TK: Vanade riiete totaalne muutumine – aegumatu!

Homepage Forums – VARIA – Taaskasutus TK: Vanade riiete totaalne muutumine – aegumatu!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 268 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

kaks vana triiksärki ja üks naiste valge pluus käivad nüüd tütre seljas seeliku ja vestina
    Postitus minu blogis.
    pilt pildialbumis
    [/url]

Member

Liituksin ka selle projektiga. Muutsin totaalselt kaht vana villast mantlit, tehes neist lapiteki. Suurus 135×190.

Pikem jutt blogis ja pilt pildialbumis

Guest

@Freddy wrote:

Liituksin ka selle projektiga. Muutsin totaalselt kaht vana villast mantlit, tehes neist lapiteki. Suurus 135×190.

Kas need vilkuvad asjandused seal tekiruudunurkades on nööbid v miskit muud? :) (Mulle nööbid meeldivad. smile_flirty)

Member

@tuskel wrote:

@Freddy wrote:

Kas need vilkuvad asjandused seal tekiruudunurkades on nööbid v miskit muud? :) (Mulle nööbid meeldivad. smile_flirty)

Nööbid jah, pärit samadelt mantlitelt. Nendega oli mõnus teki pealis- ja alusriiet omavahel kinnitada.

Member

et parajast kodus laenatud fotokas ja mõned asjad just valmis saanud, siis näitan ka.
    pükstest sai hea suure koti

koledast beebide fliiskombekast, mida kõik Tallinna emmed teavad, sai pesakonna junnjäneseid, kombekas jäi meil kandmata, aga jänestega möllati mitu tundi järjest.

stuart
    Member

Uiiii, need jänesed! 😯 Vinnnnged, kui kasutada popp-noortepärast väljendit ;)

robiina
    Member

Need jänesed on niiiii lahedad :D

Member

aitäh aitäh! ma ise ka rahul, tuli selline äkkmõte, joonistasin lõike ja vuristasin kokku. lõike võin kuhugi riputada, kui kedagi huvitab, lubasin niikuinii ühe koolitüdruku jaoks selle korralikult arvutisse ajada, nii et lähiajal on plaanis.

timps
    Member

Mantel, mida ammu-ammu kandis mu ema ja mida isegi mõned aastad kandsin:

Blogipostitus

-lola-
    Member

Enda maikast (mis pesu totaalselt kokkutõmbus 😉 ) tegin pojale rätiku!

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=1925&singlepost=35712

Member

Mina liitun ka!
    Juba idee olemas ja idee juba ka teostamisel!

-lola-
    Member

Kappi seisma jäänud pükstest sai õmmeldud seelik!

Member
    Member

lisan enda poolt ühe veel. möödunudaastasest imikukombekast sai lapse kasvades jope – laiust oli piisavalt, kapuuts paras ja jalasäärtest said käiste pikendused. kapuutsile ja käistele sai uus vooder, vana oli tokerdanud, tõmblukk ka uus. juba vaatan, et talvekombekast saab samamoodi ühe paksema jope teha.

Member

Mina tegin sellisest kaltsuka 20.- kampsunist

endale sellise kardigani

Rohkem juttu blogis.

Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 268 total)
  • The topic ‘TK: Vanade riiete totaalne muutumine – aegumatu!’ is closed to new replies.