TK: Vanade riiete totaalne muutumine – aegumatu!

Homepage Forums – VARIA – Taaskasutus TK: Vanade riiete totaalne muutumine – aegumatu!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 268 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Minu pluusist ja seelikust sai tütrele kleit

Blogis

Guest

@sis wrote:

Blogis

Huvitav….kui ma avada üritan, siis lööb minu blogi lahti? :?

Guest

@Airika wrote:

@sis wrote:

Blogis

Huvitav….kui ma avada üritan, siis lööb minu blogi lahti? :?

Ja minul lööb minu blogi lahti. Blogi aadress on ilmselt veidi valesti lingitud.

Member

no proovime siis uuesti :roll:, vast nüüd tuleb välja

Blogis

Guest

Ehhee, :D Just minu jaoks :) . Sai siis täna koristatud ja järsku tekkis mõte, miksmitte teksakotti teha :D , niiet teksasid on ja idee on olemas.
    Niiet KasitooPisik kirja.. ei tea küll millal õmblusmasina taha jõuan, aga projektis olen osaleja.

Teksadest-> kott :)

Member

Sooviksin ka selles projektis osaleda. Eile võtsin kapist püksid ja nüüd “nõela kuumalt” näitan muundumist…sai tuunika. Ja jääk

Guest

KasitooPisik ka Kirja 😆

Guest

Meisterdasin õblusmasinale kaitsekotikese. Minu vanast uus looming on selline –

Kõik materjal (va niit) on vanadest riietest ja ülejääkidest. Näiteks sisaldab see kotike minu kalli vanaema mitut erinevat pluuset, tema kardinaid, sitse-satse. Voodriks on kellegi seeliku voodririie ja täiteks vatiinijäägid.

Kotike tagant vaadatuna

Member

@eelika wrote:

Meisterdasin õblusmasinale kaitsekotikese.

See kaitsekott on üliarmas

Minu teine etteaste siin teemas – teksakott. Pilt pildialbumis ja veidi rohkem juttu-pilte blogis

myrri
    Member

Myrri soovib ka sellest projektist osa võtta. Nii mõnedki kasutult seisma jäänud riided võiksid ju uue võimaluse saada :D

Sutsuke
    Member

T-särgid lapse püksteks – pildialbumis. Loodetavasti läks õigesse albumisse, muud sobivat ma ei leidnud. :?

Blogis on ka viide õpetusele, kuidas t-särgist teha kiiresti ja lihtsalt lapsele püksid.

Member

Valmis siis hõlmikseelikust (teksast) vankrile uus istumine.Nüüd ehk peab rohkem vastu kui piiga ise seal jalgu puhkab.Pildid on albumis ja blogis.

Sokike
    Member

Mina tegin ka hõlmikseeliku ümber. Lugu ja pildid sellest blogis ning lähen nüüd albumit otsima…
    Ehk sai õigesse albumisse.

Guest

Avastaja tegemine blogis
    Kahjuks ei ole pilti hommikumantlist- jõudsin enne ära hakkida!

Minuliisu
    Member

Jutt mütsistblogis ja pilt ka albumis

Viewing 15 posts - 226 through 240 (of 268 total)
  • The topic ‘TK: Vanade riiete totaalne muutumine – aegumatu!’ is closed to new replies.