TK: Motiivikott!

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu TK: Motiivikott!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 133 total)
  • Autor
    Postitused
    Susa
    Member

Kevade esimest päeva mõtlesid vist! :)
    Sinna ainult nädalake aega ju! Teeks märtsi lõpu äkki tähtajaks. Või mis rahvas arvab?

Mina sain endale vajaliku lõnga täna poest kätte. Seda Anchori küll kusagil polnud, aga Novita 7 Veljestä Raita punaste üleminekutega oli ka väga ilus lõng!
    Esimene lapp sai selline (miskipärast on punased toonid fotoobjektiivis kõik nii ühte karva ;))

Snowdrop
    Member

märtsi lõpupoole jah, mina ei saa enne reedet lõnga osta :)

Drex
    Member

kuu lõpuks vast jaksaks…, või jätaks aprilli keskele, seega nagu kuu aega aega…?

siinkandis pole mingit üleminekuga lõnga 👿
    otsin vanad varud ja teen ise omad üleminekud. ja eks meie kaltsupood abiks. hetkel tahtmine küll seda kotti teha, millest see teema alguse sai, seega need 16 lappi, ainult hetkel mõistatan veel, kuis need kotiks ühendatud saab. Kevadeks just sellist märrsi vaja. aga vooder tuleb vist teha, muidu paneb pastakas plehku

luiselotte
    Member

Osalen ka!

marimari
    Member

Mina ka võtaks osa 😉

Member

drex:
    tee pastakale pastakatasku 😉

Silpsolps
    Member

@drex wrote:

hetkel tahtmine küll seda kotti teha, millest see teema alguse sai, seega need 16 lappi, ainult hetkel mõistatan veel, kuis need kotiks ühendatud saab

Mina kavatsen ka sarnase koti teha. Ma uurisin neid kotte ja leidsin viiteid sellele, et ühendatud on ruudud kinnissilmustega. Sangad ka tehtud kinnissilmustest, aga lapid ise enamasti ühekordsete sammastega heegeldatud. Ja sellest kirjust Anchor lõngast on paljud teinud nii, et 4 esimest rida ühe värviga ja 3 viimast rida teise värviga. Ja teine lapp siis vastupidi. Eks see oleneb sellest, kui kirjut kotti keegi tahab.

Drex
    Member

aa, kinnissilmustega, aga pinnalaotusest on ettekujutust?

Susa
    Member

Teen ka kindlasti just nimelt seda kotti :)

Pinnalaotus peaks mu meelest olema selline:

Member

aga võib ju mingi muu motiividest kotikese ka teha – onju? ma nagu sain nii nagu aru… mul on juba oma originaal-idee täiesti välja hautud :P

Susa
    Member

Küllap ikka võib jah – siin ju paljud ütlesid, et kui kotiidee võib ise välja mõelda, et siis võtavad osa – muidu mitte.

Member

äh, pange mind ka kirja ❗ ega ma muidu saagi sellist asja valmis, kui tähtaeg ja lubadused kuklas hingamas pole 😉
    mina hääletan muidugi võimalikult pika tähtaja poolt 😆

Drex
    Member

tänud, Susa, pinnalaootuse eest

Pailaps
    Member

Mina kaaaaaa mh7mh

aga ma ei tea, millal ma jõuan valmis 😥 sest kõigepealt on vaja tekike ja siis mõtlesin motiivsalli…aga nüüd pole vähemalt muret, et pole mõtet, mida järgmisena teha!
    Tõenäoliselt tulevad toonid midagi tume-ja helesinist ja valget! 8)
    JESSSS–ilma sellise tagantutsitava teemata vist polekski viitsinud kätte võtta 😉

Member

pange mind ka kirja kui tähtajaks mitte valmis saamine andeks antakse… :P ja võib siis teha ükskõik millistest motiividest ja tegumoega kotti jah???? mul ka üks motiivi koti idee juba ammu tegemist ootamas…aga… mnjah… :D

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 133 total)
  • The topic ‘TK: Motiivikott!’ is closed to new replies.