TK: kootud/heegeldatud lapitekk Aasta Emale (2007)

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu TK: kootud/heegeldatud lapitekk Aasta Emale (2007)

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 271 through 285 (of 316 total)
  • Autor
    Postitused
    Susa
    Member

@sibulaplix wrote:

kikukas teatas täna mulle, et tema ei saa kahjuks tulla minuga koos, aga ma võtan kaasa teise tubli tegija, Freddy :D

No vähemalt saime nüüd teada, et kikukas ikka hinges veel on :) Nii kadunud mõlemad masteriga!
    Sa mõtle igaks juhuks kolmas variant ka välja kui Freddyl äkki muud plaanid tehtud juba (ma loodan väga, et ei ole!!!)

Sibulaplix
    Member

Freddyga räägitud ja tuleb ikka mulle seltsiks :D

Susa
    Member

Väga vahva :D

Sibulaplix
    Member

kaart on olemas, otsime sobivat salmi jne, jne

kelly26
    Member

Ootan ka väga väga seda teleülekannet, kuigi ise oma panust teki tegemisse ei saanud anda, nimekiri oli juba koos kui mina selle teema avastasin :(
    Aga tekk on tõepoolest kaunis. Ja sedasorti üritus on ka üdini nii armas, et maivõi kohe.
    Jään siis pöialt hoidma!

Sibulaplix
    Member

mmmmm ahhaaa, mmmm ohhooo

Member

irw, mina isegi olen ärevil homse pärast, mis siis veel peategelastest, kes kohal peavad olema, rääkida 😆

Member

Äkki leidub vabatahtlikke, kes läheksid minu asemel? Tuletasite just meelde, kui jubedalt ma pabistan 😳

Susa
    Member

Külma närvi teile lavale! Ja ärge tekki koju unustage ;)

Member

Hoian teile pöialt, et kõik läheks ilusti c555r4 ja ärge pabistage! Ootan juba põnevusega Kontserti!pmbb

Drex
    Member

😯 seda üleandmist oli nii vähe näha!
    oli ju juba see üleandmine 🙄

Member

üldse kogu see Aasta Ema õnnitlemine ja autasustamine käis kuidagi nii lühidalt ja kähku, et peaaegu oleks kahe silma vahele jäänud :(

kastan
    Member

tekk oli kiirelt üle antud jah! Ma ka loodan, et ehk kellegil õnnestub linti võtta – siis paremini näha!:P
    Uhke tunne oli küll, kui proua Oviir kõnet pidas! :D (kuigi ma ise seekord ei osalenud tekitegemises! :( )
    AGA – Imelist emadepäeva kõigile Emadele ja Vanaemadele!!! icon_hb

Sapsi
    Member

ja minul jäigi nägemata / kahe silma vahele:cry: 😥

killukalli
    Member

ma ka ei näinud,ootasin terve :( aeg

Viewing 15 posts - 271 through 285 (of 316 total)
  • The topic ‘TK: kootud/heegeldatud lapitekk Aasta Emale (2007)’ is closed to new replies.