sai lühiksed püksid, mina seeliku

Member

sain siis ka paarile vanale riidele uue elu sisse puhutud ;)

Pilte näeb minu blogis

mdm beadalot
    Member

Ühineksin ka nüid selle prujektiga, küll pisut tagantjärgi… 🙄
    Muutumine toimus riideesemest, ja totaalne oli ka 🙄
    Tegin ühest topist käevõru – on ju totaalne?

Tegemist siis ühe alumiinium “kangast” topiga, mille ostsin 5.- eest Pärnu mnt Humanast, kui seal viimane müük oli. Topp oli katkine ja niikuinii ma miskit sellist ei kannaks, aga mõte oli sellest teha väike ridikül, aga jah, sinna see mõte jäi. Topp nägi selline välja:

Ja käekett, mis sellest tuli:

Topist saan aga veel ja veel igast asju teha 😉

Vot nii! 😯

Member

wau… väga ilus käekett… sellist tahaks endalegi :)

Rees
    Member

Täitsa 😯
    Imeline käekett!

Member

kas minu tänane tegevus ka selle teema alla kvalifitseerub Tegime sõlmbatikat

Drex
    Member

vat riinuka juttu lugedes, meenus, et ma eile ju ka muutsin totaalselt vana kardina kotiks.

nüüd peaks õige olema

mommi
    Member

Ma lõhkusin ka ühe vana kampsuni ära. Oli selline väga väljakutsuvalt roosa ja sätendav. Uuesti sündisid kott nr 1
    kott nr 2
    ja kott nr 3

Member

nii palju kauneid kotte ühest vanast kampsunist…

leili33
    Member

jooksen kohe kampsuneid tükeldama :)

mommi
    Member

Kaltsukates on neid väga palju.

timps
    Member

Minu 9. klassis (seega minu jaoks igiammu ehk siis 5 või 6 aastat tagasi) tehtud lapitekk, tõeline lapitekk – kasutatud vanade riiete ilusamaid osi, nii et sobib vast siia teemasse.

Pooleli on pajakindad (vanadest teksapükstest), aga ei tea, millal ma need küll valmis saan. Aga peaksin ka liituma selle ajatu projektiga, äkki saan innustust 🙄

Member

@mõmmi wrote:

Ma lõhkusin ka ühe vana kampsuni ära. Oli selline väga väljakutsuvalt roosa ja sätendav. Uuesti sündisid kott nr 1
    kott nr 2
    ja kott nr 3

tõeliselt hea ideee ;) panen kõrvataha… kotid nii ilusad ja asjalikud :)

Member

najh :tramp: mulle meeldib see mõte loveshower smile_aplaus

Member

Vaatasin, et see on aegumatu. Kui mul ka pidagi plahatab pähe siis teeks ka midagi. Mul neid vanu aegunud rõivaid on. Kuid praegu küll midagi pähe ei plahvata.
    Kuid üks asi on küll vaja ära teha aga see siia teema alla ei sobi. See on üks vana heegeldatud laudlina mida hoian ja mõtlen millal ta korda saan. Tal on osa motiive juba lahti hargnenud ja ootab parandanist. See on meie esivanemate käsitöö ja tahaks teda kunagi korda saada. Sellist niiti ei ole ja ongi vaja mõelda kuidas need motiivid saab taastatud.

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 268 total)
  • The topic ‘TK: Vanade riiete totaalne muutumine – aegumatu!’ is closed to new replies.