TK: kootud/heegeldatud lapitekk Aasta Emale (2007)

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu TK: kootud/heegeldatud lapitekk Aasta Emale (2007)

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 316 total)
  • Autor
    Postitused
    Britiliis
    Member

Mina ka osalen mõlemas projektis

Member

Mina tahaksin ka osa võtta mõlemast projektist

Member

Mina ka osalen mõlemas.

Maarion
    Member

ma osaleksin ka mõlemas projektis.

Hetty
    Member

Ma lööks ka kaasa mõlemas projektis.

Member

Alustasin kolmanda lapi kudumist 😆
    Panen ette, et kui neid, kes tahaksid ühes projektis osaleda, on rohkem kui 26, siis võiks tekk suurem olla. Vähemalt 2 rida lappe mõlemas dimensioonis lisaks. Teki mõõt oleks siis 200×240 cm – sellise mõõduga tekki on mõnus kasutada näiteks abieluvoodi päevatekina – siis ulatub pisut ka üle servade. Standardse madratsi mõõt iseeneset on ju 160×200 cm. Aga lappe läheks siis vaja 10×12=120 tk.

küsimus varasemates lapiprojektides osalejatele – kas saatsite oma valmis lapis postipakina, panderollina või lihtkirjana? Kuidas kõige parem oleks?

Rael, kallis, võiksid osalejatele oma postiaadressi saata – kui mahti, panen nädalavahetusel lapid posti (kui on ilma, et pisiga postkontori poole jalutada, ja kui hilinenud katsikulisi sisse ei saja).

Member

@perenna wrote:

Rael, kallis, võiksid osalejatele oma postiaadressi saata – kui mahti, panen nädalavahetusel lapid posti (kui on ilma, et pisiga postkontori poole jalutada, ja kui hilinenud katsikulisi sisse ei saja).

Olgu.
    Saatsin ära. Andagu siis valja häälega teada, kui keegi ilma jäi!

Sibulaplix
    Member

kas teeme lapinäituse ka kuhugi albumisse või vaatame siis kui kõik valmis on :P😛

Member

teeme ikka näituse! siis on hiljem tegijatel võimalus ka mitte sarnaseid lappe teha ;)

kikukas
    Member

ikka, aga siis saatke suured pildid kohe pildid@isetegija.net enne kui tillukeseks lõikate 😆

Sibulaplix
    Member

@perenna wrote:

Panen ette, et kui neid, kes tahaksid ühes projektis osaleda, on rohkem kui 26, siis võiks tekk suurem olla. Vähemalt 2 rida lappe mõlemas dimensioonis lisaks. Teki mõõt oleks siis 200×240 cm – sellise mõõduga tekki on mõnus kasutada näiteks abieluvoodi päevatekina – siis ulatub pisut ka üle servade. Standardse madratsi mõõt iseeneset on ju 160×200 cm. Aga lappe läheks siis vaja 10×12=120 tk.

küsimus varasemates lapiprojektides osalejatele – kas saatsite oma valmis lapis postipakina, panderollina või lihtkirjana? Kuidas kõige parem oleks?

mingi hetk tuleb ikkagi nimekiri ju lukku ka panna. lõpmatult ka ei saa oodata, et äkki tuleb keegi veel ja tahab osaleda…kes tahab teeb uue teema, näiteks laste tekke võib vabalt veel teha…lastekaitsepäeval saaks kellelegi üle anda :D

kas teki ääred heegeldame või koome… mõte käis kusagilt läbi, et teeme laia pitsi, see oleks ilus, kui aga teha laiem tekk, siis mõtlesin, et hästi sobiks näiteks 200 kootud ruudu raamatust see lehepits, selle saaks ka keegi kududa valmis kaks 2 meetrist jupsi ja saata ära :) vaja on veel välja mõelda kes kokku heegeldab, või kuidas heegeldame, kas teeb keegi üksi suure töö ära või teeme kambakesi…

hetke seisuga on olemas kudujaid 78 lapi jagu, kui lisandub veel üks soovija, siis temale jääb esialgu teha kaks lappi…

lappe kolmekaupa saatsin pisipakina…praegu vist siis maksikiri või? pole uue süsteemiga kursis üksikud lapid saatsime lihtkirjadena kui sõbralappe vahetasime…

kes isa teki lapid kokku tahaks koguda??

leili33
    Member

ma teeks 2 viimast lappi ema tekile

Sibulaplix
    Member

@leili33 wrote:

ma teeks 2 viimast lappi ema tekile

hetkel on jah kaks viimast… :) ma ei teagi nüüd, et kas panna nimekiri lukku, või oodata kahe lapirea jagu veel tegijaid…seda on päris palju …

Member

tekkis küsimus…
    eelmiste tekkide lappide puhul, mis on olnud nii kootud kui heegeldatud, sai viimane ring ehk siis nö raam heegeldatud. kas neile kootud lappidele peaks ka ühe heegelringi ümber tegema?

vabandan kui see on siit juba läbi käinud ja mul kahe silma vahele jäänud.

Susa
    Member

@mariska wrote:

tekkis küsimus…
    eelmiste tekkide lappide puhul, mis on olnud nii kootud kui heegeldatud, sai viimane ring ehk siis nö raam heegeldatud. kas neile kootud lappidele peaks ka ühe heegelringi ümber tegema?

vabandan kui see on siit juba läbi käinud ja mul kahe silma vahele jäänud.

Sibulaplixi selle teema esimeses postis on kirjas Muhvi soovitus:
    @Muhv wrote:

Mul on veel üks väike soovitus kootud lappide kohta (kuigi enamus ehk teab isegi, aga mõni ehk mitte), et lapi alguses-lõpus mõned read ja servades mõned silmad kuduge ripskoes. Siis ei kisu lapp rulli ja on võrratult lihtsam kokku õmmelda-heegeldada ;)

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 316 total)
  • The topic ‘TK: kootud/heegeldatud lapitekk Aasta Emale (2007)’ is closed to new replies.